Bauer Inline Magyar Kupa-döntő

 

Az utolsó körhöz érkezett a Bauer Inline Magyar Kupa, vasárnap vége a sorozatnak.

2014. június 29-én kilencmeccses döntő körrel zárul a görhoki Bauer Magyar Kupa , vasárnap reggel kilenc órától kezdődnek az összecsapások Újpesten. A bronzmeccs délután fél 4-kor, a döntő fél 5-kor lesz. Mivel a Szombathely visszalépett, a MAC meccs nélkül jutott az elődöntőbe. A többiek játszanak ezért, majd a vesztesek is játszanak még egyet egymással.

A kupán pontkirályt és legjobb kapust is választanak, az első három helyezett pedig 200 000 Ft összértékű Marczi Skate vásárlási utalvánnyal lesz gazdagabb, valamint a Bauer Kupa vándordíjat is birtokolhatja a következő évig. A mérkőzések továbbra is ingyen látogathatóak.

1. meccs (2×12 tiszta játékidő): 9.00 – Rokko–HC Kiskőrös

2. meccs (2×12 tiszta játékidő): 10.00 – Marczi Skate–Kazincbarcika

3. meccs (2×12 tiszta játékidő): 11.00 – Ref.Team–Narválok

4. meccs (2×12 futóóra): 12.00 – első meccs vesztese–második meccs vesztese

5. meccs (2×12 futóóra): 12.45 – harmadik meccs vesztese–negyedik meccs győztese

6. meccs (2×12 tiszta  játékidő): 13.30 – MAC–első meccs győztese

7. meccs (2×12 tiszta  játékidő): 14.30 – második meccs győztese–harmadik meccs győztese

8. meccs (2×12 tiszta  játékidő): 15.30 – bronzmeccs

9. meccs (4×12 futóóra): 16.30 – döntő

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk