Komarov és Kontiola elhagyták a KHL-t

   

Lehtera után két újabb finn válogatott távozott Oroszországból.

Leo Komarov a 2012/13-as szezonban 49 NHL-mérkőzésen csak 4+5 pontig jutott, ezért a legutóbbi idényt a Dinamo Moszkvánál töltötte, ősztől viszont újra a tengerentúlon próbál szerencsét. Hozzá hasonlóan Petri Kontiola is újra szerencsét próbál Észak-Amerikában, 2007 és 2009 között 12 mérkőzésig jutott a Chicagóban, majd öt éven át a KHL-ben játszott, az olimpiai bronzérem és világbajnoki ezüstérem után viszont Komarovval együtt a Torontóban játszhatnak.

Dylan Reese elhagyta az Amurt, visszatért az AHL-be, ahogyan Bobby Sanguinetti, az Atlant egykori védője és  Justin Hodgman, az Admiral támadója is. Kyle Klubertanz a Medvescaktól a DEL-be ment, az Ak Barsz megszerezte a svéd Oscar Möllert a Skellefteától, Damir Zsafjarov a Metallurg Novokuznyecktől a CSZKA-hoz igazolt, Enver Liszin pedig a moszkvai kék-pirosaktól visszatért az Admiralhoz.

A Donbassztól hét játékos távozott. Ilja Ivanov az Admiralban,  Clay WilsonJegor Morozov és Vagyim Scsegolkov Szocsiban, Dmitrij Kagarlickij az Avtomobilisztban, a kazah Stanyiszlav Zincsenko a Bariszban, a kanadai Kyle Wilson pedig a Traktorban folytatja ősztől.

A Lev Praha korábbi játékosai közül hat talált magának új csapatot. Az Atlant profitált a cseh csapatból, Ondrej NemecPetr VránaAtte Engren és Mattias Tedenby került Mityiscsibe, míg Martin Thörnberg és Jirí Novotny immáron a Lokomotiv játékosai.

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk