Aratott a Metallurg a KHL-díjátadón

   

A legtöbb díjat Mozjakin és a magnyitogorszkiak gyűjtötték be.

Május 30-án megtartották a KHL 2013/14-es szezonjának díjátadógáláját. A legtöbb díjat a Metallurg Magnyitogorszk gyűjtötte be, azon belül is Szergej Mozjakin 5 mutatóban bizonyult a legjobbnak.

A KHL 2014-es évzáró gálájának díjazottjai:

Kontinens Kupa (az alapszakasz győztese):
Dinamo Moszkva

A Nyugati-főcsoport győztese:
Lev Praha

A Keleti-főcsoport győztese:
Metallurg Magnyitogorszk

Arany ütő-díj (az alapszakasz MVP-je):
Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk; 73 pont, 34+39)

A legjobb plusz-mínusz mutatóval bíró játékos:
Jan Kovár (Metallurg Magnyitogorszk; +46)

Vszevolod Bobrov-díj (a legtöbb lőtt gól):
Metallurg Magnyitogorszk (249)

Az alapszakasz pont- és gólkirálya:
Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk; 73 pont, 34 gól)

Az alapszakasz legponterősebb védője:
Kirill Kolcov (Szalavat Julajev Ufa; 35 pont, 11+24)

A legjobb támadósor:
Szergej Mozjakin, Jan Kovár, Danyisz Zaripov (Metallurg Magnyitogorszk)

KHL Season 2013/14

A legjobb kapus:
Vaszilij Kosecskin (Metallurg Magnyitogorszk)

Alekszej Cserepanov-díj (az év újonca):
Andrej Vasziljevszkij (Szalavat Julajev Ufa)

Úriember a jégen:
Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk, 75 mérkőzésen 16 perc büntetés és 106 pont) és Matt Robinson (61 mérkőzésen 14 büntetésperc és +17-es plusz-mínusz mutató)

Hűséges játékos-díj (a legjobb veterán):
Alekszej Kaljuzsnij (Dinamo Minszk)

Leggyorsabb és legkésőbbi gól:
Alekszej Tyerescsenko (Ak Barsz Kazany, 00:13)
Andrej Konyev (Donbassz Donyeck, 126:13)

Aranyjátékos-díj (a legutóbbi három szezonban lejátszott legtöbb mérkőzés):
Makszim Jakucenya (Donbassz Donyeck, 213 meccs)

Legnagyobb védés:
Andrej Vasziljevszkij (Szalavat Julajev Ufa)

Legjobb edző:
Mike Keenan (Metallurg Magnyitogorszk)

Legjobb kommnetátor:
Dmitrij Fjodorov

Dmitrij Rizskov-díj (Legjobb újságíró):
Vlagyimir Gyehtyarov (Szport FM)

Legjobb televíziótársaság:
TV Kupol Szentpétervár

Andrej Zimin-díj (a legjobb orvos):
Mihail Novikov (Metallurg Magnyitorogszk)

Vlagyimir Piszkunov-díj (legjobb adminisztrátor):
Borisz Rib (Barisz Asztana)

Andrej Sztarojtov-díj, Arany Síp (legjobb játékvezető):
Eduard Ogyins

Valtentyin Szics-díj (legjobb klubvezető):
Gennagyij Velicskin (Metallurg Magnyitogorszk)

Anatolij Taraszov-díj (Fiatalokban bízó edzők):
Mike Keenan (Metallurg Magnyitogorszk), Dave King (Lokomotiv Jaroszlavl), Vlagyimir Jurzinov (Szalavat Julajev Ufa), Jevgenyij Kornouhov (Avangard Omszk), Pjotr Vorobjov (Lokomotiv Jaroszlavl), Dmitrij Kvartalnov (Szibir Novoszibirszk)

Arany Sisak-díj (az álomcsapat):
Curtis Sanford (Lokomotiv Jaroszlavl), Ilja Gorohov (Lokomotiv Jaroszlavl), Ondrej Nemec (Lev Praha), Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk), Danyisz Zaripov (Metallurg Magnyitogorszk), Justin Azevedo (Lev Praha)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., csütörtök
OG 04:10 FINGER 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 USACAN 1-2VÉGE
OG 08:40 NORSWE 0-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 RUSFIN 1-5VÉGE
OG 13:10 CZEKOR 2-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SUICAN 1-5VÉGE
    • M4SPORT.HU
NŐI 19:00 FRAHUN 3-1VÉGE
U19 19:00 HUNFRA 3-1VÉGE
U18 19:30 FRAHUN 4-2VÉGE
U15 20:15 ITAHUN 5-4VÉGE
február 16., péntek
OG 04:10 USASVK 2-1VÉGE
OG 08:40 RUSSLO 8-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U15 09:30 SLOHUN 4-3VÉGE
OG 13:10 FINNOR 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEGER 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45)
U18 16:00 HUNITA 3-4VÉGE
EIHC 16:30 KAZHUN 5-2VÉGE
U14 17:00 HUNATK 4-1VÉGE
NU19 19:00 HUNLAT 2-7VÉGE
NŐI 19:00 FRAHUN 2-1 HVÉGE
U18 19:00 POLHUN 5-4VÉGE
U19 19:00 HUNNOR 1-4VÉGE
február 17., szombat
OG 04:10 CANCZE 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 RUSSUI 6-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 KORSUI 0-8VÉGE
    • EUROSPORT 1
OGN 08:40 FINSWE 7-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
U18 12:15 SLOHUN 2-0VÉGE
U19 12:30 HUNAUT 5-1VÉGE
OG 13:10 RUSUSA 4-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SLOSVK 3-2 BVÉGE
U18 16:00 HUNBLR 3-4VÉGE
EIHC 16:30 ITAHUN 1-4VÉGE
U14 17:00 ATDHUN 2-3 BVÉGE
NŐI 17:30 FRAHUN 2-1 HVÉGE
NU19 19:00 HUNESP 0-5VÉGE
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 
EIHC 19:15 POLHUN 2-2ÉLŐ
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2
OGN 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 7.helyért
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OGN 08:40 5.helyért
OG 13:10 FINKOR 
    • ?
OG 13:10 SUIGER 
    • ?
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 VASMIS 
U18 18:35 UTEKMH 
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
U20   DHKPEF 
OG 04:10 CZE7/10 
    • EUROSPORT 2
OG 08:40 RUS6/11 
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 3.helyért
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CAN5/12 
    • ?
OG 13:10 SWE8/9 
    • ?
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 döntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
Partnerünk