Megvannak a CHL csoportjai

   

Eddig két magyar játékos részvétele biztos a Bajnokok Ligájában.

Szerda délben Minszkben kisorsolták a Champions Hockey League (CHL) 11 db négyes csoportját.  Sajnos sem a Sofron Istvánnal felálló Krefeld, sem a Szélig Viktort foglalkoztató Briancon nem jön a közelünkbe. Egyedül abban bízhatunk, hogy Sebők Balázs kiharcolja helyét a Karpatben, mert akkor Kassán vagy Liberecben megnézhetjük a fiatal válogatott csatárt. Hári János minden bizonnyal elhagyja a HIFK-et, és egy olyan csapathoz ír alá, ahol több játéklehetőséghez juthat és az első két sorban számítanak rá. Az első mérkőzésekre augusztus 21-én kerül sor.

A végleges beosztás kisebb technikai malőrök után az alábbi:

A-csoport: Karpat Oulu, Kölner Haie, Bílí Tygri Liberec, HC Kosice.

B-csoport: Zürich Lions, Farjestad Karlstad, Vienna Capitals, Valerenga Oslo.

C-csoport: Frölunda Göteborg, Villach, Genéve-Servette, Briancon

D-csoport: PSG Zlín, Fribourg-Gottéron, Eisbaren Berlin, Djurgarden Stockholm

E-csoport: Tappara Tampere, Ocelári Trinec, SC Bern, Stavanger Oilers

F-csoport: Bolzano, Linköping, HC Pardubice, TPS Turku

G-csoport: Sparta Praha, Vaxjö Lakers, Adler Mannheim, KalPa Kuopio

H-csoport: ERC Ingolstadt, SaiPa Lappeeranta, Vítkovice Ostrava, EV Zug.

I-csoport: Red Bull Salzburg, Kloten Flyers, JYP Jyvaskyla, HV 71 Jönköping

J-csoport: Skelleftea, Krefeld Penguine, IFK Helsinki, SonderjyskE Vojens

K-csoport: Hamburg Freezers, Lukko Rauma, Lulea, Nottingham Panthers

CHL

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk