Magyarország–AZ Havírov 1-8

   

A magyar ifjúsági válogatott csehországi különítménye vereséggel zárta az ostravai tornát a tornagyőztes ellen.

A cseh csapat a 33. másodpercben megszerezte a vezetést, a következő gól pedig a 17. percben esett, így kétgólos hátránnyal zárta az első harmadot a magyar csapat. A második húsz percben viszont belelendültek a csehek, öt gólt lőttek, a szlovén Rok Macuh 13 perc alatt mesterhármasig jutott. A záró játékrész 6. percében Szlépka Armand megszerezte Magyarország szépítő találatát, végül 15 másodperccel a vége előtt a csehek beállították a 8-1-es végeredményt.

A magyar U18-as válogatott négy győzelemmel és négy vereséggel zárta a tornát, csak a két cseh klubcsapat tudta legyőzni két-két alkalommal. A csehek teljesítményéről sokat elmond, hogy a tornagyőztes AZ Havírov 73-14-es gólkülönbséggel, veretlenül nyerte meg a tornát.

Az ifjúsági válogatott Csehországba utazó játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Hátvédek:
Banga Viktor 1998 UTE
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Horváth Bálint 1998 UTE
Csatárok:
Faragó Richárd 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Jámbor Mátyás 1998 Debrecen
Kőrösi Péter 1997 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Márkus Balázs 1997 UTE
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Surányi Zsolt 1998 Vasas
Szlépka Armand 1998 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Vajda Tamás 1997 MAC

A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Szövetségi edző: Glen Williamson.
Edzők: Ondrejcik Rastislav, Svasznek Bence, Mayer Péter, Fodor Szabolcs.
Kapusedző: Farkas Tamás.
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter.
Csapatvezető: Nagy Attila.

A magyar válogatott programja:

augusztus 21., csütörtök, 12:30 Minszk-válogatott–Magyarország 0-2
augusztus 21., csütörtök, 19:15 Magyarország–SK Karviná (CZE) 7-2
augusztus 22., péntek, 12:30 Magyarország–AZ Havírov (CZE) 2-8
augusztus 22., péntek, 17:00 Magyarország–Szilézia-válogatott 11-2
augusztus 23., szombat, 12:30 HC TORAX Poruba (CZE)–Magyarország 7-2
augusztus 23., szombat, 17:15 Magyarország–HC TORAX Poruba (CZE) 2-4
augusztus 24., vasárnap, 8:00 Minszk-válogatott–Magyarország 1-2
augusztus 24., vasárnap, 14:30 Magyarország–AZ Havírov (CZE) 1-8

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO ÉLŐ
U20 19:00 UTEVAS ÉLŐ
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk