Cheechoo a Dinamo Minszkben

   

Négy légióst igazolt hétfőn a fehérorosz KHL-csapat.

A Dinamo Minszknél elégedetlenek a szerepléssel, az elmúlt szezonban hiába próbálták a hazai játékosokra fektetni a hangsúlyt, 54 mérkőzésen 53 pontot gyűjtött és a Nyugati-főcsoport utolsó helyén végzett a csapat. Három játékost hoztak a Medvescaktól, ősszel a minszkieknél folytatja Matt EllisonIvan Svarny és Jonathan Cheechoo, rajtuk kívül Paul Szczechura érkezik még a Dinamo Rigától.

Az Amur három szlovákkal erősítette meg keretét, a Keleti-főcsoport utolsó helyén végzett klub leigazolta Michel Miklíket a Slovantól, Marcel Hascakot a Dinamo Rigától és Rastislav Spirkót a Szpartaktól. A Nyeftyehimik szintén három jégkorongozót szerződtetett, a finn Teemu Eronen a Jokerittől, Ilsat Bilalov az Amurtól, Alekszandr Jevszejenkov pedig a Szeversztaltól ment át Nyizsnyekamszkba.

Szczechura és Hascak mellett Kyle Wilson is távozik a Dinamo Rigától, utóbbi játékos a Donbassznál folytatja, Gyenyisz Parsin a Torpedo után az Avangard játékosa immáron, míg Kevin Dallman két SZKA-ban eltöltött év után visszatér korábbi sikerei helyszínére, a Bariszhoz.

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 19., vasárnap
U18 17:10 AVSMAC 4-2VÉGE
március 20., hétfő
MOL 18:00 MACMIS 3-4VÉGE
    • M4 SPORT
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF ÉLŐ
KHL 17:30 SZKLOK 
    • SPORT 2
március 24., péntek
NHL 00:05 WSHCBJ 
    • SPÍLER TV
NHL 03:30 LAKWPG 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
U16 18:40 MACAVS 
március 25., szombat
U20   DHKAVS 
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20* 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18   UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk