Magyarország–Szilézia-válogatott 11-2

 

Ahogyan mindenki más a tornán, mi is alaposan elvertük a lengyel régió csapatát.

A mérkőzés 3. percében Jámbor Mátyás góljával vezetést szerzett Magyarország, négy perccel később pedig újfent betalált a debreceni támadó. Az első harmad hajrájában Czech révén szépített Szilézia, ám két perccel később Faragó Richárd visszaállította a kétgólos különbséget. A második húsz percben négy gólt lőttek a magyar fiatalok, Surányi, Vajda és Horváth egy-egy gólt szereztek, míg Jámbor belőtte önmaga harmadik, Magyarország hetedik találatát. A záró játékrészben Jarosz és Faragó korai gólváltása után úgy tűnt, hatgólos magyar siker születik, ám a véghajrában előbb Szlépka Armand lőtt gólt, majd Sebestyén Dávid 9 másodperc alatt kétszer bevette a lengyel kaput. Magyarország 11-2-re nyert, szombaton 12:30-tól a cseh HC TORAX Poruba ellen zárja a csoportkört ifjúsági csapatunk.

Az ifjúsági válogatott Csehországba utazó játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Nagy Péter 1997 Debrecen
Hátvédek:
Banga Viktor 1998 UTE
Bán Károly 1998 Pesterzsébet
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Horváth Bálint 1998 UTE
Csatárok:
Faragó Richárd 1998 MAC
Horváth András 1997 Vasas
Jancsó Dávid 1998 Fehérvár
Jámbor Mátyás 1998 Debrecen
Kőrösi Péter 1997 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Márkus Balázs 1997 UTE
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Surányi Zsolt 1998 Vasas
Szlépka Armand 1998 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Vajda Tamás 1997 MAC

A magyar U18-as stáb, 2014/15:

Szövetségi edző: Glen Williamson.
Edzők: Ondrejcik Rastislav, Svasznek Bence, Mayer Péter, Fodor Szabolcs.
Kapusedző: Farkas Tamás.
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter.
Csapatvezető: Nagy Attila.

A magyar válogatott programja:

augusztus 21., csütörtök, 12:30 Minszk-válogatott–Magyarország 0-2
augusztus 21., csütörtök, 19:15 Magyarország–SK Karviná (CZE) 7-2
augusztus 22., péntek, 12:30 Magyarország–AZ Havírov (CZE) 2-8
augusztus 22., péntek, 17:00 Magyarország–Szilézia-válogatott 11-2
augusztus 23., szombat, 12:30 HC TORAX Poruba (CZE)–Magyarország
augusztus 23., szombat, helyosztók
augusztus 24., vasárnap, helyosztók

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk