Magyarország–Németország 6-0

   

A magyar női ifjúsági válogatott másodszor is magabiztosan győzte le Németországot, így a legjobb négy közé jutott.

Ismét Dabasi Réka lőtte az első és az utolsó gólunkat, de ez szemben az előző meccsel két találatot jelentett. Közte Kiss Andrea, Pavuk Petra, Pintér Lili és Medgyes Dorottya is betalált, a kapura lövési arány 51:10 volt, megérdemelt 6-0-s győzelmet arattunk. Pedig a magyar válogatott mindössze 2,5 órát pihenhetett az előző meccs után.

Az elődöntőben azzal az East Coast Selectscel találkozunk, amely 2-0-ra legyőzött minket a csoportküzdelmek során. A mérkőzés vasárnap fél tízkor kezdődik a Jégpalotában.

Az U18 World Selects Invite Girls menetrendje:

2014. július 31., 11.30: Németország–Magyarország 2-6
2014. július 31., 12.30: Szlovákia–East Coast Selects 2-3 b.
2014. július 31., 13.00: Svédország–SZKIF 1-3
2014. július 31., 16.00: SZKIF–East Coast Selects 1-0
2014. július 31., 17.00: Magyarország–Svédország 2-1 b.
2014. július 31., 17.30: Németország–Szlovákia 0-2
2014. augusztus 1., 8.00: Németország–Svédország 0-6
2014. augusztus 1., 9.30: Szlovákia–SZKIF 0-1
2014. augusztus 1., 11.00: Magyarország–East Coast Selects 0-2
2014. augusztus 1., 14.00: Németország–SZKIF 1-6
2014. augusztus 1., 14.30: Svédország–East Coast Selects 1-0 b.
2014. augusztus 1., 15.30: Szlovákia–Magyarország 2-1 b.
2014. augusztus 2., 12.30: Szlovákia–Svédország 2-1 b.
2014. augusztus 2., 14.00: Németország–East Coast Selects 1-4
2014. augusztus 2., 14.30: Magyarország–SZKIF 1-0
2014. augusztus 2., 18.30: Magyarország–Németország 6-0
2014. augusztus 2., 20.00: Szlovákia–Svédország
2014. augusztus 3., 9.30: 1. elődöntő
2014. augusztus 3., 10.00: 2. elődöntő
2014. augusztus 3., 16.30: döntő

A magyar női U18-as válogatott játékoskerete a tornára:

Név Szül. év
Kapusok:
Németh Anikó 1996
Védők:
Köles Kata 1996
Medgyes Dorottya 1996
Németh Bernadett 1996
Odnoga Lotti 1999
Pál Vanda 1997
Tóth Enikő 1996
Támadók:
Dabasi Réka 1996
Egyedi Noémi 1998
Gottlibet Zóra 1998
Grkovic Jelena 1997
Horváth Tifani* 1996
Jókai Szilágyi Kinga 1997
Kiss Andrea 1996
Pavuk Petra 1998
Pintér Hanna* 1998
Pintér Lili* 1996

A csillaggal jelölt játékosok közül Pintér Hanna és Pintér Lili csak szombaton és vasárnap, míg Horváth Tifani csak vasárnap játszik.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH ÉLŐ
KK 17:30 BRACZB ÉLŐ
EL 18:00 DABMAC 0-1ÉLŐ
EL 18:00 UTEVC2 0-0ÉLŐ
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk