Cortina 26 fős keretet jelölt Minszkre

 

A jelenlegi német csapatból egy játékosnak még búcsút kell mondjon a korábbi magyar szövetségi kapitány.

Pat Cortina keretében egyelőre 3 kapus, 8 védő és 15 támadó, tehát 26 játékos található. Közülük valakitől még elbúcsúzik a német szövetségi kapitány, mivel csak 22+3 játékos nevezhető a világbajnokságra.

Cortina nemet

A csapat igencsak sokszínű, a hazai DEL-játékosok mellett az egyetlen KHL-játékosuk, Schütz is kerettag, továbbá négy 24 év alatti tengerentúli játékosuk is bizonyítási lehetőséget kaphat. Sofron István csapatát, a Krefeldet két játékos képviseli.

Németország világbajnoki kerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Danny aus den Birken 1985 Kölner Haie
Philipp Grubauer 1991 Hershey Bears (AHL)
Rob Zepp 1981 Eisbaren Berlin
Védők:
Sinan Akdag 1989 Krefeld Pinguine
Torsten Ankert 1988 Kölner Haie
Constantin Braun 1988 Eisbaren Berlin
Frank Hördler 1985 Eisbaren Berlin
Benedikt Kohl 1988 Grizzly Adams Wolfsburg
Justin Krueger 1986 SC Bern (SUI)
Moritz Müller 1986 Kölner Haie
Denis Reul 1989 Adler Mannheim
Támadók:
Alexander Barta 1983 Red Bull München
Leon Draisaitl 1995 Prince Albert Raiders (CHL)
Yasin Ehliz 1992 Thomas Sabo Ice Tigers
Kai Hospelt 1985 Adler Mannheim
Dominik Kahun 1995 Sudbury Wolves (OHL)
Marcus Kink 1985 Adler Mannheim
Frank Mauer 1988 Adler Mannheim
Marcel Noebels 1992 Adirondack Phantoms (AHL)
Thomas Oppenheimer 1988 Hamburg Freezers
Daniel Pietta 1986 Krefeld Pinguine
Matthias Plachta 1991 Adler Mannheim
Tobias Rieder 1993 Portland Pirates
Felix Schütz 1987 Admiral Vlagyivosztok (KHL)
Yannic Seidenberg 1984 Red Bull München
Alexander Weiss 1988 Kölner Haie

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk