Magyarország–East Coast Selects 0-1

   

A magyar női válogatott egygólos mérkőzésen elveszítette az elődöntőt a budapesti U18 World Selects Invite Girls tornán.

A mérkőzés első húsz percében óvatos játék zajlott, mindösszesen 14 lövés találta el a kapukat. A 6. percben Magyarország emberelőnybe került, viszont a lehetőség kimaradt. Két perccel a játékrész vége előtt egy kapu előtti kavarodásnál Németh Anikó hiába védett, Kesley Ryan duplázásánál tehetetlen volt, így az amerikaiak szereztek vezetést. A második félidőben a magyar kapus több bravúrt is bemutatott, mindhiába, elől kimaradtak a lehetőségek, többek között egy emberelőny is, így az East Coast Selects 1-0-ra nyert és a döntőbe jutott.

Az U18 World Selects Invite Girls menetrendje:

2014. július 31., 11.30: Németország–Magyarország 2-6
2014. július 31., 12.30: Szlovákia–East Coast Selects 2-3 b.
2014. július 31., 13.00: Svédország–SZKIF 1-3
2014. július 31., 16.00: SZKIF–East Coast Selects 1-0
2014. július 31., 17.00: Magyarország–Svédország 2-1 b.
2014. július 31., 17.30: Németország–Szlovákia 0-2
2014. augusztus 1., 8.00: Németország–Svédország 0-6
2014. augusztus 1., 9.30: Szlovákia–SZKIF 0-1
2014. augusztus 1., 11.00: Magyarország–East Coast Selects 0-2
2014. augusztus 1., 14.00: Németország–SZKIF 1-6
2014. augusztus 1., 14.30: Svédország–East Coast Selects 1-0 b.
2014. augusztus 1., 15.30: Szlovákia–Magyarország 2-1 b.
2014. augusztus 2., 12.30: Szlovákia–Svédország 2-1 b.
2014. augusztus 2., 14.00: Németország–East Coast Selects 1-4
2014. augusztus 2., 14.30: Magyarország–SZKIF 1-0
2014. augusztus 2., 18.30: Magyarország–Németország 6-0
2014. augusztus 2., 20.00: Szlovákia–Svédország 0-2
2014. augusztus 3., 9.30: Magyarország–East Coast Selects 0-1
2014. augusztus 3., 10.00: Svédország–SZKIF
2014. augusztus 3., 16.30: döntő

A magyar női U18-as válogatott játékoskerete a tornára:

Név Szül. év
Kapusok:
Németh Anikó 1996
Védők:
Köles Kata 1996
Medgyes Dorottya 1996
Németh Bernadett 1996
Odnoga Lotti 1999
Pál Vanda 1997
Tóth Enikő 1996
Támadók:
Dabasi Réka 1996
Egyedi Noémi 1998
Gottlibet Zóra 1998
Grkovic Jelena 1997
Horváth Tifani* 1996
Jókai Szilágyi Kinga 1997
Kiss Andrea 1996
Pavuk Petra 1998
Pintér Hanna* 1998
Pintér Lili* 1996

A csillaggal jelölt játékosok közül Pintér Hanna és Pintér Lili csak szombaton és vasárnap, míg Horváth Tifani csak vasárnap játszik.

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB INFO
MOL 18:00 DHKSCC INFO
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL INFO
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk