A Slavia Praha sorsolása

   

Aki szereti a jó hokit, fél szemmel eddig is rendszeresen követte a cseh Extraliga eseményeit. Most, hogy Vas Jánost leigazolta a Slavia Praha, eggyel több okunk van arra, hogy figyeljünk rájuk.

Kezdjük azzal a fókuszálást, hogy nyájas olvasóinknak kigyűjtöttük a Slavia Praha sorsolását az Extraliga alapszakaszából. Már most lehet tervezni a helyszíni szurkolást Vas Jánosnak. Magyarországhoz legközelebb Brünnben (Kometa Brno), Zlínben (PSG Zlín), Olomoucban (HC Olomouc), Ostravában (Vitkovice Steel) és Trinecben (Ocelári Trinec) lehet Extraliga-meccseket nézni.

Természetesen a jó hoki, a jó sör és a szép városok egész Csehországot vonzó célponttá tehetik a hokiszurkolók számára. A legnehezebben minden bizonnyal a szinte mindig telt ház előtt játszó Kometa meccseire lehet jegyet szerezni, a legkönnyebben pedig valószínűleg a 10 ezres arénában játszó Vítkovice összecsapásaira.

Slavia logo

Felkészülési mérkőzések:

augusztus 4.: Slavia Praha–Skoda Plzen 4-1
augusztus 5.: Slavia Praha–Bílí Tygri Liberec 1-0
augusztus 8.: Slavia Praha–Medvescak Zagreb 5-0
augusztus 12.: Slavia Praha–Admiral Vlagyivosztok 4-2
augusztus 14.: Genéve-Servette–Slavia Praha
augusztus 15.: Fribourg-Gottéron–Slavia Praha
augusztus 24.: Slavia Praha–Klagenfurt
augusztus 26.: Skoda Plzen–Slavia Praha
augusztus 28.: Bílí Tygri Liberec–Slavia Praha
szeptember 4.: Energie Karlovy Vary–Slavia Praha

Cseh Extraliga-meccsek:

2014. szeptember
12. Olomouc–Slavia Praha
14. Slavia Praha–Bílí Tygri Liberec
16. CSOB Pojistovná Pardubice–Slavia Praha
19. Slavia Praha–Skoda Plzen
21. Sparta Praha–Slavia Praha
26. Slavia Praha–Vítkovice Steel
28. Energie Karlovy Vary–Slavia Praha

2014. október
3. Slavia Praha–VERVA Litvínov
5. BK Mladá Boleslav–Slavia Praha
10. Slavia Praha–Mountfield Hradec Králové
12. Ocelári Trinec–Slavia Praha
14. Kometa Brno–Slavia Praha
17. Slavia Praha–PSG Zlín
19. Slavia Praha–Olomouc
24. Bílí Tygri Liberec–Slavia Praha
26. Slavia Praha–CSOB Pojistovna Pardubice
31. Skoda Plzen–Slavia Praha

2014. november
2. Slavia Praha–Sparta Praha
12. Vítkovice Steel–Slavia Praha
14. Slavia Praha–Energie Karlovy Vary
16. VERVA Litvínov–Slavia Praha
21. Slavia Praha–BK Mladá Boleslav
23. Mountfield Hradec Králové–Slavia Praha
25. Slavia Praha–Ocelári Trinec
28. Slavia Praha–Kometa Brno
30. PSG Zlín–Slavia Praha

2014. december
5. Olomouc–Slavia Praha
7. Slavia Praha–Bílí Tygri Liberec
12. CSOB Pojistovna Pardubice–Slavia Praha
14. Slavia Praha–Skoda Plzen
26. Sparta Praha–Slavia Praha
28. Slavia Praha–Vítkovice Steel
30. Energie Karlovy Vary–Slavia Praha

2015. január
4. Slavia Praha–VERVA Litvínov
6. BK Mladá Boleslav–Slavia Praha
9. Slavia Praha–Mountfield Hradec Králové
11. Ocelári Trinec–Slavia Praha
16. Kometa Brno–Slavia Praha
18. Slavia Praha–PSG Zlín
23. Slavia Praha–Olomouc
25. Bílí Tygri Liberec–Slavia Praha
27. Slavia Praha–CSOB Pojistovná Pardubice
30. Skoda Plzen–Slavia Praha

2015. február
1. Slavia Praha–Sparta Praha
11. Vítkovice Steel–Slavia Praha
13. Slavia Praha–Energie Karlovy Vary
15. VERVA Litvínov–Slavia Praha
20. Slavia Praha–BK Mladá Boleslav
22. Mountfield Hradec Králové–Slavia Praha
24. Slavia Praha–Ocelári Trinec
27. Slavia Praha–Kometa Brno

2015. március
1. PSG Zlín–Slavia Praha

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk