Megvan az első légióspontunk

   

Sebők Balázs szerezte Finnországban a Hokki szerda esti győztes vendégjátékán.

A vendéglátó a finn harmadosztályban szereplő RoKi volt, amely csak egy harmadig tudta tartani a lépést az eggyel magasabb szinten versenyző ellenfelével. Az első húsz perc után ugyanis még 1-1-et mutatott az eredményjelző, a második játékrészt azonban 2-0-ra, a harmadikat 3-0-ra nyerték Sebőkék. A játék hullámzó volt, mi sem jelzi ezt jobban, mint hogy az első harmadban a hazaiak nyerték a kapura lövéseket 20-4-re, a másodikban a vendégek 19-5-re. Sebők az 51. percben született ötödik vendéggólnál volt asszisztos, a vége 6-1 lett.

Csütörtökön Hári János és a Modo is megkezdi a felkészülést, a svéd bajnoki címvédőt, vagyis a Skellefteát fogadják. A nap másik mérkőzésén a Svájcban edzőtáborozó Slavia Praha és frissen igazolt magyar légiósa, Vas János lép pályára az NLA-elődöntős Geneve-Servette otthonában.

Magyar játékosok külföldön 2014/15:

Fekete Dániel (VEU Feldkirch, AUT-2.)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 24.
augusztus 24. VEU Feldkirch–Bad Nauheim (DEL2)
augusztus 29. VEU Feldkirch–Uhr EHC Seewen (SUI-3.)
szeptember 5.: VEU Feldkirch–Uhr HC Neumarkt (ITA-1.) (Lustenau-torna)
szeptember 6.: VEU Feldkirch–Chur (SUI3) vagy Lustenau (AUT-2.) (Lustenau-torna)
szeptember 12. VEU Feldkirch–ESV Buchloe Pirates (GER-4.)

Hári János (Modo Örnsköldsvik, SWE)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 14.
augusztus 14.: Modo–Skelleftea AIK
augusztus 21.: Leksands IF–Modo
augusztus 22.: Timra IK–Modo
augusztus 26.: Timra IK–Modo
augusztus 28.: Sundsvall–Modo
szeptember 1.: Skelleftea–Modo
szeptember 5.: Brynas IF–Modo
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 11.

Láday Tamás (Spokane Chiefs, WHL)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 29.
augusztus 29.:  Portland–Spokane
augusztus 30.: Everett–Spokane
augusztus 31.: Seattle–Spokane
szeptember 4.: Spokane–Seattle
szeptember 6.: Tri-City–Spokane
szeptember 11.: Spokane–Tri-City
szeptember 13.: Tri-City–Spokane
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 20.

Nagy Gergő (St. Louis Blues, NHL/Chicago Wolves, AHL)
első felkészülési mérkőzés: 2014. szeptember 21. (NHL), október 1. (AHL)
szeptember 21.: Columbus–St. Louis
szeptember 22.: Dallas–St. Louis
szeptember 25.: St. Louis–Columbus
szeptember 27.: St. Louis–Dallas
szeptember 30.: St. Louis–Carolina
október 2.: St. Louis–Minnesota
október 4.: Minnesota–St. Louis
első ligamérkőzés: 2014. október 9. (NHL), ? (AHL)

Sebők Balázs (Hokki Kajaani, FIN-2.)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 8.
augusztus 8.: Hokki–JYP-Akatemia 1-3
augusztus 13.: RoKi–Hokki 1-6
augusztus 15.: Hokki–RoKi
augusztus 22.: SaPKo–Hokki
augusztus 29.: Hokki–Asplöven HC
szeptember 5.: Asplöven HC–Hokki
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 10.

Sofron István (Krefeld Pinguine, GER)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 15.
augusztus 15.: Krefeld–Duisburg
augusztus 17.: Wolfsburg–Krefeld
augusztus 29.: Duisburg–Krefeld
augusztus 31.: Krefeld–Wolfsburg
Bajnokok Ligája 1. mérkőzés: 2014. augusztus 21.
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 12.

Szélig Viktor (Briancon, FRA)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 16.
augusztus 16.: Briancon–Lions de Lyon
augusztus 26.: Angers–Briancon (Szuperkupa)
augusztus 29-31.: ASECA-torna Nizzában a Nice, a Mulhouse és a Chamonix ellen
Bajnokok Ligája 1. mérkőzés: 2014. augusztus 21.
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 13.

Vas János (Slavia Praha, CZE)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 4.
augusztus 4.: Slavia Praha–Skoda Plzen 4-1
augusztus 5.: Slavia Praha–Bílí Tygri Liberec 1-0
augusztus 8.: Slavia Praha–Medvescak Zagreb 5-0
augusztus 12.: Slavia Praha–Admiral Vlagyivosztok 4-2
augusztus 14.: Genéve-Servette–Slavia Praha
augusztus 15.: Fribourg-Gottéron–Slavia Praha
augusztus 24.: Slavia Praha–Klagenfurt
augusztus 26.: Skoda Plzen–Slavia Praha
augusztus 28.: Bílí Tygri Liberec–Slavia Praha
szeptember 4.: Energie Karlovy Vary–Slavia Praha
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 12.

Vas Márton (Löwen Frankfurt, GER-2.)
első felkészülési mérkőzés: 2014. augusztus 15.
augusztus 15.: Heilbronner Falken–Löwen Frankfurt
augusztus 17.: Bietigheim Steelers–Löwen Frankfurt
augusztus 22.: Kassel Huskies–Löwen Frankfurt
augusztus 24.: Iserlohn Roosters–Löwen Frankfurt
augusztus 29.: EC Bad Nauheim–Löwen Frankfurt
augusztus 30.: Adler Mannheim–Löwen Frankfurt
szeptember 5.: Löwen Frankfurt–Bietigheim Steelers
szeptember 7.: Löwen Frankfurt–EC Bad Nauheim
első ligamérkőzés: 2014. szeptember 12.

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk