Mit várunk a MOL Liga alapszakaszától?

   

A játékosmozgások nagy része lezajlott, a 8 csapat 2014/15-ös játékoskerete 95%-ban kialakult. Ismerjük az edzőket és az idegenlégiósok nagy többségét. A csapatok közül az FTC egy hete, a DAB péntektől jégen is edz. Indítsuk összefoglalással és szavazással az idényt!

A kérdés egyszerű, melyik csapatot hányadik helyre várják olvasóink az alapszakasz végére. Az alábbi szavazógépben minden csapat mellé egy számot kell írni, azt a számot, ahányadik helyen végez a tipp szerint. Mind a 8 számot ki kell osztani, de mindegyiket csak egy helyre lehet beírni. A szavazás után az összesített állást olvashatják, a csapatnév után a helyezések átlaga szerepel. Aligha volt ilyen nehéz dolgunk ebben a kérdésben bármikor is a MOL Ligában.

A szavazógép után megtalálják mind a 8 MOL Liga-csapat jelenleg publikus játékoskeretét.

Mi lesz a sorrend a MOL Liga alapszakaszában?

  • Debrecen (6,8)
  • UTE (6,8)
  • HSC Csíkszereda (5,9)
  • FTC (5,0)
  • Miskolc (4,0)
  • Brassó (3,4)
  • Dab.Docler (2,4)
  • Érsekújvár (1,8)

Összes szavazat: 173

NZA ML winner

A MOL Liga aktuális játékoskeretei:

NZA mez

HC Nové Zámky:

Kapusok:

Robin Blazícek (CZE; HC 46 Bardejov, SVK-1.)
Pavel Krajcovic

Hátvédek:

Martin Baron
Jakub Hrudík
Peter Huba (SVK; Dab.Docler)
Vladimír Kames  (CZE)
Pavel Kowalczyk (SVK/CZE)
Martin Král
Matus Púchovsky
Michal Siska
Andrej Sucharda

Csatárok:

Erik Caladi
Patrik Cseres
Marek Dubec
Juraj Faith (SVK; Miskolci Jegesmedvék)
Tomás Fiala
Martin Frolík (CZE)
Lubomir Hurtaj
Patrik Korytko
Radoslav Kropác (SVK; HK 36 Skalica, SVK-1.)
Albín Podstavek (CZE)
Peter Polcík
Lukás Ruzicka
Miroslav Stefanka
Ondrej Stefanka
Martin Uhnák
Marek Uram

Vezetőedző:

Robert Spisak

Távozott:

Hardi Richárd (csatár, ?)
Jan Chovan (kapus, Jertisz Pavlodar, KAZ-1.)
Erik Weissmann (csatár, Bejbarisz Atirau, KAZ-1.)

BRA mez

ASC Corona Brassó:

Kapusok:

Fülöp Rajmond
Patrik Polc (SVK)

Hátvédek:

Richard Filip (SVK; SHK 37 Piestany, SVK-1.)
Juhamatti Hietamaki (FIN)
János Imre
Mastaleriu Zsolt
Nagy Csaba
Jaroslav Obsut (SVK; HKM Zvolen, SVK-1.)
Lucian Oprea
Jevgenyij Piszarenko

Csatárok:

Antal Zsombor
Bálint Zsolt
Florian Bocu (Steaua, ROM-1.)
Andrij Butocsnov
Fodor Csanád
Imecs Attila
Peter Klouda (SVK; MsHK Zilina, SVK-1.)
Márton Hunor
Mihály Árpád (Sapa Fehérvár AV19, EBEL)
Molnár Zsolt
Péter Róbert
Péter Zsolt
Petres Tivadar
Martin Saluga (SVK)
Virág Csanád
Zsók Levente

Tárgyalás alatt:

Kevin Wehrs  (USA, hátvéd)

Vezetőedző:

Miroslav Ihnacak (SVK, edző, HK Mihalovce)

Távozott:

Ivan Dornic (SVK; csatár, ?)
Roberto Gliga (csatár, Caen, FRA-1.)
Greg Lindqvist (SWE; edző, ?)
Kari Rauhanen (FIN; vezetőedző, Galati, ROM-1.)

DAB mez

Dab.Docler:

Kapusok:

Hajek Márk (UTE)
Janis Kalnins (LAT)
Sevela Peter

Hátvédek:

Dörök Bence (Vasas U20)
Erdélyi Tamás

Hruby Gellért
Hüffner Adrián
Nathan Martine (CAN; Kalamazoo Wings, ECHL)
Lukas Martinka (SVK; Arisztan Temirtau, KAZ-1.)
Mestyán István (Ferencváros)
Nagy Richárd
Pozsgai Tamás (Fehérvár, EBEL)

Csatárok:

Azari Zsolt
Galanisz Nikandrosz
Gröschl Tamás
Hardi Richard (HC Nové Zámky)
Kiss Ákos
Léránt René
Magosi, Erik
Papp Viktor
Pavuk Attila
Peterdi Imre
Somogyi Balázs
Szappanos Dávid

Vezetőedző:

Don MacLean (CAN; vezetőedző, Medvescak Zagreb, KHL)
David Leger (CAN; másodedző, Nippon Paper Cranes, Ázsia Liga)

Távozott:

Hegyi Ádám Zoltán (csatár, UTE)
Stephan Lundh (SWE; vezetőedző, IK Pantern, SWE-3.)
Jonas Johnson (SWE; másodedző, ?)
Peter Huba (SVK; hátvéd, HC Nové Zámky)
Victor Axelsson Lindgren (SWE-AUT; hátvéd, Frederikshavn, DEN-1.)
Ladányi Balázs (csatár, Debreceni HK)
Henrich Jabornik (SVK; hátvéd, HSC Csíkszereda)

MIS mez

Miskolci Jegesmedvék:

Kapusok:

Duschek Dávid
Gyenes Dávid
Thomas Heemskerk (CAN; Quad City Mallards, CHL)

Hátvédek:

Matt Boyle (CAN)
Budai Roland
Dósa Krisztián
 (MAC U20)
Jesse Dudas (CAN; Wichita Thunder, CHL)
Gőz Balázs (Morzine-Avoriaz, FRA-1.)
Láda Balázs
Láda Péter (nem volt csapata)
Kalvin Sagert (CAN; Kalamazoo Wings, ECHL)
Vojtkó Mátyás

Csatárok:

Becze Tihamér (HSC Csíkszereda)
Zach Cohen (USA, Olofströms IK, SWE-3.)
Keegan Dansereau (CAN, Olofströms IK, SWE-3.)
Fliszár Zalán
Hajós Roland
Metcalfe Tyler
Miskolczi Márk
Popovics Patrik
Ritó László
Roczanov Dezső
Szilágyi Levente
Tóth Adrián

A Jegesmedvékkel kezdi el a felkészülést:

Godó Dániel
Szeszák Martin
Üveges Gábor

Vezetőedző:

Majoross Gergely (vezetőedző, MAC U20)
Mart Eerme (EST; edző, Észtország)

Távozott:

Hegyi Ádám (hátvéd, Ferencváros)
Bob Dever (CAN; vezetőedző, MAC U20)
Curtis deBruyn (CAN; hátvéd, ?)
Dubek Vladimir (csatár, Ferencváros)
Juraj Durco (SVK; hátvéd, ?)
Juraj Faith (SVK; csatár, HC Nové Zámky)
Tomo Hafner (SLO; csatár, ?)
Jordan Knox (CAN; csatár, KH Sanok, POL-1.)
Rafaj Attila (csatár, Ferencváros)
Orosz Szilveszter (hátvéd, Debreceni HK)
György Róbert (csatár, Debreceni HK)

HSC mez

HSC Csíkszereda:

Kapusok:

Adorján Attila
Onodi Ottó
Ruczuj Gellért
Stanislav Kozuch (SVK)

Hátvédek:

Bors Huba
Gecse Hugó
Henrich Jaborník (SVK; Dab.Docler)
Kósa Endre
Petr Machácek (CZE; HC Banská Bystrica, SVK-1.)
Molnár Zoltán
Nagy István
Papp Szabolcs
Pál Zsombor (Progym Gyergyószentmiklós, ROM-1.)
Salló Alpár

Csatárok:

Bíró Gergő (HK Nitra, SVK-U20)
Bíró Mátyás (HK Nitra, SVK-U20)
Bíró Ottó
Bíró Tamás
Hildebrand Szabolcs (Progym Gyergyószentmiklós, ROM-1.)
Mihály Ede
Moldován Ervin
Molnár Zsombor
Michal Sátek (SVK; HK 36 Skalica, SVK-1.)
Niklas Sjölund (SWE; Nittorps IK, SWE-3.)
Tranca Dániel

Vezetőedző:

Christer Dreberg (SWE)

Távozott:

Martin Kulha (SVK; csatár, Bordeaux, FRA-2.)
Jere Ölander (FIN, hátvéd, ?)
Jozef Hruby (SVK, hátvéd, ?)
Václav Novák (CZE; csatár, Ferencváros)
Becze Tihamér (csatár, Miskolci Jegesmedvék)

3 hónapra felfüggesztve:

Flinta Botond (hátvéd)
Góga Attila (hátvéd)
Szőcs Szabolcs (csatár)

FTC mez

Ferencváros:

Kapusok:

Budai Krisztián
Robert Marton (SVK; HC Presov, SVK-2.)
Soós László (UTE-U20)

Hátvédek:

Ales Cerny (CZE; Nice, FRA-2.)
Géczi Gergely
Győri Tamás
Hegyi Ádám (Miskolci Jegesmedvék)
Horváth András (UTE)
Dominik Kramar (SVK; Bardejov, SVK-2.)
Lencsés Tamás
Lévai Máté (MAC-U20)
Wéber Zsolt

Csatárok:

Borbás Gergely
Dubek Vladimir (Miskolci Jegesmedvék)
Farkas Lőrinc Simon (UTE)
Fekecs Norbert
Galló Illés (Bradford Rattlers, GMHL)
Kiss Gábor
Johan Lagemyr (SWE; Varberg HK, SWE-4.)
Marek Mikusovic (SVK; Telford Tigers, GBR-2.)
Németh Péter
Václav Novák (CZE; csatár, HSC Csíkszereda)
Pál Zoltán
Papp Csaba
Rafaj Attila (Miskolci Jegesmedvék)
Sijka Dusan

Vezetőedző:

Hakan Nygren (SWE)
Dobos Tamás

Távozott:

Rickard Eriksson (SWE; hátvéd, ?)
Viktor Gibbs Sjödin (SWE; csatár, ?)
Hegyi Dominik (csatár, ?)
Andreas Lindquist (SWE; hátvéd, ?)
Michal Meravy (CZE; kapus, ?)
Mestyán István (hátvéd, Dab.Docler)
Muzsik Norbert (hátvéd, ?)
Nagy László (csatár, visszavonult, edző, Vasas-utánpótlás)
Antti Ojanen (FIN; csatár, ?)
Mikael Potila (FIN; csatár, ?)
Tőkési Lajos (hátvéd, Debreceni HK)
Vaszjunyin Artyom (csatár, Debreceni HK)
Feil Arnold (csatár, UTE)
Szőke Attila (kapus, ?)
Berta Ákos (csatár, Debreceni HK)
Dancsfalvi Norbert (csatár, Debreceni HK)
Horváth Dávid (csatár, Debreceni HK)

UTE mez

UTE:

Kapusok:

Ágoston Olivér (Fehérvár, EBEL)
Pleszkán József
Szabó Gergely

Hátvédek:

Bereczki Gergő
Miroslav Durák (SVK; MsHK Zilina, SVK-1.)
Garbacz Ádám
Maklári Erik
Reinis Demiters (LAT; Zemgale, LAT-1.)
Sommer Tamás
Ványi Gergő
Zalavári Bence

Csatárok:

Coleman Dávid
Karol Csányi (SVK; Röggangs IK, SWE-4.)
Dömötör Róbert
Teemu Elomo (FIN; Herlev, DEN-1.)
Feil Arnold (Ferencváros)
Fekti Ádám
Gágyor Péter
Hegyi Ádám Zoltán (Dab.Docler)
Kovács Viktor
Jozef Mihálik (SVK; HC 46 Bardejov, SVK-2.)
Pichler Ádám
Reiter Richárd
Szirányi Dániel
Turbucz Martin
Virág Csaba
Virág Tamás

Az UTE felnőttcsapatával kezdi el a felkészülést:

Hodos Detre (hátvéd)
Lőrincz Andrej (hátvéd/csatár)
Egyed Márk (csatár)
Szalai Gergely (csatár)
Szűcs István (csatár)
Varga Balázs (csatár)

Vezetőedző:

Szilassy Zoltán (UTE U20)

Távozott:

Fekti Bálint (vezetőedző, UTE-utánpótlás)
Hajek Márk (kapus, Dab.Docler)
Horváth András (hátvéd, Ferencváros)
Farkas Lőrinc Simon (csatár, Ferencváros)

DHK 2

Debreceni HK:

Kapusok:

Oleg Gyatlov (RUS; Molodaja Gvargyija, MHL)
Tőke Zoltán

Hátvédek:

Bagdács József
Csíki Zoltán
Andrej Jemeljanov (RUS; Avto Jekatyerinburg, MHL)
Orosz Szilveszter (Miskolci Jegesmedvék)
Valerij Szagyikov (RUS; CSZK VVSZ Szamara, RUS-3.)
Tamás Nándor
Tőkési Lajos (Ferencváros)
Alekszej Voronov (RUS; Mecsel Cseljabinszk, VHL)

Csatárok:

Balázs Zsombor
Barabás László (Progym, ROM-1.)
Berta Ákos (Ferencváros)
Dancsfalvi Norbert (Ferencváros)
Elekes Darabont Hunor Csaba
György Róbert (Miskolci Jegesmedvék U18)
Horváth Dávid (Ferencváros)
Kaszkov, Danyil (RUS; csatár, CSZK VVSZ Szamara, RUS-3.)
Könczei Áron
Kuriljuk, Artur (RUS)
Ladányi Balázs (csatár, Dab.Docler)
Mocsári Attila
Németh Árpád (MAC U20)
Odnoga Mátyás
Okos Csanád
Szicsov, Vitalij (RUS; csatár, Bejbarisz Atirau, KAZ-1.)
Vaszjunyin Artyom (Ferencváros)

Vezetőedző:

Jevgenyij Muhin (RUS; vezetőedző, Avto Jekatyerinburg, MHL)
Igor Razov

Távozott:

Vlagyimir Scseglov (RUS; vezetőedző)

Jelmagyarázat: Az idegenlégiósoknál a név után zárójelben szerepel az állampolgárságuk. Az érkezőknél az előző csapatukat és ligájukat tüntettük fel, a távozóknál pedig az új klubjukat és ligájukat, ahol már lehet ezt tudni.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20   HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk