Magyarország mezszámokkal

 

Elosztották a mezszámokat a kerettagok, elkészültek a mezek, felkerültek a névtáblák a számok fölé.

Vasárnap kezdődik a világbajnokság Gojangban, addig van idő megtanulni a mez-szám kombinációkat. Igaz, nem sok meglepetés van, talán egy-két játékos esetében kell memorizálni.

A magyar válogatott kerete a gojangi divízió 1/A-s világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
29 Hetényi Zoltán 1988 Fehérvár
1 Rajna Miklós 1991 Fehérvár
30 Sevela Peter 1983 Dab.Docler
Védők:
15 Gröschl Tamás 1980 Dab.Docler
31 Hüffner Adrián 1986 Dab.Docler
7 Orbán Attila 1990 Fehérvár
14 Pozsgai Tamás 1988 Fehérvár
26 Szirányi Bence 1988 Fehérvár
6 Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
5 Varga Arnold 1992 Fehérvár
10 Vas Márton 1980 Löwen Frankfurt (GER-3)
Támadók:
18 Azari Zsolt 1986 Dab.Docler
28 Bartalis István 1990 Troja/Ljungby (SWE-2)
9 Benk András 1987 Fehérvár
22 Hári János 1992 HIFK (FIN)
16 Kóger Dániel 1989 Elmira Jackals (ECHL)
2 Kovács Csaba 1984 Fehérvár
25 Magosi Bálint 1989 Fehérvár
23 Mihály Árpád 1980 Fehérvár
13 Nagy Krisztián 1994 El Paso Rhinos (WSHL)
4 Sebők Balázs 1994 Karpat (FIN)
20 Sofron István 1988 Krefeld Pinguine (GER)
21 Vas János 1984 Rouen (FRA)

Stáb:

Rich Chernomaz – szövetségi kapitány
Diego Scandella, Majoross Gergely – edző
Gary Clark – kapusedző
Kéri Rudolf – felszerelésmenedzser
Bagonya Imre – fizioterapeuta
Majzik Ernő – orvos
Imre Lajos – csapatvezető
Kangyal Balázs – ügyvezető

Az EIHC-torna programja:

2014. április 10. Ausztria–Szlovénia 2-3 hosszabbítás után
2014. április 12. 16.00 Magyarország–Ausztria 4-5 büntetőkkel
2014. április 13. 18.00 Magyarország–Szlovénia 0-4

A világbajnokság programja (magyar idő szerint):

2014. április 20. 12.30 Dél-Korea–Magyarország
2014. április 21. 09.00 Magyarország–Ukrajna
2014. április 23. 05.30 Szlovénia–Magyarország
2014. április 24. 09.00 Magyarország–Ausztria
2014. április 26. 05.30 Magyarország–Japán

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 3-1VÉGE
VB 16:00 HUNKAZ 0-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 1-3VÉGE
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 2-3VÉGE
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk