Erős csapattal jönnek a szlovén juniorok

 

Világbajnoki ellenfelünk kijelölte azt a 22 játékost, aki a hónap végén a Jégpalotába érkezik.

Gorazd Drinovec és Gorazd Rekelj megnevezte azokat az U20-as jégkorongozókat, akik augusztus 24-én Mariborban találkoznak, három napot edzőtáboroznak, majd augusztus 27-én kétszer, 28-án pedig egyszer játszanak Magyarország juniorválogatottja ellen a Jégpalotában. Erős kerettel jönnek Budapestre, több ismert névvel, köztük az Olimpija EBYSL-győztes csapat tagjai.

A magyar válogatott augusztus 25-én vonul edzőtáborba.

A felkészülési mérkőzések programja:
2014. augusztus 27., 9.10: Magyarország–Szlovénia
2014. augusztus 27., 16.40: Magyarország–Szlovénia
2014. augusztus 28., 9.10: Magyarország–Szlovénia

Szlovénia kerete az augusztusi edzőmérkőzésekre:

Kapusok: Tomaz Trelc, Grega Vilman.
Védők: Miha Logar, Kristjan Cepon, Ziga Krasovec, Jan Lampic, Mark Cepon, Matic Govejsek, Andraz Kompolsek, Zan Luka Srpcic.
Csatárok: Sebastjan Hadzic, Nik Pem, Nik Unuk, Tim Ograjensek, Luka Vincec, Zan Jezovsek, Matic Snoj, Tilen Kalan, Gasper Glavic, Nik Sitar, Primoz Cuvan, Urh Markelj.
Tartalékok: Kristof Potocnik, Nejc Masic, Mitja Pazlar, Miha Mercina, Marko Tarman, Nace Kapus.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk