FTC–DAB páros meccsel zárul az előszezon

   

A Ferencvárosi TC és a Dab.Docler szeptember 9-én és 12-én is megmérkőzik egymással, utóbbi meccset éppen egy héttel a MOL Liga-rajt előtt játsszák.

A DAB felkészülése így teljessé vált, augusztus 15-től kezdődően 11 felkészülési mérkőzést játszik a dunaújvárosi együttes.

Mint írtuk, a Ferencvárosi TC július végén Csehországba utazik edzőtáborba. Az első meccset ott játssza a zöld-fehér gárda. A programban a biztos második pont az augusztus 21. és 23. közötti gyetvai négyes torna, ahol a Ferencváros már biztosan összecsap a helyi szlovák másodvonalbeli csapattal, a HC 07 Detvával, s további két csapattal. Eddig 6 FTC-meccset kötöttek le az előszezonra, a maradék kettő a fent említett DAB elleni dupla meccs.

MOL ligás csapatok felkészülési mérkőzései:

augusztus 8., 17:00 HK Nitra (SVK-Extraliga)–HC Nové Zámky (Nyitra)
augusztus 12., 19:00 Fehérvár AV19 (EBEL)–HC Nové Zámky (Székesfehérvár)
augusztus 13., 18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ) (Érsekújvár)
augusztus 14., 15., 16.: Pavel Zabojnik Emléktorna, Zólyom. Résztvevők: HKm Zvolen (SVK), HC 05 Bánska Bystrica (SVK), Fehérvár (EBEL), ASC Corona Brassó (MOL), GKS Tychy (POL), Piráti Chomutov (CZE-2.)
augusztus 15., 18:00 HC Nové Zámky–HC Dukla Senica (SVK-2.) (Érsekújvár)
augusztus 15., 16., 17.: Goldissimo Cup, Nagytapolcsány (Szlovákia), résztvevők: Dab.Docler, HC Topolcany (SVK-2.), Unia Oswiecim (POL), Kapfenberg Steelers (AUT-2.)
augusztus 19., Nyitra: HK Nitra (SVK)–Fehérvár AV19
augusztus 19., Poprád: HSC Csíkszereda–MHK 32 Liptovsky Mikulás (SVK-2.)
augusztus 21., 17:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca)
augusztus 22.: HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)
augusztus 22., 18:00 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19 (EBEL) (Érsekújvár)
augusztus 21., 22., 23.: Tátra-kupa, Poprád, résztvevők: HSC Csíkszereda, Szlovákia U20, HC Steelers Kapfenberg (INL), HK Poprád (szlovák extraliga)
augusztus 21., 22., 23.: Gyetvai kupa, résztvevők: HC Detva (SVK-2.), Ferencvárosi TC, …
augusztus 22., 23., 24.: Docler Kupa, Dunaújváros résztvevők: Dab.Docler, Cracovia Kraków (POL), Les Rapaces de Gap (FRA), Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.)
augusztus 26. 18:00 SHK Hodonín (CZE-3)–HC Nové Zámky (Hodonín)
augusztus 28. 18:00 HC Nové Zámky–HK Nitra (SVK Extraliga) (Érsekújvár)
augusztus 28.: HC Topolcany (SVK-2.)–UTE (Nagytapolcsány)
augusztus 29., 18:00 HC Dukla Senica (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Szenice)
augusztus 29., 18:30 Dab.Docler–SHK 37 Piest’any (SVK) (Dunaújváros)
augusztus 29.: HK Trnava (SVK-2.)–UTE (Nagyszombat)
augusztus 31., 18:00 Dab.Docler–KH Sanok (Dunaújváros)
szeptember 2.. 18.00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)
szeptember 2., 18:00 SHK 37 Piest’any (SVK)–Dab.Docler (Pöstyén)
szeptember 3.. 18.00 HC Nové Zámky–Szlovákia Orange U20 (SVK) (Érsekújvár)
szeptember 4-6., Csíki Sör-kupa, Csíkszereda: egyeztetés alatt
szeptember 5.: HK Levice (SVK-3.)–UTE (Léva)
szeptember 6.-7.: Ifj: Ocskay Gábor Emléktorna, Székesfehérvár.
szeptember 9. 18:00 HC Nové Zámky–HK Nitra Hodonín (CZE-3) (Érsekújvár)
szeptember 9. 19:00 Ferencvárosi TC–Dab.Docler
szeptember 12. 18:30 Dab.Docler–Ferencvárosi TC

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk