Kanada elviszi a vb-re az 1/1-est

 

Három támadóval – MacKinnon, Read és Schenn – bővült a juharlevelesek világbajnoki kerete.

Nathan MacKinnon személyében a tavalyi draft első választottja is utazik Minszkbe, ezzel folytatódik a hagyomány, mely szerint a fiatal tehetségek megmutathatják tudásukat a világbajnokságon. MacKinnon fantasztikus bemutatkozó évet produkált a Colorado színeiben.

MacKinnon Canada

A kanadai játékoskeret immár 23 fős, még 2 hely szabad az olimpiai bajnok vb-keretében.

Kanada kerete a minszki világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Justin Peters 1986 Carolina Hurricanes
James Reimer 1988 Toronto Maple Leafs
Ben Scrivens 1986 Edmonton Oilers
Védők:
Kevin Bieksa 1981 Vancouver Canucks
Ryan Ellis 1991 Nashville Predators
Jason Garrison 1984 Vancouver Canucks
Erik Gudbranson 1992 Florida Panthers
Marc Methot 1985 Ottawa Senators
Tyler Myers 1990 Buffalo Sabres
Morgan Rielly 1994 Toronto Maple Leafs
Támadók:
Troy Brouwer 1985 Washington Capitals
Alexandre Burrows 1981 Vancouver Canucks
Jason Chimera 1979 Washington Capitals
Cody Hodgson 1990 Buffalo Sabres
Jonathan Huberdeau 1993 Florida Panthers
Nazem Kadri 1990 Toronto Maple Leafs
Nathan MacKinnon 1995 Colorado Avalanche
Sean Monahan 1994 Calgary Flames
Matt Read 1986 Philadelphia Flyers
Mark Scheifele 1993 Winnipeg Jets
Brayden Schenn 1991 Philadelphia Flyers
Kyle Turris 1989 Ottawa Senators
Joel Ward 1980 Washington Capitals

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK ÉLŐ
EL 18:00 FTCSCC INFO
EL 18:30 TITBRA INFO
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
Partnerünk