Az olimpiai bajnokok a világbajnokokkal meccseltek

 

Csehországban gálamérkőzést rendeztek az 1998-as naganói hősökkel és az évezredforduló vb-aranyérmeseivel.

Szombat délután Jihlavában az 1998-ban olimpiai bajnok csapat tagjai és az 1999-ben, 2000-ben és 2001-ben világbajnoki győzelmet arató játékosai találkoztak egymással. A megszokott találkozó mellett viszont most jégre is léptek. A mérkőzés 7-7-es döntetlent hozott. Különböző okok miatt nem játszott az olimpiai bajnokoknál Vladimír Ruzicka és Jirí Dopita, míg a világbajnokoknál Vladimír Hudácek és Martin Prusek.

Az 1998-as olimpiai bajnokok csapata:

Dominik Hasek, Roman Cechmánek (kapusok) – Richard Smehlík, Jirí Slégr, Libor Procházka, Roman Hamrlík, Jaroslav Spacek, Frantisek Kucera (védők) – Jaromír Jágr, Josef Beránek, Martin Straka – Milan Hejduk, Robert Reichel, Martin Rucinsky – David Moravec, Pavel Patera, Martin Procházka – Jan Caloun (támadók)
Edző: Slavomír Lener

A háromszoros világbajnokok csapata:

Milan Hnilicka, Dusan Salficky (kapusok) –  Karel Pilár, Radek Martínek, Petr Buzek, Frantisek Kaberle, Ladislav Benysek, Jirí Vykoukal, Martin Stěpánek (védők) – Viktor Ujcík, Petr Cajánek, Michal Bros – Tomás Kucharcík, Jaroslav Hlinka, Tomás Vlasák – Václav Varada, Roman Simícek, Jan Tomajko (támadók)
Edzők: Josef Augusta és Vladimír Martinec

cze_cze 7_7

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
EBYSL 18:00 AVSVIC 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk