Nyolc meccsel készül a Fehérvár

   

A Fehérvár AV19 augusztus 12-én az Érsekújvárral kezdi és szeptember 7-én az Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna helyosztójával zárja az előszezont. 2+9+18 fős játékoskeretet hirdetett a csapatvezetés, mezszámokkal együtt.

A játékoskeretből kiderül, hogy a magyarok közül Mihály Árpád és Pozsgai Tamás után Bálizs Bence is távozhat a magyar EBEL-csapattól, de legalábbis még nem egyeztek meg a felek.

A felkészülés tetőpontja a négycsapatos hazai torna, a részvevőkről még nem árult el részleteket a klub. Az EBEL-szezon szeptember 12-én kezdődik.

A Fehérvár AV19 edzőmeccsei:

2014. augusztus 12., kedd, 19:00 Fehérvár AV19–Érsekújvár (Székesfehérvár)

2014. augusztus 14–16., Zólyomi torna
2014. augusztus 14., csütörtök, 15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár AV19
2014. augusztus 15., péntek, 12:00 ASC Corona 2010 Brassó–Fehérvár AV19
2014. augusztus 16., szombat, 19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–Fehérvár AV19

2014. augusztus 19., kedd, HK Nitra (SVK-1.)–Fehérvár AV19

2014. augusztus 22., péntek, 18:00, Érsekújvár–Fehérvár AV19

2014. szeptember 6-7., szombat-vasárnap, Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna

Orban Attila AVS 3

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

A Fehérvár AV19 2014/15-ös játékoskerete:

Kapusok: 29 Hetényi Zoltán, 31 Rajna Miklós.

Hátvédek: 32 Tokaji Viktor, 6 Szirányi Bence, 57 Orbán Attila, 15 Varga Arnold, 71 Kiss Dániel, 2 Hetényi Péter, 43 Matt Register, 4 Johan Ejdepalm, 20 Reiter Attila.

Csatárok: 38 Frank Banham, 55 Andrew Sarauer, 13 Brandon Marino, 75 Jeff LoVecchio, 21 Kovács Csaba, 82 Magosi Bálint, 12 Benk András, 81 Sikorcin Ladislav, 5 Nemes Benjámin, 22 Tóth Gergő, 26 Németh Attila, 9 Kocsis Ferenc, 16 Vincze Péter, 88 Sárpátki Tamás, 36 Erdély Csanád, 28 Szabó P. Krisztián, 10 Bartalis István, 61 Kóger Dániel.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK ÉLŐ
EL 18:00 FTCSCC INFO
EL 18:30 TITBRA INFO
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
Partnerünk