Rigába utazik az U15-ös válogatott

 

Az 1999-ben és 2000-ben született fiataljainkra rangos torna vár Lettországban.

Kedden kétnapos edzőtáborba vonult az U15-ös válogatott, azaz a jövő szezon serdülőválogatottja, 4 kapussal, 13 védővel és 24 támadóval. Csütörtökön Rigába utaznak, ahol egy 28 csapatos torna vár rájuk, olyan ellenfelekkel, mint a svájci Zürich Lions, Kloten Flyers, EHC Biel, a svéd Björklöven, vagy az orosz Gazprombank korosztályos együttesei. Az első mérkőzést április 18-án a fehérorosz HK Vityebszk ellen játsszák délelőtt, majd este a lett Jelgavas vár rájuk, 19-én reggel pedig a Biel elleni meccsük biztos.

A torna 28 csapatát hét négycsapatos csoportra osztották, a négyesek két legjobb csapata és a két legjobb csoportharmadik a felsőházba kerül és ők 16-an négy négycsapatos csoportban folytatják, míg az alsóházban szintén hasonló tematika alapján folytatódik.

Külön érdekesség, hogy a három 15 perces futóórás harmad utolsó két percében már rendes időmérés zajlik, a harmadok között pedig nincs szünet.

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Kovács Dávid Márk 1999  Linz (AUT)
Nagy Kristóf 1999 UTE
Védők:
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Seregély Máté 2000 MAC
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Támadók:
Almási Márk 2000 Fehérvár
Csiki Attila 1999 UTE
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Horváth Bálint 1999 Troja/Ljungby (SWE)
Kedves Richárd 1999 MAC
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 DAB/Vasas
Péter Andor 1999  Fehérvár
Révész Marcell 2000 UTE
Szalma Zsolt 1999 UTE

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk