Románia Brassóban készül Vilniusra

   

Az 1968-as olimpián szereplő román válogatott kapusa, Constantin Dumitras és Greg Lindqvist vezetésével készül a romániai válogatott a vilniusi divízió 1/B csoportos világbajnokságra.

Az előzetes keretben 39 név szerepel, köztük az újdonsült bajnokból mások mellett Piszarenko, Mastaleriu, Virág, Nagy Csaba, Imecs, Fodor, Fülöp és Zsók, az ezüstérmes csíkiaktól Bors, Salló, Mihály Ede, Moldován, Bíró Ottó és Ruczuj. A bő keret tagjai a Nitra juniorcsapatában edződő Bíró ikrek, és rövidebb önkéntes távollét után újra a válogatottal készül a nagy öreg Timaru is. Ugyanakkor Becze Tihamér lemondta a válogatottságot.

Mint Greg Lindqvist blogunknak elmondta, nagyon nehéz világbajnokságra számítanak, de minden tőlük telhetőt meg fognak tenni a jó eredmény érdekében.

Nagyon nehéz dolguk lesz, hiszen már a harmadosztály mezőnye is igen erős. A tengerentúli légiósokkal megerősített Horvátország, a budapesti vb-n ide pottyant Nagy-Britannia, az évek óta feljutni igyekvő, orosz legendák által edzett Lengyelország, a Magyarországot az olimpiai selejtező legyőző Hollandia és a Zubrussal megerősített házigazda Litvánia vár Romániára, nem túlzás azt mondani, a cél a bennmaradás lehet a vasárnap kezdődő vb-n.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SOSKMH 0-8VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0ÉLŐ
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk