U18 World Selects Invite torna Budapesten

 

A márciusi U18-as vb után négy hónappal újra összegyűlnek Budapesten a világ legjobb női utánpótlás-játékosai.

Július 31. és augusztus 3. között a Jégpalotában rendezik az U18 World Selects Invite Girls-tornát, melyen hat csapat vesz részt. A nyaralások miatt hiányos kerettel kiálló magyar válogatotton kívül a tornán Németország, Svédország, Szlovákia U18-as csapata, az amerikai East Coast Selects és az orosz SZKIF klubcsapata lép jégre. A tornán egy teljes kört játszanak a csapatok. 2×20 perces mérkőzéseket tartanak, a csoportkör vége után szombaton a 3. helyezett a 6. helyezettel, míg a 4. helyezett az 5. helyezett ellen játszik negyeddöntőt, vasárnap pedig az elődöntőket és a döntőt rendezik.

Ugyanebben az időben az U18-as tornán kívül egy U16-os tornát is rendeznek, ahol az észak-amerikai West Coast Selects és NAHA Panthers, az európai válogatottként induló SHD, az orosz ZSHK Szpartak, illetve Svédország és Szlovákia korosztályos együttese vesz részt.

Az U18 World Selects Invite Girls menetrendje:

2014. július 31., 11.30: Németország–Magyarország
2014. július 31., 12.30: Szlovákia–East Coast Selects
2014. július 31., 13.00: Svédország–SZKIF
2014. július 31., 16.00: SZKIF–East Coast Selects
2014. július 31., 17.00: Magyarország–Svédország
2014. július 31., 17.30: Németország–Szlovákia
2014. augusztus 1., 8.00: Németország–Svédország
2014. augusztus 1., 9.30: Szlovákia–SZKIF
2014. augusztus 1., 11.00: Magyarország–East Coast Selects
2014. augusztus 1., 14.00: Németország–SZKIF
2014. augusztus 1., 14.30: Svédország–East Coast Selects
2014. augusztus 1., 15.30: Szlovákia–Magyarország
2014. augusztus 2., 12.30: Szlovákia–Svédország
2014. augusztus 2., 14.00: Németország–East Coast Selects
2014. augusztus 2., 14.30: Magyarország–SZKIF
2014. augusztus 2., 18.30: 3. helyezett–6. helyezett
2014. augusztus 2., 20.00: 4. helyezett–6. helyezett
2014. augusztus 3., 9.30: 1. elődöntő
2014. augusztus 3., 10.00: 2. elődöntő
2014. augusztus 3., 16.30: döntő

A magyar ifjúsági válogatott játékoskerete a tornára:

Név Szül. év
Kapusok:
Németh Anikó 1996
Poltzer Renáta 1997
Védők:
Köles Kata 1996
Németh Bernadett 1996
Odnoga Lotti 1999
Pál Vanda 1997
Tóth Enikő 1996
Támadók:
Dabasi Réka 1996
Egyedi Noémi 1998
Gottlibet Zóra 1998
Grkovic Jelena 1997
Horváth Tifani* 1996
Kiss Andrea 1996
Pavuk Petra 1998
Pintér Hanna* 1998
Pintér Lili* 1996

A csillaggal jelölt játékosok közül Pintér Hanna és Pintér Lili csak szombaton és vasárnap, míg Horváth Tifani csak vasárnap játszik.

20731199_3e61c58b84827f02d02510aab8ea0735_xl

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk