Az Érsekújvár a szlovák ezüstérmessel meccsel

 

Legutóbbi alkalommal azt írtuk, alakul a felvidéki felkészülési programja, nos, ez azóta csak egyre határozottabb kontúrokat ölt, hiszen az elmúlt két hétben négy újabb felkészülési meccs került be a MOL Liga címvédőjének naptárába, augusztusban és szeptember elején oda-vissza játszanak a szlovák extraligás Nyitrával és a cseh harmadosztályú SHK Hodonínnal.

MOL ligás csapatok felkészülési mérkőzései:

augusztus 8., 17:00 HK Nitra (SVK-Extraliga) – HC Nové Zámky (Nyitra)
augusztus 12., 19:00 SAPA Fehérvár AV19 (EBEL) – HC Nové Zámky (Székesfehérvár)
augusztus 15., 18:00 HC Nové Zámky – HC Dukla Senica (SVK-2.) (Érsekújvár)
augusztus 21., 17:00 HK 36 Skalica (SVK) – HC Nové Zámky (Szakolca)
augusztus 22., 23., 24.: Docler Kupa, Dunaújváros résztvevők: Dab.Docler, Cracovia Kraków (POL), Les Rapaces de Gap (FRA), Kallinge-Ronneby IF (SWE-3.)
augusztus 26. 18:00 SHK Hodonín (CZE-3) – HC Nové Zámky (Hodonín)
augusztus 28. 18:00 HC Nové Zámky – HK Nitra (SVK Extraliga) (Érsekújvár)
augusztus 29., 18:00 HC Dukla Senica (SVK-2.) – HC Nové Zámky (Szenice)
szeptember 2.. 18.00 HC Nové Zámky – HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)
szeptember 4. 18:00 HC Nové Zámky – HK Nitra Hodonín (CZE-3) (Érsekújvár)

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE INFO
március 29., szerda
NHL 01:00 BOSNSH 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 SJSNYR 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
U14   UTEAVS 
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk