Boriszenko az utolsó ukrán kieső

   

Kialakult Ukrajna kerete a gojangi világbajnokságra.

Andrej Nazarov véglegesítette második világbajnoki ellenfelünk játékoskeretét, utolsóként Ruszlan Boriszenko, a Kompanyon-Naftogaz védője esett ki. Ukrajna három kapussal, hét védővel és tizenhárom támadóval utazik szombat délután Habarovszkból Vlagyivosztokon át Gojangba.

Ukrajna kerete a gojangi világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Szergej Gajducsenko 1989 Donbassz (KHL)
Mihajlo Sevcsuk 1994 Mologyaja Gvargyija (MHL)
Vagyim Szelivjorsztov 1981 HK Asztana (KAZ)
Védők:
Gyenyisz Iszajenko 1980 Kompanyon-Naftogaz
Igor Kugut 1984 Bilij Barsz
Mikola Ladigin 1983 Hull (GBR)
Jurij Navarenko 1979 Gomel (BLR)
Denisz Petruhno 1989 Donbassz (KHL)
Olekszandr Pobjedonovcev 1981 Titan (VHL)
Danyilo Szkripec 1994 Mologyaja Gvargyija (MHL)
Támadók:
Jevgenyij Beluhin 1983 Donbassz (KHL)
Roman Blagoj 1987 Donbassz (KHL)
Artyom Bondarjev 1983 Bilij Barsz
Makszim Kvitcsenko 1990 Donbassz (KHL)
Olekszandr Materuhin 1981 Dinamo Minszk (KHL)
Andrij Mihnov 1983 Metallurg Zslobin (BLR)
Dmitro Nyimenko 1988 Kompanyon-Naftogaz
Pavlo Padakin 1994 Donbassz (KHL)
Oleg Safarenko 1981 Junoszty Minszk (BLR)
Oleg Timcsenko 1978 Junoszty Minszk (BLR)
Olekszandr Torjanyik 1990 Donbassz (KHL)
Szerhij Varlamov 1978 Donbassz (KHL)
Viktor Zaharov 1994 Donbassz (KHL)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk