Férfi bajnokcsapatok 2013/14

   

Összegyűjtöttük, hol ki nyert aranyérmet a mögöttünk hagyott szezonban.

Természetesen a lista nem teljes, a tengerentúlon még hetekig tartanak a különböző szintű bajnokságok, de Európa már csendes. A nemzetközi kupákat és a nemzetközi ligákat előre vettük. Amennyiben a győztes után zárójelben egy másik csapat nevét látják, az azt jelenti, hogy a rájátszás végén döntőt rendeztek, zárójelben a vesztest tüntettük fel.

Európa:

Kontinentális Kupa: Stavanger Oilers (Donbassz Donyeck)
European Trophy: JYP (Farjestad)

KHL: Metallurg Magnyitogorszk (Lev Praha)
EBEL: HC Bolzano (Red Bull Salzburg)
MOL Liga: HC Nové Zámky (Brassó)
Inter-National League: HC Neumarkt/Egna (EHC Bregenzerwald)

Ausztria: Red Bull Salzburg
Ausztria II: EHC Bregenzerwald (EHC Zell am See)
Ausztria III: EC Kitzbühel (Kapfenberger SV)
Ausztria IV EHC Wattens (EHC Kundl)
Belgium: Bulldogs Liège (White Caps Turnhaut)
Belga Kupa: Bulldogs Liège (White Caps Turnhout)
Bosznia: Stari Grad (Ajkule Illdzan)
Bulgária CSZKA Szófia (Szlavija Szófia)
Csehország, Extraliga: PSG Zlín (Kometa Brno)
Csehország II: Mlada Boleslav (HC Olomouc)
Csehország III: Jestrábi Prostejov (Kelet), HC Baník Sokolov (Nyugat)
Dánia Metal Ligaen: SönderjyskE Vojens (Blue Fox Herning)
Dánia II: Gentofte Stars (Hvidovre IK)
Dán Kupa: SönderjyskE
Észtország: Viiking Tallinn ( Tartu Kalev Valk 494)
Fehéroroszország: Nyeman Grodno (Junoszty Minszk)
Fehérorosz Kupa: Junoszty Minszk (Metallurg Zslobin)
Fehéroroszország II: Junior Minszk (Gomel 2)
Finnország, Liiga: Karpat Oulu (Tappara Tampere)
Finnország, Mestis: KooKoo Kouvola (Jukurit Mikkeli)
Finnország III: KeuPa HT (Forssa PS)
Franciaország Ligie Magnus: Briancon (Angers)
Franciaország Ligakupa: Rouen (Chamonix)
Francia Kupa: Angers (Rouen)
Franciaország Division I: Lyon HC (Bordeaux)
Franciaország Division II: Toulouse-Blagnac (Tours)
Franciaország Division III: Avignon Castors (ACBB)
Hollandia, Eeredivisie: Tilburg ( HYS The Hague)
Hollandia, kupa: DESTIL Trappers Tilburg (Flyers Heerenveen)
Hollandia II: GIJS Bears Groningen (Nijmegen Devils)
Hollandia III:  Tilburg Trappers 3 (Saints Nijmegen)
Hollandia IV: IJCU Dragons Utrecht 3 (UNIS Flyers Bombers Heerenveen)
Hollandia V: Hijs Hokij Den Haag Ongetemd 2 (IJCU Dragons 4)
Horvátország: Medvesak Zagreb (KHL Mladost)
Izland: Skautafelag Akureyrar Vikingar (Björnin)
Izrael:
Kazahsztán: Jertisz Pavlodar (Arlan Koksetau)
Kazahsztán Kupa: Arlan Koksetau (Jertisz Pavlodar)
Lengyelország, PLH: KH Sanok (GKY Tychy)
Lengyel Kupa: KS Cracovia Krakow
Lengyelország II: Naprzód Janów (Orlik Opole)
Lettország: HK Prizma ( HK Kurbads)
Litvánia: Delovaja Rus Kalinyingrád ( Nemunas Rokiskis)
Magyarország OB I: Dab.Docler (Miskolci Jegesmedvék)
Magyar Kupa: Dab.Docler (Sapa Fehérvár AV19)
Magyarország OB III: MAC-MHC (Hargitai Farkasok)
Magyarország OB IV: KMH Budapest  (Hargitai Farkasok II)
Nagy-Britannia, EIHL: Sheffield Steelers (Belfast Giants)
Nagy-Britannia, EIHL Liga bajnok: Belfast Giats
Nagy-Britannia, Challenge Cup: Nottingham Panthers
Nagy-Britannia, EPIHL: Basington Bison (Manchester Phoenix)
Nagy-Britannia, EPIHL Liga bajnok: Manchester Phoenix
Nagy-Britannia EPL North: Solway Sharks (Blackburn Hawks)
Németország DEL I: ERC Ingolstadt (Kölner Haie)
Németország DEL II: Bremerhaven (Bietigheim Steelers)
Németország Oberliga: Hannover Scorpions (Nord), Icefighters Leipzig (Ost), Löwen Frankfurt (West), Selber Wölfe (Süd)
Norvégia, GET-Ligaen: Stavanger Oilers (Valerenga Oslo)
Norvégia II: Maglerud Star (Kongsvinger IL)
Norvégia III: Haugesund Seagulls (Gjövik Hockey)
Olaszország, Elite A: EV Ritten (Pustertal)
Olaszország, Serie B: HC Eppan/Appiano (HC Neumarkt/Egna)
Olaszország, Serie C: Alleghe Hockey (SC Auer/Ora)
Oroszország, VHL: Szariarka Karaganda (Rubin Tyumen)
Oroszország, III: HK Szlavutics Szmolenszk (HK Mordovija Szaranszk)
Románia: ASC Corona Brassó (HSC Csíkszereda)
Svédország, SHL: Skelleftea AIK (Farjestads BK)
Svédország, Allsvenskan: Malmö Red Hawks
Svájc NLA: Zürich Lions (Kloten Flyers)
Svájc NLB: EHC Visp (SCL Tigers)
Svájc 1.Liga: EHC Dübendorf (WiKi)
Szerbia: HK Partizan (HK Beostar)
Szlovénia: Olimpija Ljubliana (Jesenice)
Szlovákia Extraliga: HC Kosice (HK Nitra)
Szlovákia 1. Liga: HC 46 Bardejov (Dukla Michalovce)
Szlovákia 2. Liga: MHK Dubnica nad Váhom (MHK Humenné)
Spanyolország Liga Nacional I: CDH Bipolo Gasteiz (CG Puigcerda)
Spanyolország, Liga Nacional II: SAD Majadahonda 2 (CD Sumendi)
Spanyolország, Copa del Rey: CDH Bipolo (CG Puigcerdà)
Törökország Süper Lig: Izmir (Zeytinburnu)
Ukrajna: Kompanyon Kijev (Bilij Barsz Bila)

Ázsia:
Ázsia Liga: Nippon Paper Cranes (Oji Eagles)
Kína, CIHL Hong Kong: Kowloon Warriors (South China Sharks)
Koreai NDK: Pyongyang Railway Bureau Sports Team (Taesongsan Sports Team)
Egyesült Arab Emirátusok: Abu Dhabi Storms (Dubai Mighty Camels)

Észak-Amerika:
NCAA Division 1: Union College
NCAA Division 3: St. Norbert

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk