Négyen távoztak a Lev Prahától

 

Megindult A cseh KHL-csapat szétesése.

A KHL-rájátszásban mellőzött, hat éven át az orosz bázisú ligában játszó Jakub Klepis a Levtől a svéd Farjestadhoz igazolt, míg a csapatkapitány Jiri Novotny két évre a Lokomotivhoz írt alá. Hozzájuk hasonlóan a gondokkal küzdő cseh csapattól távozott Justin Azevedo és  Jiri Sekac is, mindketten az Ak Barszhoz kerültek. Janne Niskala négy év után távozott a KHL-ből, hazatért a Lukkóhoz. A korábban a Lev Popradnál és a Lev Prahánál is megfordult Jirí Hunkes a Bílí Tygrí Liberectől a Ladához ment. Kurtis Foster a Medvescaktól a Slovanhoz került.

Ján Laco követte Andrej Nazarovot, így a szlovák válogatott kapusa a Donbassztól a Bariszhoz ment. Lacón kívül Oleg Piganovics és Makszim Jakucenya is távozott az ukrán klubtól, előbbi négy év után visszatért a Traktorhoz, utóbbi a Metallurg Magnyitogorszkhoz igazolt.  Dmitrij Korobov visszatér Európába a tengerentúlról, az elmúlt szezonban három meccset játszhatott az NHL-ben, ősztől az Atlantot erősíti.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS ÉLŐ
U18 09:15 ZASMIS ÉLŐ
EWHL 09:50 HVIKMH 
U20 12:10 KMHVAS INFO
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO INFO
EL 17:00 DABVC2 INFO
EL 17:30 TITMIS INFO
U20 17:30 DHKAVS INFO
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA INFO
EL 18:30 UTESCC INFO
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk