Bauer Inline Magyar Kupa-döntő

Az utolsó körhöz érkezett a Bauer Inline Magyar Kupa, vasárnap vége a sorozatnak.

2014. június 29-én kilencmeccses döntő körrel zárul a görhoki Bauer Magyar Kupa , vasárnap reggel kilenc órától kezdődnek az összecsapások Újpesten. A bronzmeccs délután fél 4-kor, a döntő fél 5-kor lesz. Mivel a Szombathely visszalépett, a MAC meccs nélkül jutott az elődöntőbe. A többiek játszanak ezért, majd a vesztesek is játszanak még egyet egymással.

A kupán pontkirályt és legjobb kapust is választanak, az első három helyezett pedig 200 000 Ft összértékű Marczi Skate vásárlási utalvánnyal lesz gazdagabb, valamint a Bauer Kupa vándordíjat is birtokolhatja a következő évig. A mérkőzések továbbra is ingyen látogathatóak.

1. meccs (2×12 tiszta játékidő): 9.00 – Rokko–HC Kiskőrös

2. meccs (2×12 tiszta játékidő): 10.00 – Marczi Skate–Kazincbarcika

3. meccs (2×12 tiszta játékidő): 11.00 – Ref.Team–Narválok

4. meccs (2×12 futóóra): 12.00 – első meccs vesztese–második meccs vesztese

5. meccs (2×12 futóóra): 12.45 – harmadik meccs vesztese–negyedik meccs győztese

6. meccs (2×12 tiszta  játékidő): 13.30 – MAC–első meccs győztese

7. meccs (2×12 tiszta  játékidő): 14.30 – második meccs győztese–harmadik meccs győztese

8. meccs (2×12 tiszta  játékidő): 15.30 – bronzmeccs

9. meccs (4×12 futóóra): 16.30 – döntő