Rangos tornán a Fehérvár és a Brassó

   

Az EBEL-negyeddöntős és a MOL Liga-ezüstérmes csapat szlovák és lengyel élvonalbeli, valamint cseh másodosztályú klubokkal játszik augusztus közepén.

A nyári felkészülési program hagyományos része a Pavol Zábojnik Emléktorna (Memoriál Pavla Zábojnika), amelyet minden év augusztusában rendeznek meg Zólyomban. A kiváló tornán 2011-ben például az Olimpija Ljubljana, 2012-ben a KHL-es Donbassz Donyeck, 2013-ban a Piráti Chomutov is részt vett.

MPZ_2014_logo__320x293__297284

A szervezők ez év augusztus 14. és 16. között ismét megrendezik a tornát, amelyen a magyar jégkorong a Fehérvár, a MOL Liga pedig az ezüstérmes Brassó révén képviselteti magát. Rajtuk és a házigazdákon kívül a torna részt vevője még az előző szezonban a cseh Extraligában játszó Piráti Chomutov, a szintén szlovák extraligás Bánska Bystrica, valamint a lengyel bajnoki ezüstérmes GKS Tychy.

MOL ligás csapatok felkészülési mérkőzései:

augusztus 8., 17:00 HK Nitra (SVK-Extraliga) – HC Nové Zámky (Nyitra)
augusztus 12., 19:00 SAPA Fehérvár AV19 (EBEL) – HC Nové Zámky (Székesfehérvár)
augusztus 14., 15., 16.: Pavel Zabojnik Emléktorna, Zólyom: HKm Zvolen (SVK), HC 05 Bánska Bystrica (SVK), Fehérvár (EBEL), ASC Corona Brassó (MOL), GKS Tychy (POL), Piráti Chomutov (CZE-2.)
augusztus 15., 18:00 HC Nové Zámky – HC Dukla Senica (SVK-2.) (Érsekújvár)
augusztus 21., 17:00 HK 36 Skalica (SVK) – HC Nové Zámky (Szakolca)
augusztus 22., 23., 24.: Docler Kupa, Dunaújváros: Dab.Docler, Cracovia Kraków (POL), Les Rapaces de Gap (FRA), Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.)
augusztus 26. 18:00 SHK Hodonín (CZE-3) – HC Nové Zámky (Hodonín)
augusztus 28. 18:00 HC Nové Zámky – HK Nitra (SVK Extraliga) (Érsekújvár)
augusztus 29., 18:00 HC Dukla Senica (SVK-2.) – HC Nové Zámky (Szénás)
augusztus 29., 18:30 Dab.Docler – SHK 37 Piest’any (SVK) (Dunaújváros)
szeptember 2.. 18.00 HC Nové Zámky – HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)
szeptember 2.: SHK 37 Piest’any (SVK) – Dab.Docler (Pöstyén)
szeptember 4. 18:00 HC Nové Zámky – HK Nitra Hodonín (CZE-3) (Érsekújvár)

Cimkék: , , , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 5-3
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 4., vasárnap
NHL 02:00 NSHPIT 
    • SPÍLER TV
június 6., kedd
NHL 02:00 NSHPIT 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk