Megvan az első légióspontunk

   

Sebők Balázs szerezte Finnországban a Hokki szerda esti győztes vendégjátékán.

A vendéglátó a finn harmadosztályban szereplő RoKi volt, amely csak egy harmadig tudta tartani a lépést az eggyel magasabb szinten versenyző ellenfelével. Az első húsz perc után ugyanis még 1-1-et mutatott az eredményjelző, a második játékrészt azonban 2-0-ra, a harmadikat 3-0-ra nyerték Sebőkék. A játék hullámzó volt, mi sem jelzi ezt jobban, mint hogy az első harmadban a hazaiak nyerték a kapura lövéseket 20-4-re, a másodikban a vendégek 19-5-re. Sebők az 51. percben született ötödik vendéggólnál volt asszisztos, a vége 6-1 lett.

Csütörtökön Hári János és a Modo is megkezdi a felkészülést, a svéd bajnoki címvédőt, vagyis a Skellefteát fogadják. A nap másik mérkőzésén a Svájcban edzőtáborozó Slavia Praha és frissen igazolt magyar légiósa, Vas János lép pályára az NLA-elődöntős Geneve-Servette otthonában.

Magyar játékosok külföldön 2014/15:

Fekete Dániel (VEU Feldkirch, AUT-2.)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 24.
augusztus 24. VEU Feldkirch–Bad Nauheim (DEL2)
augusztus 29. VEU Feldkirch–Uhr EHC Seewen (SUI-3.)
szeptember 5.: VEU Feldkirch–Uhr HC Neumarkt (ITA-1.) (Lustenau-torna)
szeptember 6.: VEU Feldkirch–Chur (SUI3) vagy Lustenau (AUT-2.) (Lustenau-torna)
szeptember 12. VEU Feldkirch–ESV Buchloe Pirates (GER-4.)

Hári János (Modo Örnsköldsvik, SWE)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 14.
augusztus 14.: Modo–Skelleftea AIK
augusztus 21.: Leksands IF–Modo
augusztus 22.: Timra IK–Modo
augusztus 26.: Timra IK–Modo
augusztus 28.: Sundsvall–Modo
szeptember 1.: Skelleftea–Modo
szeptember 5.: Brynas IF–Modo
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 11.

Láday Tamás (Spokane Chiefs, WHL)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 29.
augusztus 29.:  Portland–Spokane
augusztus 30.: Everett–Spokane
augusztus 31.: Seattle–Spokane
szeptember 4.: Spokane–Seattle
szeptember 6.: Tri-City–Spokane
szeptember 11.: Spokane–Tri-City
szeptember 13.: Tri-City–Spokane
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 20.

Nagy Gergő (St. Louis Blues, NHL/Chicago Wolves, AHL)
első felkészülési mérkőzés: 2014. szeptember 21. (NHL), október 1. (AHL)
szeptember 21.: Columbus–St. Louis
szeptember 22.: Dallas–St. Louis
szeptember 25.: St. Louis–Columbus
szeptember 27.: St. Louis–Dallas
szeptember 30.: St. Louis–Carolina
október 2.: St. Louis–Minnesota
október 4.: Minnesota–St. Louis
első ligamérkőzés: 2014. október 9. (NHL), ? (AHL)

Sebők Balázs (Hokki Kajaani, FIN-2.)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 8.
augusztus 8.: Hokki–JYP-Akatemia 1-3
augusztus 13.: RoKi–Hokki 1-6
augusztus 15.: Hokki–RoKi
augusztus 22.: SaPKo–Hokki
augusztus 29.: Hokki–Asplöven HC
szeptember 5.: Asplöven HC–Hokki
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 10.

Sofron István (Krefeld Pinguine, GER)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 15.
augusztus 15.: Krefeld–Duisburg
augusztus 17.: Wolfsburg–Krefeld
augusztus 29.: Duisburg–Krefeld
augusztus 31.: Krefeld–Wolfsburg
Bajnokok Ligája 1. mérkőzés: 2014. augusztus 21.
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 12.

Szélig Viktor (Briancon, FRA)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 16.
augusztus 16.: Briancon–Lions de Lyon
augusztus 26.: Angers–Briancon (Szuperkupa)
augusztus 29-31.: ASECA-torna Nizzában a Nice, a Mulhouse és a Chamonix ellen
Bajnokok Ligája 1. mérkőzés: 2014. augusztus 21.
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 13.

Vas János (Slavia Praha, CZE)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 4.
augusztus 4.: Slavia Praha–Skoda Plzen 4-1
augusztus 5.: Slavia Praha–Bílí Tygri Liberec 1-0
augusztus 8.: Slavia Praha–Medvescak Zagreb 5-0
augusztus 12.: Slavia Praha–Admiral Vlagyivosztok 4-2
augusztus 14.: Genéve-Servette–Slavia Praha
augusztus 15.: Fribourg-Gottéron–Slavia Praha
augusztus 24.: Slavia Praha–Klagenfurt
augusztus 26.: Skoda Plzen–Slavia Praha
augusztus 28.: Bílí Tygri Liberec–Slavia Praha
szeptember 4.: Energie Karlovy Vary–Slavia Praha
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 12.

Vas Márton (Löwen Frankfurt, GER-2.)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 15.
augusztus 15.: Heilbronner Falken–Löwen Frankfurt
augusztus 17.: Bietigheim Steelers–Löwen Frankfurt
augusztus 22.: Kassel Huskies–Löwen Frankfurt
augusztus 24.: Iserlohn Roosters–Löwen Frankfurt
augusztus 29.: EC Bad Nauheim–Löwen Frankfurt
augusztus 30.: Adler Mannheim–Löwen Frankfurt
szeptember 5.: Löwen Frankfurt–Bietigheim Steelers
szeptember 7.: Löwen Frankfurt–EC Bad Nauheim
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 12.

Cimkék: , , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL INFO
MOL 19:00 MISSCC INFO
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk