Rich Chernomaz keretet hirdetett

   

Szerdán és csütörtökön összesen 3 mérkőzést játszik juniorválogatottunk Szlovéniával. 2 kapus, 8 hátvéd és 17 csatár jutott túl a szűkítésen.

A Jégpalotában tartott kétnapos felkészülés eredményeképpen elsősorban csatárposzton kapnak sokan bizonyítási lehetőséget, közel 6 sorral várjuk az eseményeket, feltételezhetően minden meccsre más kerettel állunk ki. Decemberig nincs már túl sok idő, a divízió 1/B csoportos vb-n pedig Lengyelország, Kazahsztán, Franciaország, Ukrajna és Japán ellen kell majd bizonyítani. A csapat kialakítását a stáb megkezdte, már az első edzőtáborban fontos tapasztalatok és tanulságok születnek.

A három mérkőzésre a Jégpalota centerpályáján kerül sor, a belépés a szokásoknak megfelelően ingyenes.

A junior-válogatott augusztus mérkőzései (Jégpalota):

augusztus 27., szerda, 9:10 Magyarország–Szlovénia
augusztus 27., szerda, 16:40 Magyarország–Szlovénia
augusztus 28., csütörtök, 9:10 Magyarország–Szlovénia

A juniorválogatott bő játékoskerete, 2014 augusztus:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Védők:
Garát Zsombor 1997 Boston Bandits (EHL, USA)
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Hruby Gellért 1995 Dab.Docler
Jászai Dávid 1996 MAC
Nagy Patrik 1995 MAC
Pados László 1995 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Egyed Márk 1996 UTE
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Felföldy Philipp 1996 MAC
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Godó Dániel 1995 Miskolc
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Németh Árpád 1995 MAC
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Rull Henrik 1995 Vasas
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szepessy Máté 1995 Dab.Docler
Tóth Richárd 1995 MAC
Vincze Péter 1995 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

 

A magyar U20-as stáb, 2014/15:

Szövetségi edző: Rich Chernomaz.
Edzők: Sille Tamás, Szilassy Zoltán.
Kapusedző: Gary Clark.
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor.
Fizioterapeuta: Bagonya Imre.
Csapatvezető: Nagy Attila.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk