Megvan a Debrecen első felkészülési meccse

   

A ligaújonc a magyar bajnok, Magyar Kupa-győztes Dab.Docler otthonában játszik szeptember 5-én. Kerethirdetés csütörtökön.

Ez természetesen csak az elsőként lekötött meccset jelenti, nincs kizárva, hogy később még olyan meccsekről is meg tud állapodni a klubvezetés, amelyek a naptárban megelőzik a dunaújvárosit. A korongot egyébként fél hétkor dobják be az Eszperantó úton.

Információink szerint most már csak kettőt kell aludni, hogy szinte minden kiderüljön a Debreceni HK-ról, csütörtökön sajtótájékoztatón mutatkozik be a MOL Liga-újonc.

A MOL ligás csapatok felkészülési mérkőzései:

július 27., HC Rebel Havlíckuv Brod (CZE-3.)–FTC
augusztus 8., 17:00 HK Nitra (SVK-1.)–HC Nové Zámky (Nyitra)
augusztus 12., 19:00 Fehérvár AV19 (EBEL)–HC Nové Zámky (Székesfehérvár)
augusztus 13., 18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ-1.) (Érsekújvár)
augusztus 14., 15., 16.: Pavel Zabojnik Emléktorna, Zólyom. Résztvevők: HKm Zvolen (SVK-1.), HC 05 Bánska Bystrica (SVK-1.), Fehérvár (EBEL), ASC Corona Brassó (MOL), GKS Tychy (POL-1.), Piráti Chomutov (CZE-2.)
augusztus 15., 18:00 HC Nové Zámky–HC Dukla Senica (SVK-2.) (Érsekújvár)
augusztus 15., 16., 17.: Goldissimo Cup, Nagytapolcsány (Szlovákia), résztvevők: Dab.Docler, HC Topolcany (SVK-2.), Unia Oswiecim (POL-1.), Kapfenberg Steelers (AUT-2.)
augusztus 19., Nyitra: HK Nitra (SVK-1.)–Fehérvár AV19
augusztus 19., Poprád: HSC Csíkszereda–MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-2.)
augusztus 21., 17:00 HK 36 Skalica (SVK-1.)–HC Nové Zámky (Szakolca)
augusztus 22.: HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)
augusztus 22., 18:00 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19 (EBEL) (Érsekújvár)
augusztus 21., 22., 23.: Tátra-kupa, Poprád, résztvevők: HSC Csíkszereda, Szlovákia U20 (SVK-1.), Kapfenberg Steelers (AUT-2.), HK Poprad (SVK-1.)
augusztus 21., 22., 23.: Gyetvai kupa, résztvevők: HC Detva (SVK-2.), Ferencvárosi TC, …
augusztus 22., 23., 24.: Docler Kupa, Dunaújváros résztvevők: Dab.Docler, Cracovia Kraków (POL-1.), Gap (FRA-1.), Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.)
augusztus 26. 18:00 SHK Hodonín (CZE-3.)–HC Nové Zámky (Hodonín)
augusztus 28. 18:00 HC Nové Zámky–HK Nitra (SVK-1.) (Érsekújvár)
augusztus 28.: HC Topolcany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
augusztus 29., 18:00 HC Dukla Senica (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Szenice)
augusztus 29., 18:30 Dab.Docler–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Dunaújváros)
augusztus 29.: HK Trnava (SVK-2.)–UTE (Nagyszombat)
augusztus 31., 18:00 Dab.Docler–KH Sanok (POL-1.) (Dunaújváros)
szeptember 2.. 18.00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK-1.) (Érsekújvár)
szeptember 2., 18:00 SHK 37 Piestany (SVK-1.)–Dab.Docler (Pöstyén)
szeptember 3.. 18.00 HC Nové Zámky–Szlovákia U20 (SVK-1.) (Érsekújvár)
szeptember 4-6., Csíki Sör-kupa, Csíkszereda: egyeztetés alatt
szeptember 5.: HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)
szeptember 5. 18:30 Dab.Docler–Debrecen HK
szeptember 6-7.: Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár.
szeptember 9. 18:00 HC Nové Zámky–HK Nitra Hodonín (CZE-3.) (Érsekújvár)
szeptember 9. 19:00 Ferencvárosi TC–Dab.Docler
szeptember 12. 18:30 Dab.Docler–Ferencvárosi TC

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
U14 18:40 UTEAVS 
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
április 5., szerda
U14   UTEAVS 
NŐI 15:40 HUNSVK 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk