Rigába utazik az U15-ös válogatott

 

Az 1999-ben és 2000-ben született fiataljainkra rangos torna vár Lettországban.

Kedden kétnapos edzőtáborba vonult az U15-ös válogatott, azaz a jövő szezon serdülőválogatottja, 4 kapussal, 13 védővel és 24 támadóval. Csütörtökön Rigába utaznak, ahol egy 28 csapatos torna vár rájuk, olyan ellenfelekkel, mint a svájci Zürich Lions, Kloten Flyers, EHC Biel, a svéd Björklöven, vagy az orosz Gazprombank korosztályos együttesei. Az első mérkőzést április 18-án a fehérorosz HK Vityebszk ellen játsszák délelőtt, majd este a lett Jelgavas vár rájuk, 19-én reggel pedig a Biel elleni meccsük biztos.

A torna 28 csapatát hét négycsapatos csoportra osztották, a négyesek két legjobb csapata és a két legjobb csoportharmadik a felsőházba kerül és ők 16-an négy négycsapatos csoportban folytatják, míg az alsóházban szintén hasonló tematika alapján folytatódik.

Külön érdekesség, hogy a három 15 perces futóórás harmad utolsó két percében már rendes időmérés zajlik, a harmadok között pedig nincs szünet.

Az U15-ös válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Kovács Dávid Márk 1999  Linz (AUT)
Nagy Kristóf 1999 UTE
Védők:
Bognár Patrik 1999 Fehérvár
Horváth Márton 1999 Fehérvár
Horváth Olivér 1999 UTE
Kiss Tamás 1999 Debrecen
Sándor Flórián 1999 Fehérvár
Seregély Máté 2000 MAC
Szécsi Patrik 2000 Pesterzsébet
Vas Márk 1999 Fehérvár
Vincze Gergő 1999 Fehérvár
Támadók:
Almási Márk 2000 Fehérvár
Csiki Attila 1999 UTE
Horváth Ákos 1999 Pesterzsébet
Horváth Bálint 1999 Troja/Ljungby (SWE)
Kedves Richárd 1999 MAC
Lőczi Árpád 1999 MAC
Madácsi Benedek 1999 Fehérvár
Makovics Bence 1999 DAB/Vasas
Péter Andor 1999  Fehérvár
Révész Marcell 2000 UTE
Szalma Zsolt 1999 UTE

Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk