21. helyen áll női válogatottunk

 

Nem változott lányaink világranglista-helyezése.

A női világranglistát ahogyan februárban, úgy most is Kanada vezeti az Egyesült Államok előtt. A legnagyobbat, két helyet Szlovákia és Kazahsztán bukta, mindketten egy osztállyal kerültek lejjebb, illetve Románia, ám keleti szomszédunk nem vett részt világeseményen 2011 óta. Magyarország a 21. helyen áll divízió 1/B-ben elért 3. helyezésével, a 20. Olaszország előnye 30 pont, a 19. Nagy-Britanniáé pedig 35 pont lányainkkal szemben.

Helyezés Ország Pont Változás
1 Kanada 4160 0
2 USA 4100 0
3 Svájc 3840 0
4 Finnország 3775 0
5 Svédország 3760 1
6 Oroszország 3715 -1
7 Németország 3585 0
8 Japán 3395 1
9 Csehország 3360 -1
10 Norvégia 3225 1
11 Dánia 3185 1
12 Szlovákia 3185 -2
13 Ausztria 3070 0
14 Franciaország 2955 2
15 Kína 2935 -1
16 Lettország 2895 1
17 Kazahsztán 2850 -2
18 Hollandia 2715 0
19 Nagy-Britannia 2615 0
20 Olaszország 2610 0
21 Magyarország 2580 0
22 Lengyelország 2265 1
23 Szlovénia 2210 -1
24 Dél-Korea 2195 0
25 Horvátország 2110 0
26 Spanyolország 2065 0
27 Koreai NDK 1720 2
28 Ausztrália 1645 -1
29 Új-Zéland 1615 -1
30 Izland 1355 0
31 Belgium 1325 0
32 Dél-Afrika 1215 0
33 Törökország 970 0
34 Bulgária 900 0
35 Mexikó 480 új
36 Írország 435 -1
37 Hongkong 420 új
38 Románia 135 -2

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk