Alakul az UTE felkészülése

   

Négy felkészülési mérkőzést kötött le eddig a budapesti lila-fehér csapat a MOL Liga-idénye készülve.

Mind a négyszer Szlovákiában játszik Szilassy Zoltán csapata. Kétszer, augusztus 22-én és szeptember 5-én Léván a Nitra extraligás játékosaival megerősített helyi 2. ligás csapat ellen, egy-egy alkalommal, augusztus 28-án illetve 29-én pedig a Topolcany és a Trnava 1. ligás együttesei ellen Nagytapolcsányban és Nagyszombatban.

MOL ligás csapatok felkészülési mérkőzései:

augusztus 8., 17:00 HK Nitra (SVK-Extraliga) – HC Nové Zámky (Nyitra)
augusztus 12., 19:00 SAPA Fehérvár AV19 (EBEL) – HC Nové Zámky (Székesfehérvár)
augusztus 13., 18:00 HC Nové Zámky – Jertisz Pavlodar (KAZ) (Érsekújvár)
augusztus 14., 15., 16.: Pavel Zabojnik Emléktorna, Zólyom. Résztvevők: HKm Zvolen (SVK), HC 05 Bánska Bystrica (SVK), Fehérvár (EBEL), ASC Corona Brassó (MOL), GKS Tychy (POL), Piráti Chomutov (CZE-2.)
augusztus 15., 18:00 HC Nové Zámky – HC Dukla Senica (SVK-2.) (Érsekújvár)
augusztus 21., 17:00 HK 36 Skalica (SVK) – HC Nové Zámky (Szakolca)
augusztus 22.: HK Levice (SVK-3.) – UTE (Léva)
augusztus 22., 23., 24.: Docler Kupa, Dunaújváros résztvevők: Dab.Docler, Cracovia Kraków (POL), Les Rapaces de Gap (FRA), Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.)
augusztus 26. 18:00 SHK Hodonín (CZE-3) – HC Nové Zámky (Hodonín)
augusztus 28. 18:00 HC Nové Zámky – HK Nitra (SVK Extraliga) (Érsekújvár)
augusztus 28.: HC Topolcany (SVK-2.) – UTE (Nagytapolcsány)
augusztus 29., 18:00 HC Dukla Senica (SVK-2.) – HC Nové Zámky (Szenice)
augusztus 29., 18:30 Dab.Docler – SHK 37 Piest’any (SVK) (Dunaújváros)
augusztus 29.: HK Trnava (SVK-2.) – UTE (Nagyszombat)
szeptember 2.. 18.00 HC Nové Zámky – HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)
szeptember 2.: SHK 37 Piest’any (SVK) – Dab.Docler (Pöstyén)
szeptember 3.. 18.00 HC Nové Zámky – Szlovákia Orange U20 (SVK) (Érsekújvár)
szeptember 5.: HK Levice (SVK-3.) – UTE (Léva)
szeptember 9. 18:00 HC Nové Zámky – HK Nitra Hodonín (CZE-3) (Érsekújvár)

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT INFO
EL 18:00 SCCVC2 INFO
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK INFO
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
január 31., szerda
DEBL   MRLCFH 
U20   KMHMIS 
U20   PEFUTE 
U20 15:00 DHKOHC 
U18 17:15 ETOKMH 
EL 17:50 VC2BRA 
Partnerünk