HC Topolcany–Ferencvárosi TC 3-6

   

A negyedik szlovákiai felkészülési mérkőzését is megnyerte az FTC, Nagytapolcsányban már 5-0-ra is vezetett.

Az első harmadot 1-0-ra, a másodikat 4-0-ra nyerték a zöld-fehérek a szlovák másodosztályú csapat otthonában, de a harmadik harmad nem sikerült jól, az 53. percben már 3-5 állt a táblán, s Mikusovic a vége előtt 2 másodperccel állította be a végeredményt, üres kapura. Végül ugyanazt az eredményt érte el a Fradi, mint az UTE ugyanitt.

A Nygren, Dobos edzőpáros csapata továbbra is biztatóan szerepel. Ezen a meccsen tért vissza sérülése után Horváth András és Borbás Gergely. Sérülés miatt hiányzott Géczi Gergely és Kiss Gábor.

Az FTC összeállítása:
Robert Marton (Budai Krisztián)
Ales Cerny, Horváth András, Vaclav Novak, Pál Zoltán, Mach Márton
Dominik Kramar, Lévai Máté, Rafaj Attila, Marek Mikusovic, Németh Péter
Hegyi Ádám, Revák Zoltán, Borbás Gergely, Sijka Dusan, Dubek Vladimir
Papp Csaba, Galló Illés, Farkas Lőrinc Simon

Gólszerzők:
Dominik Kramar
Marek Mikusovic (Németh Péter)
Galló Illés (Dubek Vladimir)
Dubek Vladimir (Ales Cerny, Sijka Dusan)
Revák Zoltán (Dubek Vladimir, Sijka Dusan)
Marek Mikusovic (Vaclav Novak, Pál Zoltán)

MOL Liga-csapatok és a Fehérvár felkészülési mérkőzései:

július 28., 18:30 HC Rebel Havlíckuv Brod (CZE-2.)–Ferencvárosi TC 4-3 büntetőkkel
augusztus 7., 18:00 HC Nové Zámky–HK Levice (SVK-3.) 6-2
augusztus 8., 17:00 HK Nitra (SVK-1.)–HC Nové Zámky (Nyitra) 6-2
augusztus 11., 17:00 ASC Corona Brassó–Dunarea Galati (ROM-1.) (Brassó) 7-2
augusztus 12., 19:00 Debreceni HK–Liptovsky Mikulás (SVK-2.) (Debrecen) 2-6
augusztus 12., 19:00 Fehérvár AV19 (EBEL)–HC Nové Zámky (Székesfehérvár) 7-4
augusztus 13., 18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ-1.) (Érsekújvár) 1-0
augusztus 13. 19:30 HK Levice (SVK-3.)–Ferencvárosi TC (Léva) 1-3, a 22. percben félbeszakadt pára miatt

augusztus 14., 15., 16.: Pavel Zabojnik Emléktorna, Zólyom. Résztvevők: HKM Zvolen (SVK-1.), HC Banska Bystrica (SVK-1.), Fehérvár (EBEL), ASC Corona Brassó (MOL), GKS Tychy (POL-1.), Piráti Chomutov (CZE-2.)
augusztus 14. 12:00 ASC Corona Brassó–Bánska Bystrica (SVK-1.) 1-7
augusztus 14. 15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár AV19 (EBEL) 3-1
augusztus 15. 12:00 ASC Corona Brassó–Fehérvár AV19 (EBEL) 2-3
augusztus 16. 12:00 ASC Corona Brassó–Piráti Chomutov (CZE-2.) 1-0
augusztus 16. 19:00 HKM Zvolen–Fehérvár AV19 (EBEL) 1-2 b.

augusztus 15., 18:00 HC Nové Zámky–HC Dukla Senica (SVK-2.) (Érsekújvár) 1-5
augusztus 19., 17:00 HK Nitra (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (Nyitra) 1-4
augusztus 19., 17:00 MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-2.)–HSC Csíkszereda (Liptószentmiklós) 5-3
augusztus 21., 17:00 HK 36 Skalica (SVK-1.)–HC Nové Zámky (Szakolca) 3-1
augusztus 21., 17:00 ASC Corona Brassó–Platina Chisinau (MDA) (Brassó) 6-2
augusztus 21., 17:00 HC Detva (SVK-2.)˜–Ferencvárosi TC (Gyetva) 2-5

augusztus 21., 18:00 HK Poprad (SVK-1.)–HSC Csíkszereda (Tátra-kupa, Poprád) 8-0
augusztus 22., 15:00 HSC Csíkszereda–Szlovákia U20 (SVK-1.) (Tátra-kupa, Poprád) 0-2
augusztus 23., 15:00 Kapfenberg Steelers (AUT-2.)–HSC Csíkszereda (Tátra-kupa, Poprád) 4-3

augusztus 22., 17:00 ASC Corona Brassó–Platina Chisinau (MDA) (Brassó) 4-2
augusztus 22., 17:00 MSHK Prievidza (SVK-2.)˜–Ferencvárosi TC (Gyetva) 3-4 büntetőkkel

augusztus 22., 23., 24.: Docler Kupa, Dunaújváros, résztvevők: Dab.Docler, Cracovia Kraków (POL-1.), Gap (FRA-1.), Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.)

augusztus 22., 19.15 Dab.Docler–Gap (FRA-1.) (Docler Kupa, Dunaújváros) 2-5
augusztus 23., 19.15 Dab.Docler–Cracovia Kraków (POL-1.) (Docler Kupa, Dunaújváros) 1-0
augusztus 24., 19.15 Dab.Docler–Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.) (Docler Kupa, Dunaújváros) 2-4

augusztus 22., 18:00 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19 (EBEL) (Érsekújvár) 5-5
augusztus 22., 18:30: HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva) 1-2
augusztus 25., 17:00 HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–Miskolci Jegesmedvék (Nagymihály) 3-2 büntetőkkel
augusztus 26. 17:00 HC 07 Presov (SVK-2.)–Debreceni HK (Eperjes) 5-6
augusztus 26. 18:00 HC Nové Zámky–SHK Hodonín (CZE-3.) (Érsekújvár) 8-3
augusztus 28. 18:00 HC Nové Zámky–HK Nitra (SVK-1.) (Érsekújvár) 4-8
augusztus 28., 17:30 HC Topolcany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány) 3-6
augusztus 28., 18.30: Miskolci Jegesmedvék–Olimpia Ljubljana (Miskolc) 1-4
augusztus 28., 19.00: Fehérvár AV19 (EBEL)–HC Detva (SVK-2.) (Székesfehérvár) 5-1
augusztus 29., 16.00 Debrecen–Progym (Felcsík Kupa) 7-3
augusztus 29., 16.00: Fehérvár AV19 (EBEL)–HC Detva (SVK-2.) (Székesfehérvár) 5-3
augusztus 29., 17:30 HK Trnava (SVK-2.)–UTE (Nagyszombat) 2-6
augusztus 29., 18:00 HC Dukla Senica (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Szenice) 1-4
augusztus 29., 18:30 Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Dunaújváros) 2-5
augusztus 29., 19.00 HSC Csíkszereda–Steaua (Felcsík Kupa) 6-1
augusztus 30., 16.00 Steaua–Debrecen (Felcsík Kupa) 1-4
augusztus 30., 16.00 Miskolci Jegesmedvék–KH Sanok (Miskolc) 4-1
augusztus 30., 19.00 HSC Csíkszerda–Progym (Felcsík Kupa) 3-1
augusztus 31., 16.00 Steaua–Progym (Felcsík Kupa) 4-5
augusztus 31., 18.00: HSC Csíkszereda–Debrecen (Felcsík Kupa, Csíkszereda) 2-3
augusztus 31., 18:00 Dab.Docler–KH Sanok (POL-1.) (Dunaújváros) 5-2
szeptember 2.. 17:30 HC Topolcany (SVK-2.)–Ferencvárosi TC (Nagytapolcsány)
szeptember 2.. 18.00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK-1.) (Érsekújvár)
szeptember 2., 18:00 SHK 37 Piestany (SVK-1.)–Dab.Docler (Pöstyén)
szeptember 3.. 18.00 HC Nové Zámky–Szlovákia U20 (SVK-1.) (Érsekújvár)
szeptember 5., 18:00: HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)
szeptember 5. 18:30 Dab.Docler–Debrecen HK

szeptember 6., 16.00: Graz–Olimpija Ljubljana (Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)
szeptember 6., 19.00: Fehérvár AV19–Miskolci Jegesmedvék (Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)
szeptember 7., 15.00: az előző nap vesztesei (Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)
szeptember 7., 18.00: az előző nap győztesei (Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)

szeptember 9. 18:00 SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky (Hodonín)
szeptember 9. 19:00 Ferencvárosi TC–Dab.Docler
szeptember 12. 18:30 Dab.Docler–Ferencvárosi TC
szeptember 12. 19:00 Debreceni HK–Miskolci Jegesmedvék

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk