Összepingpongoztak 140 ezer dollárt

 

Dominic Moore harmadszor megrendezett asztalitenisz-fesztiválján két tucat NHL-es jótékonykodott.

Az adományokból és az árverésekből 140 000 dollár, azaz több mint 32 millió forint jött össze. A befolyt pénzt a traumás és súlyos agyi sérülést szenvedő emberek, illetve a rákkutatás javára ajánlották fel.

Az idei szezon Bill Masterton-trófea győztese, Dominic Moore harmadszor szervezett jótékonysági pingpong-estet, amelyen a több mint 600 meghívott között több mint két tucat jelenlegi és egykori NHL-játékos vett részt. A résztvevők között ott volt Derick Brassard, Alex Burrows, Mike Cammalleri, Eric Lindros, David Clarkson, Logan Couture, Michael Del Zotto, T.J. Galiardi, Phil Kessel, Doug Gilmour, Mike Johnson, Kevin Klein, Steven Stamkos, Marty St. Louis, Nick Kypreos, Shawn Matthias, Jamie McLennan, Jeff O’Neill, Teddy Purcell, Zac Rinaldo, Tyler Seguin, Jeff Skinner, Cam Talbot, Chris Tanev, Vinny Lecavalier, Stephane Veilleux és Kevin Weekes.

Smashfest raises 1

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 14., szerda
OGN 04:10 SWESUI 1-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 KORJPN 1-4VÉGE
    • EUROSPORT 2
OG 13:10 SVKRUS 3-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 USASLO 2-3 HVÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:15)
U15 14:30 HUNAUT 0-1VÉGE
február 15., csütörtök
OG 04:10 FINGER 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 USACAN 1-2VÉGE
OG 08:40 NORSWE 0-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 RUSFIN 1-5VÉGE
OG 13:10 CZEKOR 2-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SUICAN 1-5VÉGE
    • M4SPORT.HU
NŐI 19:00 FRAHUN 3-1VÉGE
U19 19:00 HUNFRA 3-1VÉGE
U18 19:30 FRAHUN 4-2VÉGE
U15 20:15 ITAHUN 5-4VÉGE
február 16., péntek
OG 04:10 USASVK 2-1VÉGE
OG 08:40 RUSSLO 8-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U15 09:30 SLOHUN 4-3VÉGE
OG 13:10 FINNOR 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEGER 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45)
U18 16:00 HUNITA 3-4VÉGE
EIHC 16:30 KAZHUN 5-2VÉGE
U14 17:00 HUNATK 4-1VÉGE
NU19 19:00 HUNLAT 2-7VÉGE
NŐI 19:00 FRAHUN 2-1 HVÉGE
U18 19:00 POLHUN 5-4VÉGE
U19 19:00 HUNNOR 1-4VÉGE
február 17., szombat
OG 04:10 CANCZE 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 RUSSUI 6-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 KORSUI 0-8VÉGE
    • EUROSPORT 1
OGN 08:40 FINSWE 7-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
U18 12:15 SLOHUN 
U19 12:30 HUNAUT 5-1VÉGE
OG 13:10 RUSUSA 4-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SLOSVK 3-2 BVÉGE
U18 16:00 HUNBLR 
EIHC 16:30 ITAHUN 1-4VÉGE
U14 17:00 ATDHUN 
NŐI 17:30 FRAHUN 
NU19 19:00 HUNESP 
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 ?KOR 
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 ?JPN 
U14 09:00 HUNSDT 
U18 12:00 HUNUKR 
OG 13:10 CANKOR 
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 
EIHC 19:15 POLHUN 
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2
OGN 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 7.helyért
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OGN 08:40 5.helyért
OG 13:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 2
OG 13:10 nyolcadd.
    • EUROSPORT 1 (14:30)
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 VASMIS 
U18 18:35 UTEKMH 
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
U20   DHKPEF 
OG 04:10 negyedd.
    • EUROSPORT 2
OG 08:40 negyedd.
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 3.helyért
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 negyedd.
    • EUROSPORT 1 (13:25), M4SPORT.HU
OG 13:10 negyedd.
    • EUROSPORT 2
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 döntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
Partnerünk