Ljutkevics sem lép jégre Gojangban

   

Újabb rutinos játékost veszített el Ukrajna.

Vitalij Ljutkevics és a Molot-Prikamje 4-1-es összesítéssel búcsúzott a VHL elődöntőjében, viszont az előzetes tervekkel ellentétben a kiváló hátvéd nem csatlakozik az ukrán válogatotthoz, miután eltört az egyik ujja. A 34 éves védő elmondta, megpróbálkozott játszani a sérülése után, viszont úgy érzi, nem tudna Ukrajna segítségére lenni a világbajnokságon. Kaszjancsuk, Ponyikarovszkij és Fedotenko után tehát egy újabb alapemberrel lett szegényebb északkeleti szomszédunk kerete.

Ukrajna habarovszki játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Szergej Gajducsenko 1989 Donbassz (KHL)
Mihajlo Sevcsuk 1994 Mologyaja Gvargyija (MHL)
Vagyim Szelivjorsztov 1981 HK Asztana (KAZ)
Védők:
Ruszlan Boriszenko 1983 Kompanyon-Naftogaz
Gyenyisz Iszajenko 1980 Kompanyon-Naftogaz
Igor Kugut 1984 Bilij Barsz
Mikola Ladigin 1983 Hull (GBR)
Jurij Navarenko 1979 Gomel (BLR)
Denisz Petruhno 1989 Donbassz (KHL)
Olekszandr Pobjedonovcev 1981 Titan (VHL)
Danyilo Szkripec 1994 Mologyaja Gvargyija (MHL)
Támadók:
Jevgenyij Beluhin 1983 Donbassz (KHL)
Roman Blagoj 1987 Donbassz (KHL)
Artyom Bondarjev 1983 Bilij Barsz
Makszim Kvitcsenko 1990 Donbassz (KHL)
Olekszandr Materuhin 1981 Dinamo Minszk (KHL)
Andrij Mihnov 1983 Metallurg Zslobin (BLR)
Dmitro Nyimenko 1988 Kompanyon-Naftogaz
Pavlo Padakin 1994 Donbassz (KHL)
Oleg Safarenko 1981 Junoszty Minszk (BLR)
Oleg Timcsenko 1978 Junoszty Minszk (BLR)
Olekszandr Torjanyik 1990 Donbassz (KHL)
Szerhij Varlamov 1978 Donbassz (KHL)
Viktor Zaharov 1994 Donbassz (KHL)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK ÉLŐ
EL 18:00 FTCSCC INFO
EL 18:30 TITBRA INFO
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
Partnerünk