45 fős a juniorválogatott kerete

   

A Rich Chernomaz vezette szakmai stáb kihirdette az augusztusi U20-as edzőtábor résztvevőit. A hónap végén kétszer játszunk Szlovéniával.

4 kapus, 15 hátvéd és 26 csatár kezdi meg a munkát a Jégpalotában. A csapat majdnem teljes, néhány hiányzó lesz, például a kanadai juniorligában játszó Láday Tamás.

ned-hun02

A juniorválogatott bő játékoskerete, 2014/15:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Rónai Milán 1996 Vasas
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Burai Péter 1996
Dörök Bence 1995 Vasas
Herczeg Benjámin 1996 Miskolc
Herner Olivér 1996 MAC
Hruby Gellért 1995 Dab.Docler
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kovács Attila 1996 MAC
Lakatos Levente 1996 MAC
Lengyel Levente 1995 Fehérvár
Nagy Patrik 1995 MAC
Pados László 1995 Fehérvár
Pál Zalán 1996 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Üveges Gábor 1995 Miskolc
Támadók:
Egyed Márk 1996 UTE
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Erőss Zoltán 1995
Felföldy Philipp 1996 MAC
Galló Vilmos 1996 Linköping (SWE)
Godó Dániel 1995 Miskolc
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Ladányi Márton 1995
Majoross Kristóf 1995 MAC
Mátyásy Bence 1996 Dab.Docler
Mazzag Dániel 1996 Fehérvár
Németh Árpád 1995 MAC
Odnoga Mátyás 1995 Debrecen
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Rull Henrik 1995 Vasas
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szepessy Máté 1995 Dab.Docler
Terbócs István 1996 MAC
Tóth Richárd 1995 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Vincze Péter 1995 Fehérvár
Vokla Roland 1996 Fehérvár

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG INFO
U18 14:30 KMHMIS INFO
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE INFO
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO INFO
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk