Nyolc meccsel készül a Fehérvár

   

A Fehérvár AV19 augusztus 12-én az Érsekújvárral kezdi és szeptember 7-én az Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna helyosztójával zárja az előszezont. 2+9+18 fős játékoskeretet hirdetett a csapatvezetés, mezszámokkal együtt.

A játékoskeretből kiderül, hogy a magyarok közül Mihály Árpád és Pozsgai Tamás után Bálizs Bence is távozhat a magyar EBEL-csapattól, de legalábbis még nem egyeztek meg a felek.

A felkészülés tetőpontja a négycsapatos hazai torna, a részvevőkről még nem árult el részleteket a klub. Az EBEL-szezon szeptember 12-én kezdődik.

A Fehérvár AV19 edzőmeccsei:

2014. augusztus 12., kedd, 19:00 Fehérvár AV19–Érsekújvár (Székesfehérvár)

2014. augusztus 14–16., Zólyomi torna
2014. augusztus 14., csütörtök, 15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár AV19
2014. augusztus 15., péntek, 12:00 ASC Corona 2010 Brassó–Fehérvár AV19
2014. augusztus 16., szombat, 19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–Fehérvár AV19

2014. augusztus 19., kedd, HK Nitra (SVK-1.)–Fehérvár AV19

2014. augusztus 22., péntek, 18:00, Érsekújvár–Fehérvár AV19

2014. szeptember 6-7., szombat-vasárnap, Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna

Orban Attila AVS 3

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

A Fehérvár AV19 2014/15-ös játékoskerete:

Kapusok: 29 Hetényi Zoltán, 31 Rajna Miklós.

Hátvédek: 32 Tokaji Viktor, 6 Szirányi Bence, 57 Orbán Attila, 15 Varga Arnold, 71 Kiss Dániel, 2 Hetényi Péter, 43 Matt Register, 4 Johan Ejdepalm, 20 Reiter Attila.

Csatárok: 38 Frank Banham, 55 Andrew Sarauer, 13 Brandon Marino, 75 Jeff LoVecchio, 21 Kovács Csaba, 82 Magosi Bálint, 12 Benk András, 81 Sikorcin Ladislav, 5 Nemes Benjámin, 22 Tóth Gergő, 26 Németh Attila, 9 Kocsis Ferenc, 16 Vincze Péter, 88 Sárpátki Tamás, 36 Erdély Csanád, 28 Szabó P. Krisztián, 10 Bartalis István, 61 Kóger Dániel.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk