Magyarország mezszámokkal

 

Elosztották a mezszámokat a kerettagok, elkészültek a mezek, felkerültek a névtáblák a számok fölé.

Vasárnap kezdődik a világbajnokság Gojangban, addig van idő megtanulni a mez-szám kombinációkat. Igaz, nem sok meglepetés van, talán egy-két játékos esetében kell memorizálni.

A magyar válogatott kerete a gojangi divízió 1/A-s világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
29 Hetényi Zoltán 1988 Fehérvár
1 Rajna Miklós 1991 Fehérvár
30 Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
15 Gröschl Tamás 1980 Dab.Docler
31 Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
7 Orbán Attila 1990 Fehérvár
14 Pozsgai Tamás 1988 Fehérvár
26 Szirányi Bence 1988 Fehérvár
6 Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
5 Varga Arnold 1992 Fehérvár
10 Vas Márton 1980 Löwen Frankfurt (GER-3)
Támadók:
18 Azari Zsolt 1986 Dab.Docler
28 Bartalis István 1990 Troja/Ljungby (SWE-2)
9 Benk András 1987 Fehérvár
22 Hári János 1992 HIFK (FIN)
16 Kóger Dániel 1989 Elmira Jackals (ECHL)
2 Kovács Csaba 1984 Fehérvár
25 Magosi Bálint 1989 Fehérvár
23 Mihály Árpád 1980 Fehérvár
13 Nagy Krisztián 1994 El Paso Rhinos (WSHL)
4 Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
20 Sofron István 1988 Krefeld Pinguine (GER)
21 Vas János 1984 Rouen (FRA)

Stáb:

Rich Chernomaz – szövetségi kapitány
Diego Scandella, Majoross Gergely – edző
Gary Clark – kapusedző
Kéri Rudolf – felszerelésmenedzser
Bagonya Imre – fizioterapeuta
Majzik Ernő – orvos
Imre Lajos – csapatvezető
Kangyal Balázs – ügyvezető

Az EIHC-torna programja:

2014. április 10. Ausztria–Szlovénia 2-3 hosszabbítás után
2014. április 12. 16.00 Magyarország–Ausztria 4-5 büntetőkkel
2014. április 13. 18.00 Magyarország–Szlovénia 0-4

A világbajnokság programja (magyar idő szerint):

2014. április 20. 12.30 Dél-Korea–Magyarország
2014. április 21. 09.00 Magyarország–Ukrajna
2014. április 23. 05.30 Szlovénia–Magyarország
2014. április 24. 09.00 Magyarország–Ausztria
2014. április 26. 05.30 Magyarország–Japán

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk