2. Fehérvár AV19 Fan Feszt

 

Az esemény egyik tetőpontjaként Fehérvár AV19–Szurkolók barátságos jégkorongmérkőzésre is sor kerül jövő szombaton.

A székesfehérvári jégkorongszurkolók szezonnyitó rendezvényére második alkalommal kerül sor augusztus 23-án az Ifj. Ocskay Gábor-jégcsarnokban és környékén.

Programok a jégcsarnokban:
10:30 Fehérvár AV19 U18-U20 csapatainak bemutatkozása, fotózás, dedikálás, ismerkedés a szurkolókkal és játékosokkal
11:30 A Fehérvár AV19 felnőtt csapatának bemutatkozása a színpadon, dedikálás, ismerkedés a szurkolókkal és játékosokkal
14 órától Szurkolói Hoki Kupa (jelentkezni az albavolanszurkolok.com oldalon lehet) 14 órától öltözőlátogatás a felnőtt csapat öltözőjében egy-egy játékos vezetésével
17 órától Fehérvár AV19–Szurkolók barátságos jégkorongmérkőzés

Egész napos ingyenes programok az ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok parkolójában:
csillámtetoválás gyerekeknek
rajzverseny gyerekeknek
ügyességi játékok
kvízjátékok
a színpad melletti LED-falon válogatás az elmúlt évek legjobb pillanataiból

A II. Fan Feszten tombolasorsolást is rendeznek a szervezők, melyen értékes nyeremények, játékosereklyék találnak gazdára. A nyereménylistát az albavolanszurkolok.com oldalon találják.

A II. Fan Feszt keretein belül megrendezik az I. Fehérvári Szurkolói Párlat- és Pálinkamustrát, melyen a Corvinus Egyetem diplomás pálinkamesterei bírálják a legjobb szurkolói nedűket.

A rendező Fehérvár AV19 várja baráti főzőtársaságok jelentkezését is. Akik pedig nem főznek, vendégek egy ebédre a parkolóban.

Az első 1000 részt vevő a tavalyihoz hasonlóan idén is ajándékot kap.

fanfeszt_poszter

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SOSKMH 0-8VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0ÉLŐ
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk