Két MOL Liga-csapat a Felcsík Kupán

   

A Debreceni HK és a HSC Csíkszereda is jégre lép a felcsíki négyes tornán.

A Felcsík Kupán a fent említett két MOL ligás együttesen kívül a Progym Gyergyószentmiklós és a Steaua Bucuresti vesz részt 2014. augusztus 29. és 31. között. A torna legutolsó mérkőzését Csíkszeredában játsszák, amely minden bizonnyal a HSC első hazai mérkőzése lesz a 2014/15-ös szezonban. A meccs előtt egy órával mutatkozik be a hazai közönségnek az újjáépített csíkszeredai csapat. Ezt megelőzően felvidéki túrán vesz részt a HSC.

A MOL Liga-újonc Debrecen programja is gazdagodott, eddig csak egy szeptember eleji DAB elleni meccse volt ismert.

A torna menetrendje (közép-európai idő szerint):

2014. augusztus 29., 16.00: Debrecen–Progym
2014. augusztus 29., 19.00: HSC Csíkszereda–Steaua
2014. augusztus 30., 16.00: Steaua–Debrecen
2014. augusztus 30., 19.00: HSC Csíkszerda–Progym
2014. augusztus 31., 16.00: Steaua–Progym
2014. augusztus 31., 18.00: HSC Csíkszereda–Debrecen (Csíkszereda)

MOL Liga-csapatok és a Fehérvár felkészülési mérkőzései:

július 28., 18:30 HC Rebel Havlíckuv Brod (CZE-2.)–FTC 4-3 büntetőkkel (1-1, 1-1, 1-1, 1-0)
augusztus 8., 17:00 HK Nitra (SVK-1.)–HC Nové Zámky (Nyitra)
augusztus 12., 19:00 Fehérvár AV19 (EBEL)–HC Nové Zámky (Székesfehérvár)
augusztus 12., ASC Corona Brassó–Dunarea Galati (ROM-1.) (Brassó)
augusztus 13., 18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ-1.) (Érsekújvár)
augusztus 14., 15., 16.: Pavel Zabojnik Emléktorna, Zólyom. Résztvevők: HKm Zvolen (SVK-1.), HC 05 Bánska Bystrica (SVK-1.), Fehérvár (EBEL), ASC Corona Brassó (MOL), GKS Tychy (POL-1.), Piráti Chomutov (CZE-2.)
augusztus 15., 18:00 HC Nové Zámky–HC Dukla Senica (SVK-2.) (Érsekújvár)
augusztus 15., 16., 17.: Goldissimo Cup, Nagytapolcsány (Szlovákia), résztvevők: Dab.Docler, HC Topolcany (SVK-2.), Unia Oswiecim (POL-1.), Kapfenberg Steelers (AUT-2.)
augusztus 19., Nyitra: HK Nitra (SVK-1.)–Fehérvár AV19
augusztus 19., Poprád: HSC Csíkszereda–MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-2.)
augusztus 21., 17:00 HK 36 Skalica (SVK-1.)–HC Nové Zámky (Szakolca)
augusztus 21., 18:00 Tátra-kupa, Poprád: HK Poprad (SVK-1.)–HSC Csíkszereda (Poprád)
augusztus 22.: HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)
augusztus 22., 15:00 Tátra-kupa, Poprád: HSC Csíkszereda–Szlovákia U20 (SVK-1.) (Poprád)
augusztus 22., 18:00 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19 (EBEL) (Érsekújvár)
augusztus 23., 15:00 Tátra-kupa, Poprád: Kapfenberg Steelers (AUT-2.)–HSC Csíkszereda (Poprád)
augusztus 21., 22., 23.: Gyetvai kupa, résztvevők: HC Detva (SVK-2.), Ferencvárosi TC, …

augusztus 22., 23., 24.: Docler Kupa, Dunaújváros, résztvevők: Dab.Docler, Cracovia Kraków (POL-1.), Gap (FRA-1.), Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.)
augusztus 26. 18:00 SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky (Hodonín)
augusztus 28. 18:00 HC Nové Zámky–HK Nitra (SVK-1.) (Érsekújvár)
augusztus 28.: HC Topolcany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
augusztus 29-31., Felcsík Kupa, Felcsík/Csíkszereda: HSC Csíkszereda, Debreceni HK, Steaua Bucuresti (ROM-1.), Progym Gyergyószentmiklós (ROM-1.)
augusztus 29., 18:00 HC Dukla Senica (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Szenice)
augusztus 29., 18:30 Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Dunaújváros)
augusztus 29.: HK Trnava (SVK-2.)–UTE (Nagyszombat)
augusztus 31., 18:00 Dab.Docler–KH Sanok (POL-1.) (Dunaújváros)
szeptember 2.. 18.00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK-1.) (Érsekújvár)
szeptember 2., 18:00 SHK 37 Piestany (SVK-1.)–Dab.Docler (Pöstyén)
szeptember 3.. 18.00 HC Nové Zámky–Szlovákia U20 (SVK-1.) (Érsekújvár)
szeptember 4-6., Csíki Sör-kupa, Csíkszereda: egyeztetés alatt
szeptember 5.: HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)
szeptember 5. 18:30 Dab.Docler–Debrecen HK
szeptember 6-7.: Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár, résztvevők: Fehérvár, Graz, Olimpija, ?
szeptember 9. 18:00 HC Nové Zámky–HK Nitra Hodonín (CZE-3.) (Érsekújvár)
szeptember 9. 19:00 Ferencvárosi TC–Dab.Docler
szeptember 12. 18:30 Dab.Docler–Ferencvárosi TC

Cimkék: , , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
U16 18:00 AVSMAC ÉLŐ
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk