A CSZKA magabiztos játékkal verte a Dinamót

   

Stéphane Da Costa két góllal mutatkozott be a KHL-ben.

A mérkőzés elején a Dinamo szerzett vezetést a moszkvai rangadón. A folytatásban viszont sokkal jobban játszott a CSZKA és megérdemelten nyert három góllal. A kétszeres Gagarin Kupa-győztes csapat szezonbeli első két meccsén összesen tíz gólt kapott.

KHL, 6749 néző.
Jerjomenko: 90,9% (Lazusin)
K
Galimov: 95,0% (Proszkurjakov)
Visnyevszkij, Korjagin, Zsergyev, Glazacsev, Gorovikov
1
Gyenyiszov, Zajcev, Grigorenko, Radulov, Da Costa
Jalasvaara, Szolovjov, Cvetkov, Karsums, Daugavins
2
Billins, Kiszelevics, Mursak, Volkov I., Prohorkin
Robinson, Novák, Tyerescsenko, Pesztusko, Karpov
3
Bondarjev, Panyin, Andronov, Sztasz, Artyuhin
Gyerljuk, Babenko, Kokarjev, Pesztunov, Brjukvin
4
Misarin, Korotkov, Zsafjarov, Zsarkov, #2134
Harijs Vitolins
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 06:58 DMO PP Zsergyev Glazacsev
1-1 08:54 CSZ Grigorenko Radulov Da Costa
1-2 15:36 CSZ Da Costa Grigorenko Radulov
1-3 20:33 CSZ Da Costa
1-4 51:52 CSZ PP2 Zajcev Grigorenko Radulov
20 Kapura lövések száma 44
14 Kiállításpercek 16
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH ÉLŐ
KK 17:30 BRACZB ÉLŐ
EL 18:00 DABMAC 0-1ÉLŐ
EL 18:00 UTEVC2 0-0ÉLŐ
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk