21. helyen áll női válogatottunk

 

Nem változott lányaink világranglista-helyezése.

A női világranglistát ahogyan februárban, úgy most is Kanada vezeti az Egyesült Államok előtt. A legnagyobbat, két helyet Szlovákia és Kazahsztán bukta, mindketten egy osztállyal kerültek lejjebb, illetve Románia, ám keleti szomszédunk nem vett részt világeseményen 2011 óta. Magyarország a 21. helyen áll divízió 1/B-ben elért 3. helyezésével, a 20. Olaszország előnye 30 pont, a 19. Nagy-Britanniáé pedig 35 pont lányainkkal szemben.

Helyezés Ország Pont Változás
1 Kanada 4160 0
2 USA 4100 0
3 Svájc 3840 0
4 Finnország 3775 0
5 Svédország 3760 1
6 Oroszország 3715 -1
7 Németország 3585 0
8 Japán 3395 1
9 Csehország 3360 -1
10 Norvégia 3225 1
11 Dánia 3185 1
12 Szlovákia 3185 -2
13 Ausztria 3070 0
14 Franciaország 2955 2
15 Kína 2935 -1
16 Lettország 2895 1
17 Kazahsztán 2850 -2
18 Hollandia 2715 0
19 Nagy-Britannia 2615 0
20 Olaszország 2610 0
21 Magyarország 2580 0
22 Lengyelország 2265 1
23 Szlovénia 2210 -1
24 Dél-Korea 2195 0
25 Horvátország 2110 0
26 Spanyolország 2065 0
27 Koreai NDK 1720 2
28 Ausztrália 1645 -1
29 Új-Zéland 1615 -1
30 Izland 1355 0
31 Belgium 1325 0
32 Dél-Afrika 1215 0
33 Törökország 970 0
34 Bulgária 900 0
35 Mexikó 480 új
36 Írország 435 -1
37 Hongkong 420 új
38 Románia 135 -2

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk