Megnyerték a bronzmeccset U18-as lányaink

 

A magyar női válogatott a harmadik helyet szerezte meg a budapesti U18 World Selects Invite Girls tornán.

A bronzéremért megrendezett mérkőzés 16. percében vezetést szerzett Magyarország, miután Pintér Lili passzából Odnoga Lotti talált be a svéd kapuba. A hat-hat kétperces büntetéssel tarkított összecsapás hajrájában, három perccel a vége előtt egyenlített Svédország Emma Eriksson révén emberelőnyben, az utolsó előtti perc végén viszont Dabasi Réka átadásából Kiss Andrea szerezte meg a bronzérmet jelentő találatot, mellyel Magyarország 2-1-re nyert és a 3. helyen végzett.

Az U18-as korosztályban az ötödik helyért megrendezett mérkőzésen Szlovákia 4-0-ra legyőzte Németországot, míg a döntőben a SZKIF Nyizsnyij Novgorod 3-0-ra verte az East Coast Selectset. Az U16-os tornát a West Coast Selects nyerte, miután 2-1-re legyőzte büntetőkkel Svédországot, a harmadik helyet az SHD Europe csapata nyerte meg a Szpartak Moszkva ellen egy 5-3-as győzelem ellenében, míg az ötödik helyért Szlovákia 4-1-re legyőzte a NAHA Pantherst.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk