A Pöstyénnel idén is megmérkőzik a DAB

   

A korábbi években kialakult jó kapcsolatnak köszönhetően egymás ellen készül a magyar bajnok és az Extraliga negyedik helyezettje.

Mivel a Pöstyén a Docler Cupon idén nem indul, ezért más időpontot kerestek a csapatok a felkészülés során. Augusztus 29-én fél hétkor Dunaújvárosban, szeptember 2-án Pöstyénben kerül sor az összecsapásokra.

dabpst_MLA_4840

Fotó: Mudra László (dabdocler.hu)

A MOL ligás csapatok felkészülési mérkőzései:

augusztus 8., 17:00 HK Nitra (SVK-Extraliga) – HC Nové Zámky (Nyitra)
augusztus 12., 19:00 SAPA Fehérvár AV19 (EBEL) – HC Nové Zámky (Székesfehérvár)
augusztus 15., 18:00 HC Nové Zámky – HC Dukla Senica (SVK-2.) (Érsekújvár)
augusztus 21., 17:00 HK 36 Skalica (SVK) – HC Nové Zámky (Szakolca)
augusztus 22., 23., 24.: Docler Kupa, Dunaújváros résztvevők: Dab.Docler, Cracovia Kraków (POL), Les Rapaces de Gap (FRA), Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.)
augusztus 26. 18:00 SHK Hodonín (CZE-3) – HC Nové Zámky (Hodonín)
augusztus 28. 18:00 HC Nové Zámky – HK Nitra (SVK Extraliga) (Érsekújvár)
augusztus 29., 18:00 HC Dukla Senica (SVK-2.) – HC Nové Zámky (Szénás)
augusztus 29., 18:30 Dab.Docler – SHK 37 Piest’any (SVK) (Dunaújváros)
szeptember 2.. 18.00 HC Nové Zámky – HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)
szeptember 2.: SHK 37 Piest’any (SVK) – Dab.Docler (Pöstyén)
szeptember 4. 18:00 HC Nové Zámky – HK Nitra Hodonín (CZE-3) (Érsekújvár)

Cimkék: , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk