Bartalis és Kóger Fehérváron folytatja

   

Saját nevelésű válogatott csatárokkal erősítette meg keretét a magyar EBEL-csapat.

Hét esztendő után visszatér Székesfehérvárra Bartalis István, és nevelőegyesületében folytatja karrierjét Kóger Dániel is. A huszonnégy éves Bartalis a 2006-2007-es szezon óta a svéd Troja-Ljungby csapatában játszott, előbb utánpótlás, majd felnőtt szinten. A svéd második ligában, az Allsvenskanban 196 meccsen játszott és ezeken összesen hatvan pontot szerzett.

A huszonöt esztendős Kóger a 2010-2011-es szezon óta tengerentúli ligákban játszott, az AHL-ben 17, az ECHL-ben 145 meccsen lépett pályára. A balszélső a legutóbbi szezonban két ECHL csapat, a Toledo Walleye, majd az Elmira Jackals csapatát erősítette. “Nagy öröm a menedzsment számára, hogy a két fehérvári fiatal ismét itthon játszik, és bízunk benne, hogy a célkitűzések elérésében nagy segítségére lesznek a csapatnak”, mondta Ocskay Gábor szakosztály-igazgató.

A Fehérvár AV19 és az Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong Akadémia egyúttal gratulál a klub fiatal hátvédjének, Láday Tamásnak, aki elkelt a kanadai juniorliga draftján és a WHL-ben érdekelt Spokane Chiefs csapatában folytatja karrierjét.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH ÉLŐ
KK 17:30 BRATXU ÉLŐ
U18 18:00 ETOKMH ÉLŐ
U18 18:30 MACMIS INFO
U18 19:00 UTEVAS INFO
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
   H I R D E T É S
Partnerünk