Korábbi Patriot-csatár és mázsás védő Újpesten

   

Francia bajnok első soros extraliga-hátvéd és KHL-ben is szerepelt csatárral bővült az UTE játékoskerete.

Karol Csányi neve ismerős lehet a magyar jégkorongbarátoknak, a 23 éves szlovák támadó a 2012/13-as szezont az MHL-es Patriot Budapestnél töltötte, az azelőtti idényben pedig két mérkőzés erejéig a Lev Poprad színeiben a KHL-ben is jégre léphetett. A legutóbbi évben a svéd negyedosztályban, a Rönnangs IK-ban játszott, 30 mérkőzésen 15 gólt lőtt és 11 gólpasszt adott.

A szintén szlovák Miroslav Durák, aki 193 centiméter magas és 97 kilogramm, 1999 és 2003 között a tengerentúlon játszott, egy mérkőzés erejéig az AHL-ben is megfordult. Miután Európába visszatért, főleg Szlovákiában Csehországban töltötte, míg a 2012/13-as idényt Franciaországban a Rouennál, tavaly pedig a lengyel GKS Tychyben kezdte a szezont, ám 14 mérkőzés után hazatért az MsHK Zilinába. Ősztől mindkét játékos az UTE-ban folytatja pályafutását.

Miroslav Durak

Játékosmozgások a MOL Ligában:

Az alábbi gyűjtés folyamatosan frissül. A maradt, érkezett, távozott mezőbe csak a klubok által megerősített információk kerülnek.

NZA mez

HC Nové Zámky:

Maradt:

kapus:
Pavel Krajcovic

hátvéd:
Martin Baron
Jakub Hrudík
Vladimír Kames (CZE)
Pavel Kowalczyk (CZE)
Martin Král
Matús Púchovsky
Michal Siska
Andrej Sucharda

csatár:
Erik Caladi
Patrik Cseres
Marek Dubec
Tomás Fiala
Martin Frolík (CZE)
Lubomir Hurtaj
Patrik Korytko
Albín Podstavek (CZE)
Peter Polcík
Lukás Ruzicka
Miroslav Stefanka
Ondrej Stefanka
Martin Uhnák
Marek Uram

vezetőedző:
Robert Spisak

Érkezett:
Robin Blazícek (CZE; kapus, HC 46 Bardejov, SVK)
Peter Huba (SVK; hátvéd, Dab.Docler)
Juraj Faith (SVK; csatár, Miskolci Jegesmedvék)
Radoslav Kropác (SVK; csatár, HK 36 Skalica, SVK-1.)

Távozott:
Hardi Richárd (csatár, ?)
Jan Chovan (kapus, Ertisz Pavlodar, KAZ)
Erik Weissmann (csatár, Bejbarisz Atirau, KAZ)

BRA mez

ASC Corona Brassó:

Maradt:

kapus:
Fülöp Rajmond
Patrik Polc (SVK)

hátvéd:
Juhamatti Hietamaki (FIN)
János Imre
Mastaleriu Zsolt
Nagy Csaba
Lucian Oprea
Jevgenyij Piszarenko

csatár:
Antal Zsombor
Bálint Zsolt
Andrij Butocsnov
Fodor Csanád
Imecs Attila
Márton Hunor
Molnár Zsolt
Péter Róbert
Péter Zsolt
Petres Tivadar
Martin Saluga (SVK)
Virág Csanád
Zsók Levente

Tárgyalás alatt:
Kevin Wehrs (USA, hátvéd)

Érkezett:
Richard Filip (SVK; hátvéd, SHK 37 Piestany, SVK)
Peter Klouda (SVK; csatár, MsHK Zilina, SVK)
Mihály Árpád (csatár, Sapa Fehérvár AV19)
Miroslav Ihnacak (SVK, edző, HK Mihalovce)
Florian Bocu (csatár, Steaua)
Jaroslav Obsut (SVK; hátvéd, HKM Zvolen, SVK)

Távozott:
Ivan Dornic (SVK; csatár)
Roberto Gliga (csatár, Caen, FRA)
Greg Lindqvist (SWE; edző, ?)
Kari Rauhanen (FIN; edző, Galati, ROM)

DAB mez

Dab.Docler:

Maradt:

kapus:
Janis Kalnins
Sevela Peter

hátvéd:
Erdélyi Tamás
Hruby Gellért
Hüffner Adrián
Nagy Richárd

csatár:
Azari Zsolt
Galanisz Nikandrosz
Gröschl Tamás
Kiss Ákos
Léránt René
Papp Viktor
Pavuk Attila
Peterdi Imre
Somogyi Balázs
Szappanos Dávid

Érkezett:
Hajek Márk (kapus, UTE)
Don MacLean (CAN; vezetőedző, Medvescak Zagreb, KHL)
Mestyán István (hátvéd, Ferencváros)
Pozsgai Tamás (hátvéd, Fehérvár)
Nathan Martine (CAN; hátvéd, Kalamazoo Wings, ECHL)
Lukas Martinka (SVK; hátvéd, Arisztan Temirtau, KAZ)
David Leger (CAN; másodedző, Nippon Paper Cranes, JPN)

Távozott:
Hegyi Ádám Zoltán (csatár, UTE)
Stephan Lundh (SWE; vezetőedző, IK Pantern, SWE-3.)
Peter Huba (SVK; hátvéd, HC Nové Zámky)
Victor Axelsson Lindgren (SWE-AUT; hátvéd, Frederikshavn, DEN)
Ladányi Balázs (csatár, Debreceni HK)
Henrich Jabornik (SVK; hátvéd, HSC Csíkszereda)

MIS mez

Miskolci Jegesmedvék:

Maradt:

kapus:
Duschek Dávid
Gyenes Dávid

hátvéd:
Budai Roland
Láda Balázs
Vojtkó Mátyás
Matt Boyle (CAN)

csatár:
Fliszár Zalán
Hajós Roland
Tyler Metcalfe
Miskolczi Márk
Popovics Patrik
Ritó László
Roczanov Dezső
Szilágyi Levente
Tóth Adrián

A Jegesmedvékkel kezdi el a felkészülést:
Godó Dániel
Szeszák Martin
Üveges Gábor

Érkezett:
Jesse Dudas (CAN; hátvéd, Wichita Thunder, CHL)
Gőz Balázs (hátvéd, Morzine-Avoriaz, FRA)
Thomas Heemskerk (CAN; kapus, Quad City Mallards, CHL)
Láda Péter (hátvéd, nem volt csapata)
Majoross Gergely (vezetőedző, MAC U20)
Keegan Dansereau (CAN, csatár, Olofströms IK, SWE-3.)
Zach Cohen (USA, csatár, Olofströms IK, SWE-3.)
Becze Tihamér (csatár, HSC Csíkszereda)
Dósa Krisztián (hátvéd, MAC)
Kalvin Sagert (CAN; hátvéd, Kalamazoo Wings, ECHL)
Mart Eerme (EST; edző, Észtország)

Távozott:
Hegyi Ádám (hátvéd, Ferencváros)
Bob Dever (CAN; vezetőedző, MAC U20)
Curtis deBruyn (CAN; hátvéd, ?)
Dubek Vladimir (csatár, FTC)
Juraj Durco (SVK; hátvéd, ?)
Juraj Faith (SVK; csatár, HC Nové Zámky)
Tomo Hafner (SLO; csatár, ?)
Jordan Knox (CAN; csatár, KH Sanok, POL)
Rafaj Attila (csatár, Ferencváros)
Orosz Szilveszter (hátvéd, Debreceni HK)
György Róbert (csatár, Debreceni HK)

HSC mez

HSC Csíkszereda:

Maradt:

kapus:
Adorján Attila
Onodi Ottó
Ruczuj Gellért
Stanislav Kozuch (SVK)

hátvéd:
Bors Huba
Gecse Hugó
Kósa Endre
Molnár Zoltán
Nagy István
Papp Szabolcs
Salló Alpár

csatár:
Bíró Ottó
Bíró Tamás
Mihály Ede
Moldován Ervin
Molnár Zsombor
Tranca Dániel

vezetőedző:
Christer Dreberg (SWE)

Érkezett:
Bíró Gergő (csatár, HK Nitra, SVK-U20)
Bíró Mátyás (csatár, HK Nitra, SVK-U20)
Pál Zsombor (hátvéd, Progym Gyergyószentmiklós)
Hildebrand Szabolcs (csatár, Progym Gyergyószentmiklós)
Henrich Jaborník (SVK; hátvéd, Dab.Docler)
Michal Sátek (SVK; csatár, HK 36 Skalica, SVK)
Petr Machácek (CZE; hátvéd, HC Banska Bystrica, SVK)
Niklas Sjölund (SWE; csatár, Nittorps IK, SWE-3.)

Távozott:
Martin Kulha (SVK; csatár, Bordeaux, FRA-2.)
Jere Ölander (FIN, hátvéd, ?)
Jozef Hruby (SVK, hátvéd, ?)
Václav Novák (CZE; csatár, Ferencváros)
Becze Tihamér (csatár, Miskolci Jegesmedvék)

3 hónapra felfüggesztve:
Flinta Botond (hátvéd)
Góga Attila (hátvéd)
Szőcs Szabolcs (csatár)

FTC mez

Ferencváros:

Maradt:

kapus:
Budai Krisztián

hátvéd:
Géczi Gergely
Győri Tamás
Lencsés Tamás
Wéber Zsolt

csatár:
Borbás Gergely
Fekecs Norbert
Kiss Gábor
Németh Péter
Pál Zoltán
Papp Csaba
Sijka Dusan

vezetőedző:
Hakan Nygren (SWE), Dobos Tamás

Érkezett:
Dubek Vladimir (csatár, Miskolci Jegesmedvék)
Hegyi Ádám (hátvéd, Miskolci Jegesmedvék)
Horváth András (hátvéd, UTE)
Rafaj Attila (csatár, Miskolci Jegesmedvék)
Václav Novák (CZE; csatár, HSC Csíkszereda)
Johan Lagemyr (SWE; csatár, Varberg HK, SWE-4.)
Robert Marton (SVK; kapus, HC Presov, SVK-2.)
Lévai Máté (hátvéd, MAC-U20)
Farkas Lőrinc Simon (csatár, UTE)
Ales Cerny (CZE; hátvéd, Nice, FRA-2.)
Dominik Kramar (SVK; hátvéd, Bardejov, SVK-2.)
Marek Mikusovic (SVK; csatár, Telford Tigers, GBR-2.)

Távozott:
Rickard Eriksson (SWE; hátvéd, ?)
Viktor Gibbs Sjödin (SWE; csatár, ?)
Hegyi Dominik (csatár, ?)
Andreas Lindquist (SWE; hátvéd, ?)
Michal Meravy (CZE; kapus, ?)
Mestyán István (hátvéd, Dab.Docler)
Muzsik Norbert (hátvéd, ?)
Nagy László (csatár, visszavonult, edző, Vasas utánpótlás)
Antti Ojanen (FIN; csatár, ?)
Mikael Potila (FIN; csatár, ?)
Tőkési Lajos (hátvéd, Debreceni HK)
Vaszjunyin Artyom (csatár, Debreceni HK)
Feil Arnold (csatár, UTE)
Szőke Attila (kapus)
Berta Ákos (csatár, Debreceni HK)
Dancsfalvi Norbert (csatár, Debreceni HK)
Horváth Dávid (csatár, Debreceni HK)

UTE mez

UTE:

Maradt:

kapus:
Pleszkán József

hátvéd:
Bereczki Gergő
Garbacz Ádám
Maklári Erik
Sommer Tamás
Ványi Gergő
Zalavári Bence

csatár:
Dömötör Róbert
Fekti Ádám
Gágyor Péter
Pichler Ádám
Reiter Richárd
Szirányi Dániel
Turbucz Martin
Virág Tamás
Virág Csaba

Az UTE-val kezdi el a felkészülést:
Szalai Gergely (csatár)
Szűcs István (csatár)
Varga Balázs (csatár)

Érkezett:
Ágoston Olivér (kapus, Fehérvár, EBEL)
Hegyi Ádám Zoltán (csatár, Dab.Docler)
Szilassy Zoltán (vezetőedző, UTE U20)
Feil Arnold (csatár, Ferencváros)
Jozef Mihálik (SVK; csatár, HC 46 Bardejov, SVK-2)
Karol Csányi (SVK; csatár, Röggangs IK, SWE-4)
Miroslav Durák (SVK; hátvéd, MsHK Zilina, SVK)

Távozott:
Fekti Bálint (vezetőedző, UTE utánpótlás)
Hajek Márk (kapus, Dab.Docler)
Horváth András (hátvéd, Ferencváros)
Farkas Lőrinc Simon (csatár, Ferencváros)

DHK 2

Debreceni HK:

Maradt:

kapus:
Tőke Zoltán

hátvéd:
Bagdács József
Csíki Zoltán
Tamás Nándor

csatár:
Balázs Zsombor
Elekes Darabont Hunor Csaba
Könczei Áron
Artur Kuriljuk (RUS)
Mocsári Attila
Odnoga Mátyás
Okos Csanád

Érkezett:
Ladányi Balázs (csatár, Dab.Docler)
Jevgenyij Muhin (RUS; vezetőedző, Avto Jekatyerinburg, MHL)
Oleg Gyatlov (RUS; kapus, Molodaja Gvargyija, MHL)
Andrej Jemeljanov (RUS; hátvéd, Avto Jekatyerinburg, MHL)
Orosz Szilveszter (hátvéd, Miskolci Jegesmedvék)
Valerij Szagyikov (RUS; hátvéd, CSZK VVSZ Szamara, RUS-3)
Tőkési Lajos (hátvéd, Ferenváros)
Alekszej Voronov (RUS; hátvéd, Mecsel Cseljabinszk, VHL)
Barabás László (csatár, Progym, ROM)
Berta Ákos (csatár, Ferencváros)
Dancsfalvi Norbert (csatár, Ferencváros)
György Róbert (csatár, Miskolci Jegesmedvék U18)
Horváth Dávid (csatár, Ferencváros)
Danyil Kaszkov (RUS; csatár, CSZK VVSZ Szamara, RUS-3)
Németh Árpád (csatár, MAC U20)
Vitalij Szicsov (RUS; csatár, Bejbarisz Atirau, KAZ)
Vaszjunyin Artyom (csatár, Ferencváros)

Távozott:
Vlagyimir Scseglov (RUS; vezetőedző)

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk