Megvannak a CHL csoportjai

   

Eddig két magyar játékos részvétele biztos a Bajnokok Ligájában.

Szerda délben Minszkben kisorsolták a Champions Hockey League (CHL) 11 db négyes csoportját.  Sajnos sem a Sofron Istvánnal felálló Krefeld, sem a Szélig Viktort foglalkoztató Briancon nem jön a közelünkbe. Egyedül abban bízhatunk, hogy Sebők Balázs kiharcolja helyét a Karpatben, mert akkor Kassán vagy Liberecben megnézhetjük a fiatal válogatott csatárt. Hári János minden bizonnyal elhagyja a HIFK-et, és egy olyan csapathoz ír alá, ahol több játéklehetőséghez juthat és az első két sorban számítanak rá. Az első mérkőzésekre augusztus 21-én kerül sor.

A végleges beosztás kisebb technikai malőrök után az alábbi:

A-csoport: Karpat Oulu, Kölner Haie, Bílí Tygri Liberec, HC Kosice.

B-csoport: Zürich Lions, Farjestad Karlstad, Vienna Capitals, Valerenga Oslo.

C-csoport: Frölunda Göteborg, Villach, Genéve-Servette, Briancon

D-csoport: PSG Zlín, Fribourg-Gottéron, Eisbaren Berlin, Djurgarden Stockholm

E-csoport: Tappara Tampere, Ocelári Trinec, SC Bern, Stavanger Oilers

F-csoport: Bolzano, Linköping, HC Pardubice, TPS Turku

G-csoport: Sparta Praha, Vaxjö Lakers, Adler Mannheim, KalPa Kuopio

H-csoport: ERC Ingolstadt, SaiPa Lappeeranta, Vítkovice Ostrava, EV Zug.

I-csoport: Red Bull Salzburg, Kloten Flyers, JYP Jyvaskyla, HV 71 Jönköping

J-csoport: Skelleftea, Krefeld Penguine, IFK Helsinki, SonderjyskE Vojens

K-csoport: Hamburg Freezers, Lukko Rauma, Lulea, Nottingham Panthers

CHL

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF 3-5VÉGE
március 24., péntek
ROM 17:30 BRASCC 5-4VÉGE
U16 19:40 MACAVS 1-4VÉGE
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC INFO
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 
március 29., szerda
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk