Hol játszanak az ukrán játékosok?

 

Óriási gondba került az ukrán jégkorong, aki teheti, légiósnak áll, de sokan csapat nélkül állnak.

Egyelőre a szomszédos vagy közeli országok csapatai profitálnak Ukrajna válságából, hiszen az ukrán liga nem indul, KHL- és MHL-csapatuk sincs idén, játszani meg csak kell valahol. Az egyik ukrán honlap összeszedte, ki hol lép jégre, és naponta frissíti is a link alatt található listát. A többiek jövője egyelőre bizonytalan.

Az aktuális állapot szerint a következő ukrán játékosok hokiznak külföldön:

Név 2013/14-es klub 2014/15-ös klub
Kapusok
Jevgenyij Napnenko Bilij Barsz (UKR-1.) Naprzod Janow (POL-1.)
Védők
Ruszlan Boriszenko Kompanyon-Naftogaz (UKR-1.) Mulhouse Scorpions (FRA-2.)
Dmitrjo Ignatenko Molodaja Gvargyija (MHL) Szahalinszke Akuli (MHL)
Jevgenyij Jemeljanyenko Kompanyon-Naftogaz (UKR-1.) GKS Jastrzebie (POL-1.)
Kirill Katrics Kompanyon-Naftogaz (UKR-1.) Viiking Sport (EST-1.)
Igor Kugut Bilij Barsz (UKR-1.) Zauralje Kurgan (VHL)
Mikola Ladigin Hull Stringers (GBR-1.) Bejbarisz Atirau (KAZ-1.)
Olekszej Lubnyin Szokol Kijev (UKR-1.) Viiking Sport (EST-1.)
Olekszandr Pobjedonovcev Titan Klin (VHL) Bejbarisz Atirau (KAZ-1.)
Danyilo Szkripec Molodaja Gvargyija (MHL) Bejbarisz Atirau (KAZ-1.)
Vszevolod Tolsztusko MHK Dmitrov (MHL-B) Amiens (FRA-1.)
Támadók
Roman Blagoj Donbassz Donyeck (KHL) Jermak Angarszk (VHL)
Artyom Bondarjev Bilij Barsz (UKR-1.) GKS Jastrzebie (POL-1.)
Nyikita Bucenko Bilij Barsz (UKR-1.) Polonia Bytom (POL-1.)
Igor Gongalszkij Dundee Stars (GBR-1.) Carolina Stingrays (ECHL)
Artyom Gnyidenko Kompanyon-Naftogaz (UKR-1.) HK Vityebszk (BLR-1.)
Makszim Kvitcsenko Donbassz Donyeck (KHL) Juzsnyij Ural (VHL)
Vitalij Ljalka Molodaja Gvargyija (MHL Krisztall Berdszk (MHL)
Olekszandr Materuhin Donbassz Donyeck (KHL) Dinamo Minszk (KHL)
Dmitrjo Nyimenko Kompanyon-Naftogaz (UKR-1.) Berkut Karaganda (KAZ-1.)
Pavlo Padakin Calgary Hitmen (WHL) Monteal Canadiens (NHL)
Jurij Petrangovszkij Molodaja Gvargyija (MHL) Junoszty Minszk (MHL)
Ruszlan Romascsenko Molodaja Gvargyija (MHL) Bejbarisz Atirau (KAZ-1.)
Oleg Safarenko Junoszty Minszk (BLR-1.) Szariarka Karaganda (KAZ-1.)
Igor Samanszkij Szokol Kijev (UKR-1.) Viking Tallinn (EST-1.)
Oleg Timcsenko Junoszty Minszk (BLR-1.) Metallurg Zslobin (BLR-1.)
Olekszandr Torjanyik Donbassz Donyeck (KHL) HK Szarov (VHL)
Viktor Zaharov Donbassz Donyeck (KHL) Bejbarisz Atirau (KAZ-1.)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC INFO
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U20 15:40 KMHZNO 
U18 16:00 PEFAVS INFO
U20 17:40 AVSETO INFO
U20 17:40 VASDHK INFO
U18 17:45 SZDKMH INFO
U18 18:00 ZEGMIS INFO
U20 18:30 UTEMAC INFO
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
   H I R D E T É S
Partnerünk