Magyarország?Japán 4-3

Ladányi két góljával a sírból hozta vissza a meccset inline válogatottunk, a szétlövésben Rafaj találata döntött.

Nem a tervek szerint indult a mérkőzés, az egy éve Drezdában még 4-1-re vert Japán kétgólos vezetést szerzett az első negyedben. Futhattunk az eredmény után, de ez sokáig nem tűnt túl biztatónak. Hiába lőttünk sokkal többet kapura, a japánok kapusa vagy a vas jó ideig mindent hárított. A harmadik játékrész közepén Lencsés törte meg a jeget, de az utolsó játékrész első percében ismét 2-vel mentek már a keletiek. Ladányi két villanásával jött vissza a remény, az egyenlítés 54 másodperccel a rendes játékidő letelte előtt, kapus nélküli játékban esett. A hosszabbítás sem hozott eredményt, következtek a büntetők. Ezek során Revák és Rafaj volt eredményes, és az utóbbi gólja döntött a harmadik pont sorsáról. A végeredmény 4-3 ide, hétfőn délután 4-kor az osztrákok által ma elgázolt Brazília következik.

Cimkék: , , , , , ,