HK Levice–Ferencváros 1-3

 

A mérkőzés a 22. percben a pára okozta rossz látási viszonyok miatt félbeszakadt.

17 másodperc után a szlovák harmadosztályú Léva szerzett vezetést, de az 5. percben Kiss Gábor révén egyenlített a Fradi, a gólpasszt  Galló Illés adta. A 14. percben már vezetett is a budapesti csapat, Vaclav Novak talált a kapuba, Wéber Zsolt és Johan Lagemyr készítette elő a találatot. 3 perc múlva Dominik Kramar már kétgólosra növelte az előnyt, Mach Márton gólpasszal mutatkozott be új klubjában és Papp Csaba is kapott egy pontot. Már a szünetben sejthető volt, hogy nem megy végig a meccs, s a játékvezető 21:27-nél látta úgy, hogy tovább már nem folytatható a játék, ekkor már nem lehetett átlátni az egyik oldalról a másikra a felgyülemlett pára miatt.

Az FTC-t nem fogadják a jégpályák kegyeikbe a felkészülés során. Mint írtuk, a pesterzsébeti jégcsarnok karbantartásai hiba miatt legalább két hétig nem üzemel, addig a Kisstadionba edz a zöld-fehér csapat, ami teljesen felborította az előzetesen tervezett programot, ezúttal pedig a lévai jégpálya szellőztetése nem bírta ki egy mérkőzés erejéig.

MOL Liga-csapatok és a Fehérvár felkészülési mérkőzései:

július 28., 18:30 HC Rebel Havlíckuv Brod (CZE-2.)–FTC 4-3 büntetőkkel
augusztus 7., 18:00 HC Nové Zámky–HK Levice (SVK-3.) 6-2
augusztus 8., 17:00 HK Nitra (SVK-1.)–HC Nové Zámky (Nyitra) 6-2
augusztus 11., 17:00 ASC Corona Brassó–Dunarea Galati (ROM-1.) (Brassó) 7-2
augusztus 12., 19:00 Debrecen–Liptovsky Mikulás (SVK-2.) (Debrecen) 2-6
augusztus 12., 19:00 Fehérvár AV19 (EBEL)–HC Nové Zámky (Székesfehérvár) 7-4
augusztus 13., 18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ-1.) (Érsekújvár) 1-0
augusztus 13. 19:30 HK Levice (SVK-3.)–FTC (Léva) 1-3, a 22. percben félbeszakadt pára miatt

augusztus 14., 15., 16.: Pavel Zabojnik Emléktorna, Zólyom. Résztvevők: HKm Zvolen (SVK-1.), HC05 Bánska Bystrica (SVK-1.), Fehérvár (EBEL), ASC Corona Brassó (MOL), GKS Tychy (POL-1.), Piráti Chomutov (CZE-2.)
augusztus 14. 12:00 ASC Corona Brassó–Bánska Bystrica (SVK-1.)
augusztus 14. 15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár AV19 (EBEL)
augusztus 15. 12:00 ASC Corona Brassó–Fehérvár AV19 (EBEL)
augusztus 16. 12:00 ASC Corona Brassó–Piráti Chomutov (CZE-2.)
augusztus 16. 19:00 HKM Zvolen–Fehérvár AV19 (EBEL)

augusztus 15., 18:00 HC Nové Zámky–HC Dukla Senica (SVK-2.) (Érsekújvár)
augusztus 19. HK Nitra (SVK-1.)–Fehérvár AV19 (Nyitra)
augusztus 19. HSC Csíkszereda–MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-2.) (Poprád)
augusztus 21., 17:00 HK 36 Skalica (SVK-1.)–HC Nové Zámky (Szakolca)

augusztus 21., 18:00 HK Poprad (SVK-1.)–HSC Csíkszereda (Tátra-kupa, Poprád)
augusztus 22., 15:00 HSC Csíkszereda–Szlovákia U20 (SVK-1.) (Tátra-kupa, Poprád)
augusztus 23., 15:00 Kapfenberg Steelers (AUT-2.)–HSC Csíkszereda (Tátra-kupa, Poprád)

augusztus 21., 22., 23.: Gyetvai kupa, résztvevők: HC Detva (SVK-2.), Ferencvárosi TC, …

augusztus 22., 23., 24.: Docler Kupa, Dunaújváros, résztvevők: Dab.Docler, Cracovia Kraków (POL-1.), Gap (FRA-1.), Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.)
augusztus 22., 19.15 Dab.Docler–Gap (FRA-1.) (Docler Kupa, Dunaújváros)
augusztus 23., 19.15 Dab.Docler–Cracovia Kraków (POL-1.) (Docler Kupa, Dunaújváros)
augusztus 24., 19.15 Dab.Docler–Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.) (Docler Kupa, Dunaújváros)

augusztus 22., 18:00 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19 (EBEL) (Érsekújvár)
augusztus 22.: HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)
augusztus 25., 17:00 HK Dukla Michalovce (SVK-2.)–Miskolci Jegesmedvék (Nagymihály)
augusztus 26. 18:00 SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky (Hodonín)
augusztus 28. 18:00 HC Nové Zámky–HK Nitra (SVK-1.) (Érsekújvár)
augusztus 28., HC Topolcany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
augusztus 28., csütörtök 18.30: Miskolci Jegesmedvék–Olimpia Ljubljana (Miskolc)

augusztus 29-31., Felcsík Kupa, Felcsík/Csíkszereda: HSC Csíkszereda, Debreceni HK, Steaua Bucuresti (ROM-1.), Progym Gyergyószentmiklós (ROM-1.)
augusztus 29., 16.00 Debrecen–Progym (Felcsík Kupa)
augusztus 29., 19.00 HSC Csíkszereda–Steaua (Felcsík Kupa)
augusztus 30., 16.00 Steaua–Debrecen (Felcsík Kupa)
augusztus 30., 19.00 HSC Csíkszerda–Progym (Felcsík Kupa)
augusztus 31., 16.00 Steaua–Progym (Felcsík Kupa)
augusztus 31., 18.00: HSC Csíkszereda–Debrecen (Felcsík Kupa, Csíkszereda)

augusztus 29., 18:00 HC Dukla Senica (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Szenice)
augusztus 29., 18:30 Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Dunaújváros)
augusztus 29., HK Trnava (SVK-2.)–UTE (Nagyszombat)
augusztus 30., 16.00 Miskolci Jegesmedvék–KH Sanok (Miskolc)
augusztus 31., 18:00 Dab.Docler–KH Sanok (POL-1.) (Dunaújváros)
szeptember 2.. 18.00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK-1.) (Érsekújvár)
szeptember 2., 18:00 SHK 37 Piestany (SVK-1.)–Dab.Docler (Pöstyén)
szeptember 3.. 18.00 HC Nové Zámky–Szlovákia U20 (SVK-1.) (Érsekújvár)

szeptember 4-6., Csíki Sör-kupa, Csíkszereda: egyeztetés alatt

szeptember 5.: HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)
szeptember 5. 18:30 Dab.Docler–Debrecen HK

szeptember 6., 16.00: Graz–Olimpija Ljubljana (Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)
szeptember 6., 19.00: Fehérvár AV19–Miskolci Jegesmedvék (Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)
szeptember 7., 15.00: az előző nap vesztesei (Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)
szeptember 7., 18.00: az előző nap győztesei (Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár)

szeptember 9. 18:00 HC Nové Zámky–HK Nitra Hodonín (CZE-3.) (Érsekújvár)
szeptember 9. 19:00 Ferencvárosi TC–Dab.Docler
szeptember 12. 18:30 Dab.Docler–Ferencvárosi TC

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk