A Slavia Praha sorsolása

   

Aki szereti a jó hokit, fél szemmel eddig is rendszeresen követte a cseh Extraliga eseményeit. Most, hogy Vas Jánost leigazolta a Slavia Praha, eggyel több okunk van arra, hogy figyeljünk rájuk.

Kezdjük azzal a fókuszálást, hogy nyájas olvasóinknak kigyűjtöttük a Slavia Praha sorsolását az Extraliga alapszakaszából. Már most lehet tervezni a helyszíni szurkolást Vas Jánosnak. Magyarországhoz legközelebb Brünnben (Kometa Brno), Zlínben (PSG Zlín), Olomoucban (HC Olomouc), Ostravában (Vitkovice Steel) és Trinecben (Ocelári Trinec) lehet Extraliga-meccseket nézni.

Természetesen a jó hoki, a jó sör és a szép városok egész Csehországot vonzó célponttá tehetik a hokiszurkolók számára. A legnehezebben minden bizonnyal a szinte mindig telt ház előtt játszó Kometa meccseire lehet jegyet szerezni, a legkönnyebben pedig valószínűleg a 10 ezres arénában játszó Vítkovice összecsapásaira.

Slavia logo

Felkészülési mérkőzések:

augusztus 4.: Slavia Praha–Skoda Plzen 4-1
augusztus 5.: Slavia Praha–Bílí Tygri Liberec 1-0
augusztus 8.: Slavia Praha–Medvescak Zagreb 5-0
augusztus 12.: Slavia Praha–Admiral Vlagyivosztok 4-2
augusztus 14.: Genéve-Servette–Slavia Praha
augusztus 15.: Fribourg-Gottéron–Slavia Praha
augusztus 24.: Slavia Praha–Klagenfurt
augusztus 26.: Skoda Plzen–Slavia Praha
augusztus 28.: Bílí Tygri Liberec–Slavia Praha
szeptember 4.: Energie Karlovy Vary–Slavia Praha

Cseh Extraliga-meccsek:

2014. szeptember
12. Olomouc–Slavia Praha
14. Slavia Praha–Bílí Tygri Liberec
16. CSOB Pojistovná Pardubice–Slavia Praha
19. Slavia Praha–Skoda Plzen
21. Sparta Praha–Slavia Praha
26. Slavia Praha–Vítkovice Steel
28. Energie Karlovy Vary–Slavia Praha

2014. október
3. Slavia Praha–VERVA Litvínov
5. BK Mladá Boleslav–Slavia Praha
10. Slavia Praha–Mountfield Hradec Králové
12. Ocelári Trinec–Slavia Praha
14. Kometa Brno–Slavia Praha
17. Slavia Praha–PSG Zlín
19. Slavia Praha–Olomouc
24. Bílí Tygri Liberec–Slavia Praha
26. Slavia Praha–CSOB Pojistovna Pardubice
31. Skoda Plzen–Slavia Praha

2014. november
2. Slavia Praha–Sparta Praha
12. Vítkovice Steel–Slavia Praha
14. Slavia Praha–Energie Karlovy Vary
16. VERVA Litvínov–Slavia Praha
21. Slavia Praha–BK Mladá Boleslav
23. Mountfield Hradec Králové–Slavia Praha
25. Slavia Praha–Ocelári Trinec
28. Slavia Praha–Kometa Brno
30. PSG Zlín–Slavia Praha

2014. december
5. Olomouc–Slavia Praha
7. Slavia Praha–Bílí Tygri Liberec
12. CSOB Pojistovna Pardubice–Slavia Praha
14. Slavia Praha–Skoda Plzen
26. Sparta Praha–Slavia Praha
28. Slavia Praha–Vítkovice Steel
30. Energie Karlovy Vary–Slavia Praha

2015. január
4. Slavia Praha–VERVA Litvínov
6. BK Mladá Boleslav–Slavia Praha
9. Slavia Praha–Mountfield Hradec Králové
11. Ocelári Trinec–Slavia Praha
16. Kometa Brno–Slavia Praha
18. Slavia Praha–PSG Zlín
23. Slavia Praha–Olomouc
25. Bílí Tygri Liberec–Slavia Praha
27. Slavia Praha–CSOB Pojistovná Pardubice
30. Skoda Plzen–Slavia Praha

2015. február
1. Slavia Praha–Sparta Praha
11. Vítkovice Steel–Slavia Praha
13. Slavia Praha–Energie Karlovy Vary
15. VERVA Litvínov–Slavia Praha
20. Slavia Praha–BK Mladá Boleslav
22. Mountfield Hradec Králové–Slavia Praha
24. Slavia Praha–Ocelári Trinec
27. Slavia Praha–Kometa Brno

2015. március
1. PSG Zlín–Slavia Praha

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-1ÉLŐ
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk