Aratott a Metallurg a KHL-díjátadón

   

A legtöbb díjat Mozjakin és a magnyitogorszkiak gyűjtötték be.

Május 30-án megtartották a KHL 2013/14-es szezonjának díjátadógáláját. A legtöbb díjat a Metallurg Magnyitogorszk gyűjtötte be, azon belül is Szergej Mozjakin 5 mutatóban bizonyult a legjobbnak.

A KHL 2014-es évzáró gálájának díjazottjai:

Kontinens Kupa (az alapszakasz győztese):
Dinamo Moszkva

A Nyugati-főcsoport győztese:
Lev Praha

A Keleti-főcsoport győztese:
Metallurg Magnyitogorszk

Arany ütő-díj (az alapszakasz MVP-je):
Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk; 73 pont, 34+39)

A legjobb plusz-mínusz mutatóval bíró játékos:
Jan Kovár (Metallurg Magnyitogorszk; +46)

Vszevolod Bobrov-díj (a legtöbb lőtt gól):
Metallurg Magnyitogorszk (249)

Az alapszakasz pont- és gólkirálya:
Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk; 73 pont, 34 gól)

Az alapszakasz legponterősebb védője:
Kirill Kolcov (Szalavat Julajev Ufa; 35 pont, 11+24)

A legjobb támadósor:
Szergej Mozjakin, Jan Kovár, Danyisz Zaripov (Metallurg Magnyitogorszk)

KHL Season 2013/14

A legjobb kapus:
Vaszilij Kosecskin (Metallurg Magnyitogorszk)

Alekszej Cserepanov-díj (az év újonca):
Andrej Vasziljevszkij (Szalavat Julajev Ufa)

Úriember a jégen:
Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk, 75 mérkőzésen 16 perc büntetés és 106 pont) és Matt Robinson (61 mérkőzésen 14 büntetésperc és +17-es plusz-mínusz mutató)

Hűséges játékos-díj (a legjobb veterán):
Alekszej Kaljuzsnij (Dinamo Minszk)

Leggyorsabb és legkésőbbi gól:
Alekszej Tyerescsenko (Ak Barsz Kazany, 00:13)
Andrej Konyev (Donbassz Donyeck, 126:13)

Aranyjátékos-díj (a legutóbbi három szezonban lejátszott legtöbb mérkőzés):
Makszim Jakucenya (Donbassz Donyeck, 213 meccs)

Legnagyobb védés:
Andrej Vasziljevszkij (Szalavat Julajev Ufa)

Legjobb edző:
Mike Keenan (Metallurg Magnyitogorszk)

Legjobb kommnetátor:
Dmitrij Fjodorov

Dmitrij Rizskov-díj (Legjobb újságíró):
Vlagyimir Gyehtyarov (Szport FM)

Legjobb televíziótársaság:
TV Kupol Szentpétervár

Andrej Zimin-díj (a legjobb orvos):
Mihail Novikov (Metallurg Magnyitorogszk)

Vlagyimir Piszkunov-díj (legjobb adminisztrátor):
Borisz Rib (Barisz Asztana)

Andrej Sztarojtov-díj, Arany Síp (legjobb játékvezető):
Eduard Ogyins

Valtentyin Szics-díj (legjobb klubvezető):
Gennagyij Velicskin (Metallurg Magnyitogorszk)

Anatolij Taraszov-díj (Fiatalokban bízó edzők):
Mike Keenan (Metallurg Magnyitogorszk), Dave King (Lokomotiv Jaroszlavl), Vlagyimir Jurzinov (Szalavat Julajev Ufa), Jevgenyij Kornouhov (Avangard Omszk), Pjotr Vorobjov (Lokomotiv Jaroszlavl), Dmitrij Kvartalnov (Szibir Novoszibirszk)

Arany Sisak-díj (az álomcsapat):
Curtis Sanford (Lokomotiv Jaroszlavl), Ilja Gorohov (Lokomotiv Jaroszlavl), Ondrej Nemec (Lev Praha), Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Danyisz Zaripov (Metallurg Magnyitogorszk), Justin Azevedo (Lev Praha)

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-3 BÉLŐ
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 8-0ÉLŐ
EBEL 19:15 G99AVS 4-2ÉLŐ
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk