Kanada–Norvégia 3-2

   

A juharlevelesek győztek utolsó csoportmérkőzésükön, így megnyerték az A csoportot.

A mérkőzés első harmadában hiába lőtt háromszor annyit kapura Kanada, Norvégia szerzett gólt. A 12. percben az észak-amerikaiak is betaláltak Söberg kapujába, viszont kisles miatt érvénytelenítették a találatot. A 14. percben viszont Bastiansen betalált Reimer kapujába, így az európaiak szerzetek vezetést. A harmad hátralévő részében három norvég játékost is kiállítottak, kettős emberelőnyben is játszhatott Kanada, eredménytelenül.

A második játékrész első emberelőnyét viszont már kihasználták a juharlevelesek, Joel Ward révén egyenlített Kanada. A 33. percben viszont újra Norvégia vezetett, Mads Hansen kiugrott, lövését nem védte Reimer. A skandinávok négy percig örülhettek, ugyanis Scheifele találatával góllá érett a kanadai nyomás.

A harmadik húsz percben egyetlen gól született, az 51. percben Ward kihasználta a kanadai emberelőnyt. Kanada 3-2-re nyert, így 15 ponttal zárta  csoportkört, akárcsak Svédország, az egymás elleni eredmény pedig az észak-amerikaiaknak kedvez, így ők végeztek az A csoport élén.

Hivatalos honlap
A csoportok állása
Csapatok
Kanadai táblázat

Időpont Mérkőzés Eredmény/Televízió
2014. május 9., 15.45 Svájc–Oroszország 0-5
2014. május 9., 15.45 Franciaország–Kanada 3-2 b.
2014. május 9., 19.45 Fehéroroszország–USA 1-6
2014. május 9., 19.45 Szlovákia–Csehország 2-3 h.
2014. május 10., 11.45 Kazahsztán–Németország 1-2 b.
2014. május 10., 11.45 Olaszország–Norvégia 0-3
2014. május 10., 15.45 Finnország–Lettország 2-3
2014. május 10., 15.45 Svédország–Dánia 3-0
2014. május 10., 19.45 USA–Svájc 3-2
2014. május 10., 19.45 Kanada–Szlovákia 4-1
2014. május 11., 11.45 Franciaország–Olaszország 1-2
2014. május 11., 12.45 Németország–Lettország 3-2
2014. május 11., 15.45 Norvégia–Dánia 4-3
2014. május 11., 16.30 Fehéroroszország–Kazahsztán 4-1
2014. május 11., 19.45 Svédország–Csehország 4-3 b.
2014. május 11., 20.00 Finnország–Oroszország 2-4
2014. május 12., 15.45 Svájc–Fehéroroszország 3-4
2014. május 12., 15.45 Szlovákia–Franciaország 3-5
2014. május 12., 19.45 Oroszország–USA 6-1
2014. május 12., 19.45 Csehország–Kanada 3-4
2014. május 13., 15.45 Németország–Finnország 0-4
2014. május 13., 15.45 Olaszország–Dánia 1-4
2014. május 13., 19.45 Kazahsztán–Lettország 4-5
2014. május 13., 19.45 Norvégia–Svédország 1-2
2014. május 14., 15.45 Svájc–Németország 3-2
2014. május 14., 15.45 Csehország–Olaszország 2-0
2014. május 14., 19.45 Oroszország–Kazahsztán 7-2
2014. május 14., 19.45 Szlovákia–Norvégia 5-2
2014. május 15., 15.45 USA–Lettország 5-6
2014. május 15., 15.45 Kanada–Dánia 6-1
2014. május 15., 19.45 Finnország–Fehéroroszország 2-0
2014. május 15., 19.45 Svédország–Franciaország 2-1
2014. május 16., 15.45 USA–Kazahsztán 4-3 b.
2014. május 16., 15.45 Kanada–Olaszország 6-1
2014. május 16., 19.45 Finnország–Svájc 3-2 b.
2014. május 16., 19.45 Svédország–Szlovákia 3-1
2014. május 17., 11.45 Lettország–Oroszország 1-4
2014. május 17., 11.45 Franciaország–Norvégia 5-4 b.
2014. május 17., 15.45 Fehéroroszország–Németország 5-2
2014. május 17., 15.45 Dánia–Csehország 4-3 b.
2014. május 17., 19.45 Svájc–Kazahsztán 6-2
2014. május 17., 19.45 Szlovákia–Olaszország 4-1
2014. május 18., 15.45 USA–Finnország 3-1
2014. május 18., 15.45 Kanada–Svédország 3-2 h.
2014. május 18., 19.45 Oroszország–Németország 3-0
2014. május 18., 19.45 Csehország–Norvégia 1-0
2014. május 19., 15.45 Kazahsztán–Finnország 4-3
2014. május 19., 15.45 Dánia–Franciaország 2-6
2014. május 19., 19.45 Lettország–Fehéroroszország 1-3
2014. május 19., 19.45 Olaszország–Svédország 1-5
2014. május 20., 11.45 Németország–USA Sport1 (GER)
2014. május 20., 11.45 Norvégia–Kanada 2-3
2014. május 20., 15.45 Lettország–Svájc Sport 2
2014. május 20., 15.45 Dánia–Szlovákia  
2014. május 20., 19.45 Oroszország–Fehéroroszország Sport 2
2014. május 20., 19.45 Csehország–Franciaország
2014. május 22., 15.00 negyeddöntő Sport Tv
2014. május 22., 16.00 negyeddöntő Sport Tv
2014. május 22., 19.00 negyeddöntő Sport Tv
2014. május 22., 20.00 negyeddöntő Sport Tv
2014. május 24., 13.45 elődöntő Sport Tv
2014. május 24., 17.45 elődöntő Sport Tv
2014. május 25., 15.30 bronzmérkőzés Sport Tv
2014. május 25., 20.00 döntő Sport Tv

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk