Tyerescsenko visszatért a Dinamóhoz

 

A háromszoros világbajnok center kilenc év után játszik újra a moszkvaiaknál.

Alekszej Tyerescsenko 2005-ig a Dinamo Moszkvában játszott, majd két-két Ak Barsznál és Szalavat Julajevnél eltöltött szezon után 2009 és 2014 között végig a kazanyiaknál jégkorongozott. Eddigi pályafutása során négyszer nyert Szuperligát, 2010-ben Gagarin Kupát, három alkalommal pedig világbajnoki aranyérmet. Tyerescsenko szerződését a napokban felbontották az Ak Barsznál és visszatér a Dinamo Moszkvához.

Ivan Baranka 2003 után újra Szlovákiában játszik, a kezdetek óta KHL-es védő Oroszországból hazatért a Slovanhoz. A Metallurg Novokuznyeck újabb amerikai játékossal erősítette meg keretét, a 27 éves Ryan Stoa ezidáig 40 NHL-mérkőzést játszott, a legutóbbi szezonban három meccsen léphetett jégre Washingtonban. Vjacseszlav Kozlov a Szpartaktól az Atlanthoz igazolt, Jevgenyij Beluhin a Donbassztól a Torpedóhoz került, míg Ivan Nyeprjajev a CSZKA-tól az Avangardhoz  Stephen Dixon és Teemu Laakso távozott a KHL-ből, előbbi a Jugrától a Luleához, utóbbi a Szeversztaltól a Vaxjö Lakershez ment.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk