A Feldkirch legyőzte DEL2-es ellenfelét

 

Fekete Dániel klubcsapata megnyerte szezonbeli első felkészülési mérkőzését.

A VEU Feldkirch a német másodosztályú Bad Nauheim ellen kezdte meg a felkészülést az INL-re. A találkozón kétszer is vezettek a vendégek, ám az osztrákok mindkétszer egyenlítettek, majd elhúztak két góllal a harmadik harmad közepén. A németek viszont jobban hajráztak, Vitalij Aab az 59. percben szépített, 6 másodperccel a vége előtt pedig egyenlített. A mérkőzésen büntetők döntöttek, amelyből a Feldkirch jött ki jobban, 5-4-re nyert az osztrák csapat. Fekete Dániel nem szerzett pontot.

A Slavia Prahában a két új légiós center, tehát mind Vas János, mind Erik Weissmann pihenőt kapott. A cseh csapat a Klagenfurt ellen lépett jégre, az első harmad végén kettő, míg a második játékrész elején egy gólt szerezve eldöntötte a mérkőzést, 3-1-re nyert a Slavia az EBEL-csapat ellen, így nyolc mérkőzés után is veretlen az előszezonban.

Vas Márton és a Löwen Frankfurt a DEL-es Iserlohn Roostershez látogatott. A mérkőzés érdemi eseményei a találkozó első felében lezajlottak, a hazaiak öt gólt lőttek, míg a vendégek a 29. percben szépítettek, a végeredmény 5-1. A magyar játékos nem jegyzett pontot.

Magyar játékosok külföldön 2014/15:

Fekete Dániel (VEU Feldkirch, AUT-2.)
augusztus 24. VEU Feldkirch–Bad Nauheim (DEL2) 5-4 büntetőkkel
augusztus 29. VEU Feldkirch–Uhr EHC Seewen (SUI-3.)
augusztus 31. VEU Feldkirch–ERC Sonthofen (GER-3.)
szeptember 5.: VEU Feldkirch–Uhr HC Neumarkt (ITA-1.) (Lustenau-torna)
szeptember 6.: VEU Feldkirch–Chur (SUI-3.) vagy Lustenau (AUT-2.) (Lustenau-torna)
szeptember 12. VEU Feldkirch–ESV Buchloe Pirates (GER-4.)

Hári János (Modo Örnsköldsvik, SWE)
augusztus 14.: Modo–Skelleftea 3-1
augusztus 21.: Leksands IF–Modo 3-1
augusztus 22.: Timra IK–Modo 3-2 büntetőkkel
augusztus 26.: Timra IK–Modo
augusztus 28.: Sundsvall–Modo
szeptember 1.: Skelleftea–Modo
szeptember 5.: Brynas IF–Modo
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 11.

Láday Tamás (Spokane Chiefs, WHL)
augusztus 29.:  Portland–Spokane
augusztus 30.: Everett–Spokane
augusztus 31.: Seattle–Spokane
szeptember 4.: Spokane–Seattle
szeptember 6.: Tri-City–Spokane
szeptember 11.: Spokane–Tri-City
szeptember 13.: Tri-City–Spokane
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 20.

Nagy Gergő (St. Louis Blues, NHL/Chicago Wolves, AHL)
első felkészülési mérkőzés: 2014. szeptember 21. (NHL), október 1. (AHL)
szeptember 21.: Columbus–St. Louis
szeptember 22.: Dallas–St. Louis
szeptember 25.: St. Louis–Columbus
szeptember 27.: St. Louis–Dallas
szeptember 30.: St. Louis–Carolina
október 2.: St. Louis–Minnesota
október 4.: Minnesota–St. Louis
első ligamérkőzés: 2014. október 9. (NHL), ? (AHL)

Sebők Balázs (Hokki Kajaani, FIN-2.)
augusztus 8.: Hokki–JYP-Akatemia 1-3
augusztus 13.: RoKi–Hokki 1-6
augusztus 15.: Hokki–RoKi 6-1
augusztus 22.: SaPKo–Hokki 2-1 (nem játszott)
augusztus 29.: Hokki–Asplöven HC
szeptember 5.: Asplöven HC–Hokki
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 10.

Sofron István (Krefeld Pinguine, GER)
augusztus 15.: Krefeld–Duisburg 2-1
augusztus 17.: Wolfsburg–Krefeld 1-3
augusztus 29.: Duisburg–Krefeld
augusztus 31.: Krefeld–Wolfsburg
Bajnokok Ligája 1. mérkőzés: 2014. augusztus 21.
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 12.

Szélig Viktor (Briancon, FRA)
augusztus 16.: Briancon–Lions de Lyon 5-3
augusztus 26.: Angers–Briancon (Szuperkupa)
augusztus 29-31.: ASECA-torna Nizzában a Nice, a Mulhouse és a Chamonix ellen
Bajnokok Ligája 1. mérkőzés: 2014. augusztus 21.
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 13.

Vas János (Slavia Praha, CZE)
augusztus 4.: Slavia Praha–Skoda Plzen 4-1
augusztus 5.: Slavia Praha–Bílí Tygri Liberec 1-0 (nem játszott)
augusztus 8.: Slavia Praha–Medvescak Zagreb 5-0
augusztus 12.: Slavia Praha–Admiral Vlagyivosztok 4-2 (nem játszott)
augusztus 14.: Genéve-Servette–Slavia Praha 0-3
augusztus 15.: Fribourg-Gottéron–Slavia Praha 2-4
augusztus 16.: Lada Togliatti–Slavia Praha 2-3 h.u.
augusztus 24.: Slavia Praha–Klagenfurt 3-1 (nem játszott)
augusztus 26.: Skoda Plzen–Slavia Praha
augusztus 28.: Bílí Tygri Liberec–Slavia Praha
szeptember 4.: Energie Karlovy Vary–Slavia Praha
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 12.

Vas Márton (Löwen Frankfurt, GER-2.)
augusztus 15.: Heilbronner Falken–Löwen Frankfurt 4-3
augusztus 17.: Bietigheim Steelers–Löwen Frankfurt 6-5 bü.
augusztus 22.: Kassel Huskies–Löwen Frankfurt 3-6
augusztus 24.: Iserlohn Roosters–Löwen Frankfurt 5-1
augusztus 29.: EC Bad Nauheim–Löwen Frankfurt
augusztus 30.: Adler Mannheim–Löwen Frankfurt
szeptember 5.: Löwen Frankfurt–Bietigheim Steelers
szeptember 7.: Löwen Frankfurt–EC Bad Nauheim
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 12.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk