U18 World Selects Invite torna Budapesten

 

A márciusi U18-as vb után négy hónappal újra összegyűlnek Budapesten a világ legjobb női utánpótlás-játékosai.

Július 31. és augusztus 3. között a Jégpalotában rendezik az U18 World Selects Invite Girls-tornát, melyen hat csapat vesz részt. A nyaralások miatt hiányos kerettel kiálló magyar válogatotton kívül a tornán Németország, Svédország, Szlovákia U18-as csapata, az amerikai East Coast Selects és az orosz SZKIF klubcsapata lép jégre. A tornán egy teljes kört játszanak a csapatok. 2×20 perces mérkőzéseket tartanak, a csoportkör vége után szombaton a 3. helyezett a 6. helyezettel, míg a 4. helyezett az 5. helyezett ellen játszik negyeddöntőt, vasárnap pedig az elődöntőket és a döntőt rendezik.

Ugyanebben az időben az U18-as tornán kívül egy U16-os tornát is rendeznek, ahol az észak-amerikai West Coast Selects és NAHA Panthers, az európai válogatottként induló SHD, az orosz ZSHK Szpartak, illetve Svédország és Szlovákia korosztályos együttese vesz részt.

Az U18 World Selects Invite Girls menetrendje:

2014. július 31., 11.30: Németország–Magyarország
2014. július 31., 12.30: Szlovákia–East Coast Selects
2014. július 31., 13.00: Svédország–SZKIF
2014. július 31., 16.00: SZKIF–East Coast Selects
2014. július 31., 17.00: Magyarország–Svédország
2014. július 31., 17.30: Németország–Szlovákia
2014. augusztus 1., 8.00: Németország–Svédország
2014. augusztus 1., 9.30: Szlovákia–SZKIF
2014. augusztus 1., 11.00: Magyarország–East Coast Selects
2014. augusztus 1., 14.00: Németország–SZKIF
2014. augusztus 1., 14.30: Svédország–East Coast Selects
2014. augusztus 1., 15.30: Szlovákia–Magyarország
2014. augusztus 2., 12.30: Szlovákia–Svédország
2014. augusztus 2., 14.00: Németország–East Coast Selects
2014. augusztus 2., 14.30: Magyarország–SZKIF
2014. augusztus 2., 18.30: 3. helyezett–6. helyezett
2014. augusztus 2., 20.00: 4. helyezett–6. helyezett
2014. augusztus 3., 9.30: 1. elődöntő
2014. augusztus 3., 10.00: 2. elődöntő
2014. augusztus 3., 16.30: döntő

A magyar ifjúsági válogatott játékoskerete a tornára:

Név Szül. év
Kapusok:
Németh Anikó 1996
Poltzer Renáta 1997
Védők:
Köles Kata 1996
Németh Bernadett 1996
Odnoga Lotti 1999
Pál Vanda 1997
Tóth Enikő 1996
Támadók:
Dabasi Réka 1996
Egyedi Noémi 1998
Gottlibet Zóra 1998
Grkovic Jelena 1997
Horváth Tifani* 1996
Kiss Andrea 1996
Pavuk Petra 1998
Pintér Hanna* 1998
Pintér Lili* 1996

A csillaggal jelölt játékosok közül Pintér Hanna és Pintér Lili csak szombaton és vasárnap, míg Horváth Tifani csak vasárnap játszik.

20731199_3e61c58b84827f02d02510aab8ea0735_xl

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL ÉLŐ
EBYSL 17:10 VASMZA ÉLŐ
EBYSL 18:00 EHLMAC ÉLŐ
EBJL 18:30 MRBDMJ INFO
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL INFO
MOL 19:00 MISSCC INFO
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk