Erős csapattal jönnek a szlovén juniorok

 

Világbajnoki ellenfelünk kijelölte azt a 22 játékost, aki a hónap végén a Jégpalotába érkezik.

Gorazd Drinovec és Gorazd Rekelj megnevezte azokat az U20-as jégkorongozókat, akik augusztus 24-én Mariborban találkoznak, három napot edzőtáboroznak, majd augusztus 27-én kétszer, 28-án pedig egyszer játszanak Magyarország juniorválogatottja ellen a Jégpalotában. Erős kerettel jönnek Budapestre, több ismert névvel, köztük az Olimpija EBYSL-győztes csapat tagjai.

A magyar válogatott augusztus 25-én vonul edzőtáborba.

A felkészülési mérkőzések programja:
2014. augusztus 27., 9.10: Magyarország–Szlovénia
2014. augusztus 27., 16.40: Magyarország–Szlovénia
2014. augusztus 28., 9.10: Magyarország–Szlovénia

Szlovénia kerete az augusztusi edzőmérkőzésekre:

Kapusok: Tomaz Trelc, Grega Vilman.
Védők: Miha Logar, Kristjan Cepon, Ziga Krasovec, Jan Lampic, Mark Cepon, Matic Govejsek, Andraz Kompolsek, Zan Luka Srpcic.
Csatárok: Sebastjan Hadzic, Nik Pem, Nik Unuk, Tim Ograjensek, Luka Vincec, Zan Jezovsek, Matic Snoj, Tilen Kalan, Gasper Glavic, Nik Sitar, Primoz Cuvan, Urh Markelj.
Tartalékok: Kristof Potocnik, Nejc Masic, Mitja Pazlar, Miha Mercina, Marko Tarman, Nace Kapus.

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk