A Rozmárok az OB IV.-be mennek

   

A budapesti csapat komoly edzőtáborral készült a bajnoki sorozatra.

A Rozmár Jégkorong Egyesület mintegy 60 amatőr játékosával a Jégpalotába vonult a múlt hét végén, ahol 4 napon át napi 2 jeges- és 1 erőnléti edzéssel, előadásokkal, csapatépítéssel folyt a munka két 30 fős csoportban. A szakmai stábot nem mások alkották, mint erőnléti részről Puskás Sándor, a magyar válogatottak erőnléti edzője, Bükszegi Zoltán, korábbi válogatott labdarúgó, olimpikon és Borbás Rita válogatott kézilabdázó, valamint jeges részről Buzás Norbert, a MAC vezetőedzője, a női válogatott edzője, Virág Csaba, az UTE csapatkapitánya és Borbás Gergely, az FTC válogatott jégkorongozója. Pozsonyi Zsolt is előadott, aki a TRX és a funkcionális edzés honi terjesztésében és megismerésében vállalt óriási szerepet.

Nem véletlen a lelkesedés, a Rozmáok úgy döntöttek, ősztől kilépnek a házi bajnokságok árnyékából, beneveznek az OB IV.-es bajnokságba.

rozmar camp

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk