Megvannak Kiss Zsomborék ellenfelei

 

A Franciaországban zajló divízió 1/A-s ifivébéről Olaszország esett ki, velük cserélünk helyet, a lettek feljutottak, így elkerülnek minket ők is. Kemény mezőny vár ránk a másodosztályban.

De ez nem meglepő, főleg arra tekintettel, hogy az utánpótlásban csak 10 csapatos az elit, tehát kis túlzással azt is mondhatnánk, ifjúsági csapatunk a felnőttek mércéje szerint az A csoportba jutott, hiszen a legjobb 16 között fog küzdeni egy év múlva. Mivel az A csoport csak csütörtökön kezdődött – brutális meglepetéssel, Svájc 4-2-re verte USA-t –, természetesen a kieső csapatot még nem ismerhetjük, de meglepetés lenne, ha nem a szlovák, német, dán hármasból kerülne ki.

Íme a következő szezon minket érintő két korosztályos világbajnoksága:

2014/15, U18: divízió 1/A csoport: A csoportból kieső, Norvégia, Kazahsztán, Fehéroroszország, Franciaország, Magyarország.

2014/15, U20: divízió 1/B csoport: Lengyelország, Kazahsztán, Franciaország, Ukrajna, Nagy-Britannia, Magyarország.

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC INFO
U18 17:35 SCCGEP INFO
MK 18:00 DABUTE INFO
MK 19:30 MACTIT INFO
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk