Rich Chernomaz keretet hirdetett

   

Szerdán és csütörtökön összesen 3 mérkőzést játszik juniorválogatottunk Szlovéniával. 2 kapus, 8 hátvéd és 17 csatár jutott túl a szűkítésen.

A Jégpalotában tartott kétnapos felkészülés eredményeképpen elsősorban csatárposzton kapnak sokan bizonyítási lehetőséget, közel 6 sorral várjuk az eseményeket, feltételezhetően minden meccsre más kerettel állunk ki. Decemberig nincs már túl sok idő, a divízió 1/B csoportos vb-n pedig Lengyelország, Kazahsztán, Franciaország, Ukrajna és Japán ellen kell majd bizonyítani. A csapat kialakítását a stáb megkezdte, már az első edzőtáborban fontos tapasztalatok és tanulságok születnek.

A három mérkőzésre a Jégpalota centerpályáján kerül sor, a belépés a szokásoknak megfelelően ingyenes.

A junior-válogatott augusztus mérkőzései (Jégpalota):

augusztus 27., szerda, 9:10 Magyarország–Szlovénia
augusztus 27., szerda, 16:40 Magyarország–Szlovénia
augusztus 28., csütörtök, 9:10 Magyarország–Szlovénia

A juniorválogatott bő játékoskerete, 2014 augusztus:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Védők:
Garát Zsombor 1997 Boston Bandits (EHL, USA)
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Hruby Gellért 1995 Dab.Docler
Jászai Dávid 1996 MAC
Nagy Patrik 1995 MAC
Pados László 1995 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Egyed Márk 1996 UTE
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Felföldy Philipp 1996 MAC
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Godó Dániel 1995 Miskolc
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Németh Árpád 1995 MAC
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Rull Henrik 1995 Vasas
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szepessy Máté 1995 Dab.Docler
Tóth Richárd 1995 MAC
Vincze Péter 1995 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

 

A magyar U20-as stáb, 2014/15:

Szövetségi edző: Rich Chernomaz.
Edzők: Sille Tamás, Szilassy Zoltán.
Kapusedző: Gary Clark.
Felszerelésmenedzser: Tornyi Gábor.
Fizioterapeuta: Bagonya Imre.
Csapatvezető: Nagy Attila.

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 26., péntek
NHL 02:05 OTTPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk