45 fős a juniorválogatott kerete

   

A Rich Chernomaz vezette szakmai stáb kihirdette az augusztusi U20-as edzőtábor résztvevőit. A hónap végén kétszer játszunk Szlovéniával.

4 kapus, 15 hátvéd és 26 csatár kezdi meg a munkát a Jégpalotában. A csapat majdnem teljes, néhány hiányzó lesz, például a kanadai juniorligában játszó Láday Tamás.

ned-hun02

A juniorválogatott bő játékoskerete, 2014/15:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Rónai Milán 1996 Vasas
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Burai Péter 1996
Dörök Bence 1995 Vasas
Herczeg Benjámin 1996 Miskolc
Herner Olivér 1996 MAC
Hruby Gellért 1995 Dab.Docler
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kovács Attila 1996 MAC
Lakatos Levente 1996 MAC
Lengyel Levente 1995 Fehérvár
Nagy Patrik 1995 MAC
Pados László 1995 Fehérvár
Pál Zalán 1996 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Üveges Gábor 1995 Miskolc
Támadók:
Egyed Márk 1996 UTE
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Erőss Zoltán 1995
Felföldy Philipp 1996 MAC
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Godó Dániel 1995 Miskolc
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Ladányi Márton 1995
Majoross Kristóf 1995 MAC
Mátyásy Bence 1996 Dab.Docler
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Németh Árpád 1995 MAC
Odnoga Mátyás 1995 Debrecen
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Rull Henrik 1995 Vasas
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szepessy Máté 1995 Dab.Docler
Terbócs István 1996 MAC
Tóth Richárd 1995 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Vincze Péter 1995 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
   H I R D E T É S
Partnerünk