Hol játszanak az ukrán játékosok?

 

Óriási gondba került az ukrán jégkorong, aki teheti, légiósnak áll, de sokan csapat nélkül állnak.

Egyelőre a szomszédos vagy közeli országok csapatai profitálnak Ukrajna válságából, hiszen az ukrán liga nem indul, KHL- és MHL-csapatuk sincs idén, játszani meg csak kell valahol. Az egyik ukrán honlap összeszedte, ki hol lép jégre, és naponta frissíti is a link alatt található listát. A többiek jövője egyelőre bizonytalan.

Az aktuális állapot szerint a következő ukrán játékosok hokiznak külföldön:

Név 2013/14-es klub 2014/15-ös klub
Kapusok
Jevgenyij Napnenko Bilij Barsz (UKR-1.) Naprzod Janow (POL-1.)
Védők
Ruszlan Boriszenko Kompanyon-Naftogaz (UKR-1.) Mulhouse Scorpions (FRA-2.)
Dmitrjo Ignatenko Molodaja Gvargyija (MHL) Szahalinszke Akuli (MHL)
Jevgenyij Jemeljanyenko Kompanyon-Naftogaz (UKR-1.) GKS Jastrzebie (POL-1.)
Kirill Katrics Kompanyon-Naftogaz (UKR-1.) Viiking Sport (EST-1.)
Igor Kugut Bilij Barsz (UKR-1.) Zauralje Kurgan (VHL)
Mikola Ladigin Hull Stringers (GBR-1.) Bejbarisz Atirau (KAZ-1.)
Olekszej Lubnyin Szokol Kijev (UKR-1.) Viiking Sport (EST-1.)
Olekszandr Pobjedonovcev Titan Klin (VHL) Bejbarisz Atirau (KAZ-1.)
Danyilo Szkripec Molodaja Gvargyija (MHL) Bejbarisz Atirau (KAZ-1.)
Vszevolod Tolsztusko MHK Dmitrov (MHL-B) Amiens (FRA-1.)
Támadók
Roman Blagoj Donbassz Donyeck (KHL) Jermak Angarszk (VHL)
Artyom Bondarjev Bilij Barsz (UKR-1.) GKS Jastrzebie (POL-1.)
Nyikita Bucenko Bilij Barsz (UKR-1.) Polonia Bytom (POL-1.)
Igor Gongalszkij Dundee Stars (GBR-1.) Carolina Stingrays (ECHL)
Artyom Gnyidenko Kompanyon-Naftogaz (UKR-1.) HK Vityebszk (BLR-1.)
Makszim Kvitcsenko Donbassz Donyeck (KHL) Juzsnyij Ural (VHL)
Vitalij Ljalka Molodaja Gvargyija (MHL Krisztall Berdszk (MHL)
Olekszandr Materuhin Donbassz Donyeck (KHL) Dinamo Minszk (KHL)
Dmitrjo Nyimenko Kompanyon-Naftogaz (UKR-1.) Berkut Karaganda (KAZ-1.)
Pavlo Padakin Calgary Hitmen (WHL) Monteal Canadiens (NHL)
Jurij Petrangovszkij Molodaja Gvargyija (MHL) Junoszty Minszk (MHL)
Ruszlan Romascsenko Molodaja Gvargyija (MHL) Bejbarisz Atirau (KAZ-1.)
Oleg Safarenko Junoszty Minszk (BLR-1.) Szariarka Karaganda (KAZ-1.)
Igor Samanszkij Szokol Kijev (UKR-1.) Viking Tallinn (EST-1.)
Oleg Timcsenko Junoszty Minszk (BLR-1.) Metallurg Zslobin (BLR-1.)
Olekszandr Torjanyik Donbassz Donyeck (KHL) HK Szarov (VHL)
Viktor Zaharov Donbassz Donyeck (KHL) Bejbarisz Atirau (KAZ-1.)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 8-0ÉLŐ
EBEL 19:15 G99AVS 4-2ÉLŐ
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk